Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çoooooooook mutuluyum

Horrible

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar hep kötü hallerimimizi paylaşmamak için bu çok mutlu anımı sizinlede paylaşmak istedim.Ben okuluumdaki problemler yüzünden (arkadaş çevresi ivrençti) okulumu değiştirdim ve kendi okulumdan dahada yğksek puanlı bir liseye nakil yaptırdım geçen hafta içinde bir süredir sıkıntılıydım ya benmi dışlarlarsa falan hesabı,en yakın arkadaşımlada bunu paylaşıodum fln sora oda okuluunu sevmediğini fln sölüodu bizde hep aynı okulda olmak istioduk.Nese işte arkadaşım bugün gitmiş benim okuluumla konuşmuş artık eeskisi gibi aynı sınıfta aynı okulda olucaz ayyyy süper mutluyum ya hiç bu kdr çok sevinmemiştimn içim içime sığmıo fln yani:) Şimdi belki eee bizene napalım falan diyeceksiniz ama paylaşmak istedim sadece kötü günleri değil iyi günlşeride paylaşmak gerekir :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bu arakadaşım 5 senelik fln dostum artık kardeş gibi olduk hergün beraberdik okullarımız farklı olmasına rağmen.herp birbirimize fln gidioduk şimdi ikimzide aynı okulda aynı sınıfta olucaz bu bizim çocukluk hayalimizdi ya muhteşem bişi benim için.anlatılmaz yaşanır.Diğer okulumdaki arkadaşlarımıda seviodum ben ama gerçekten seçerken çoık dikkatli olmak lasım benim diğer taraftaki arkadaşlarım çok kapalı ve gerici insanlardı uyum sağlayamıordum ama rtık çoook mutlyuuuum[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

:-) senin adina cok sevindim horrible.. bende okul ortamindan slklldigim icin su an 1 haftalik rapor aldim valla hatta sehri bile degistirdim kalktim ablamin yanina geldim:) hehe benimde sorunum simdi o, en yakin arkadaslarimdan bile bunaldim.. ama okul degistirmeyi kesinlikle düsünmüyorum yinede:)[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne guzel varya lisede okumak. keske bi 10-15 sene oncesine donsemde yeniden baslasam liseye. ah ahh. hey gidi gunler heyy. kiymetini bilin walla zaman geri gelmiyor. hele hele lise zamanları.:([signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...