Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Expanse (2015) - Amazon

Norak

Öne çıkan mesajlar

dizideki tek kaliteli adam buydu , ama ne ara karıya bu kadar taktı,sonra kafasındaki fısıltılardan yola çıkıp eros'un canlı olduğunu anladı,hatuna gidip öptü fln,oralarda full cringe'dim, ne diye aşık oldu aga kıza,ne gördü,habire gıyabına övdüler övdüler en son gitti kıza aşık mı oldu ,bu mudur,tamam sen yine git gerekeni yap patlat istasyonu,o ÖPÜCÜK OLAYINI NİYE SOKUCAN DİZİYE İLLA ÇOK DARALDIM ORDA

Sosyal ağlarda paylaş

hoşuma giden yanları

misal bu abinin zenci kankası bizimkelere silah çekince anınca paket edildi ya amos tarafından ,

yada fred cansın'a lölö yapan adamı tutup hoopadanak uzaya atması fln

bullşit yok , olaylar bazen tam istediğm hızda ilerliyor,boş yapmıyorlar,bazen bu hoşuma gidiyor

ama bu harala gürele ilerleme sırasında,karakterleri benimseyemdim işte

ne ara silah çektikleri adamı kaptaaan kaptnım diye bukadar bağırlarını bastılar misal

yahut zenci hatunla ne ara aşka düştü bunlar;tek pişmanlıım senle vakit geçirmemekkk :((( ayyy kıyaam

alex'e bağıra bağıra emir yağdırıo VUUUR VUR SİLAH KONTROLÜNÜ BANA VEEER fln diye , karşim nearageldi bu ögüven

uzaylı görüyolar "we're going to hunt" fln, badass olmuş anında

hani karakterler çok hızlı büyüdü evrildi,gerçekten kitap olsa daha iyi oturur bu kafamda belki,ama dizide tak tak tak hızlı tempo, karakterlri çok takmamama yol açtı galiba

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Konu başlığı Silphatos tarafından The Expanse (2015) - Amazon olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...