Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alman Usûlü

sir_carmelo

Öne çıkan mesajlar

paran yoksa hiç buluşmayacan;) madem hepsini ödemeye inanıyorsun....
said:
Xharloan, 14 Ocak 2005 19:02 tarihinde demiş ki:
ben hiç bir durumda attırmıyorum en güzeli bu bereberliğimizin 2. senesindeyiz daha hiç yapmadım.

hiç neden 2. senesi düşündün mü:D(dalgamı geçiyorum tabii)
genelde otomatik alman usülü oluyor da, genelde en hızlı nasıl ödeniyorsa o şekilde. örnek:15 YTL olsa hesap, 10unu ben 5ini o verir, hesap kitap demeden biter iş. missss
hepsinin erkeğin ödemesi bu arada kibarlıktan ötedir. kültürümüzde erkeğin "koruma kollama" görevinden gelir.[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

benim kız arkdş varken her seferinde muhakkak elini cebine atardı,olmaz falan derdi.Ama ben hiçbi zaman ödetmedim.
Ama bunu neden yaptım?Kesinlikle kız için diil.Kendim için yaptım.Çünkü kendimi iyi hissediyodum.Evet belki maddi olarak çok kasmam gerekti ama manevi olarak kendimi son derece tatmin olmuş hissettim.[signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

Öyle şey olmaz erkek adam öder ama parasını da kızdan çıkarmasını bilir... Ben hatunu gündüzleri temizliğe gönderirdim parasını o temizlikteyken 70'lik rakıyla yerdim gelince döver, yemeğe çıkarır sonrada heasbı ödeyip romantiklik yapardım.. Ben karı parası yemem!!![signature][hline]
Mana alassë equë inyë Turk!!!
K.S.D.M.P.A.L

Niyazi Hoca bi tarihte demişki;
Bakın çocuklar, oğlum konuşursanız kağıtlarınızı vermem (yazılı) zil çalıncada hemen toplarım..

[Bu mesaj godzilla112 tarafından 15 Ocak 2005 23:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim hesabi kiza odetmemek olayi 2 seye bakar

bir kizin karakterine
iki kizin ekonomik durumuna
ucte erkegini nasil gordugune

simdi sen delikanlisin, erkein hasi benim diye geziyosun, boyle biri laf attimi sst psst nooluyo diyosun

ben kiz olsam bende sana odettiririm o kadar baba adamsin

ilk olarak senin odemek istemeyecegin hesabi kizda odemek istemez bakin bold yaptim, simdi sen bir kizi bulmussun dur suna sekilli alemgirli bir gidisat gosteriyim diye 2 liseli gencle reinada loca yapmissin hesap gelmis 800 milyon 4+3 sunuz simdi bu hesap 7 ye bolunmez 4 e bolunur, hicbi kiz bunu odemez yada atiyorum yilbasi partisine bilet alinacaksa bunu sen alirsin baska gunde o alir

erkegin boktanligi surdadir bir havasiyla hava atar ya, kendini kral gostermek ister parasiyla zaten bunu yapmiyan pismis bir erkegin, boyle bir mevzuhat hakkinda dusuncesi olmaz. ama bunnar simdi oturup durum yersen ufak capta oldugu icin hadi suna bi sekillilik yapiym der hoop 10 milyon verirsin ama dusunursun, ertesi gun aksam yemege goturdugundede odersin

icine oturmaya 2 ay sonra baslar

ne yapilir

1 icine oturacak yere goturmeyeceksin
2 basindan beri ortaklasa gotureceksin
3 guzelliginin karsiligini nakit olarak isteyecek biriyle beraber olmayacaksin

sonuc olarak;
bu ulkede degismez
kari-kiz isteyen adamin cuzdani saglam olmali[signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye
Sosyal ağlarda paylaş

bence de ya kızın ödemesine şiddetle karşı çıkmak biraz kroluk gibi geliyo. tamam çoğu zaman erkekler ödemeli ama parayı sokakta bulmuyoruz herhalde. artık kızların hesabı ödemesi normal bişiymiş gibi olmalı, dimi yani[signature][hline]K.A.L. öğretmeni Niyazi Hoca bir tarihte demiş ki;"olum konuşmayın lan, walla susmazsanız yazılı kağıtlarınızı dağıtmam zil çalınca da alırım!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sir_carmelo, 16 Ocak 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
bence de ya kızın ödemesine şiddetle karşı çıkmak biraz kroluk gibi geliyo. tamam çoğu zaman erkekler ödemeli ama parayı sokakta bulmuyoruz herhalde. artık kızların hesabı ödemesi normal bişiymiş gibi olmalı, dimi yani

kırolukla alakası yok bu bir nezakettir. ama bu tür şeyler herhalde sadece türkiye'de wardır weya çok az sayıda ülkede bence de normal karşılanmalı yani[signature][hline] Aşk biraz palavradır, biraz da aşna, aşna fişna
Biraz da yalandandır, sewmek birisini ömür boyu
Sosyal ağlarda paylaş

o olmaz!!!
Düşün gittin manitayla yemeğe.
Sağlam bi yer.
Muhabbet sohbet kakara kikiri...Kız sana hasta,gözünün içine melil melil bakıyo aşkından.Karizma full yani.
Yediniz bi güzel.Kalkma vakti geldi.Sen siiyt dıye garsona el ettin.Garson geldi.Bıraktı adisyonu.Sen manitayla çıkardın çüzdanları.Hababam debebam 19.5YTL'yi ikiye bölmeye çalışıyosun.:([signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...