Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crowfall

Certhas

Öne çıkan mesajlar

On 05.06.2019 at 21:08, aquila dedi ki:

HUD gormek lazim, gunde 30 saniye hizlica gececegin ekrani yapmanin bi olayi yok.

adam haklı.

Birde bu skill effectleri böyle mi kalacak bu oyunda ? oyundan soğutuyo beni. Bilgisi olan var mı ? Adam skill mi kullanıyo ipin ucunda led mi çeviriyo belli değil. yıl olmuş 2019 o nasıl fire effect yahu. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

a11aa0c1272cb70.gif

yok la gideri var. 3rd person albion gibi olacak sanırım. daha lvl 1-30 tutorial bölgesini oynuyorum, campaign'e baslamadım. campaign'de group play, guild cok onemliymiş yoksa paso gang yiyormuş farmlarken. combatı iyi oyunun. gw2 kitlesini çekebilir özellikle.

ama performans sorunları var, grafikleri kısmak da yetmiyor sanırım memory leak falan var. bide eski laptopta oynuyorum, internet de dandik burda.

Sosyal ağlarda paylaş

Banada geldi beta. İndirmeye bıraktım işe geçmeden oyunu. Bakalım denemek istiyorum eve gidince. Optimizasyon sorunu falan var diyorlar ciddi derecede ama düzeltilebilecek birşey bu. Oyun güzel olsunda gerisi önemli değil. İnşallah beğenirimde alırım. Gerçekten adam akıllı yeni bir pvp mmosu arıyorum bayadır.

Sosyal ağlarda paylaş

Oynadım baya 2 gündür. Oyun güzel. Animasyonlar, art style, combat, classlar vs genel olarak çok beğendim. Ancak şuanki haline beta demek biraz komik. Lafta geçmiş betya yani. Artık millet oyuna ilgi göstersinde alsın diye mi yoksa millet sussun biraz diye mi betaya geçmişler bilemedim.

Optimizasyon rezalet bir kere en başta onu söyleyeyim. Kalabalık olmayan bir ortamda 60 fps görebiliyorum. Ancak ani fps dropları çok fazla ve biraz kalabalık olunca etraf aksiyon ortasında ortalama fps 20ye kadar düşüyor. Hani oyunun ekmeği olan kalabalık savaşlar falan nasıl olur hayal edemiyorum bu haliyle. Optimizasyon düzelir çünkü oyun öyle indie bir şirketi aşacak seviyede grafiklere vs sahip değil. Halledilir yakında diye umuyorum.

İkinci en önemli eksik ise quality of life özellikleri. Normal bir mmoda olmasını bekleyeceğiniz tonla şey bu oyunda şuan yok ve acil eklenmesi lazım. Interface çok büyük ve en ufak bir ayarlama yapamıyorsunuz. Guild sadece lafta. Chat dışında hiçbir şey yok. Hani guilde alım falan bile site üzerinden yapılıyor. Party kurayım birşey yapayım derseniz oyun bu konuda hiçbir şey sunmuyor size. Mount var ama yok. Hani oyun size bir domuz veriyor mount diye. Artık napıyorsunuz takınca bir tarafınıza mı sokuyorsunuz ne oluyor bilmiyorum ama sadece karakter daha hızlı koşuyor. Zıplayamıyorsunuz bile koşarken. Gerçi mountlar eklenecekmiş yakında video paylaşmışlar ama dediğim gibi işte şuan böyle basit tonla şey eksik.

Üçüncü en önemli eksik ise pve campaignin yarısı yok. Eklenecekmiş. Pve olsun diye falan beklemiyorum böyle bir oyundan yanlış anlamayında sonuç olarak bir level cap var ve bu cape ulaşmak için pve yapıyorsunuz. Şuanki campaign sizi 18 civarına kadar taşıyor. Geri kalan 12-13 levelı grind yaparak almak zorunda kalıyorsunuz ki eziyet. Oda eklenecekmiş önümüzdeki büyük patchle.

Oyunun genel olarak potansiyeli çok yüksek. Pvp eğlenceli. Crafting çok sağlam olmuş. Classlar çok eğlenceli. Combat beni oynadığım classlarda tatmin etti ama vuruş hissini artırmaları lazım hiç yok gibi birşey ve rahatsız ediyor. CU ile falan karşılaştırınca baya baya iyi kalıyor oyun ama. %40 indirimide bulmuşken kaçırmadım aldım bugün. 30 dolara geldi oyun. Şuan sorunlu olsada ilerde toparlanmayacak şeyler değil bunlar. Hoş bir şey çıkacak ortaya gibi duruyor sonunda umarım.

Sosyal ağlarda paylaş

Su oyuna bi buyuk sirket sponsor olmadı ya. Dediklerin dogru oyun alpha havasında hala. Niye beta dediler muallak milletin ilgisini cekmek icin herhalde ben bile ks’da backledikten sonra ilk kez girdim. Amazon kore mmosu kovalayacagina suna sponsor olaydi keske. Gerci new world’un direkt rakibi.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, yazuach dedi ki:

Oynadım baya 2 gündür. Oyun güzel. Animasyonlar, art style, combat, classlar vs genel olarak çok beğendim. Ancak şuanki haline beta demek biraz komik. Lafta geçmiş betya yani. Artık millet oyuna ilgi göstersinde alsın diye mi yoksa millet sussun biraz diye mi betaya geçmişler bilemedim.

Optimizasyon rezalet bir kere en başta onu söyleyeyim. Kalabalık olmayan bir ortamda 60 fps görebiliyorum. Ancak ani fps dropları çok fazla ve biraz kalabalık olunca etraf aksiyon ortasında ortalama fps 20ye kadar düşüyor. Hani oyunun ekmeği olan kalabalık savaşlar falan nasıl olur hayal edemiyorum bu haliyle. Optimizasyon düzelir çünkü oyun öyle indie bir şirketi aşacak seviyede grafiklere vs sahip değil. Halledilir yakında diye umuyorum.

İkinci en önemli eksik ise quality of life özellikleri. Normal bir mmoda olmasını bekleyeceğiniz tonla şey bu oyunda şuan yok ve acil eklenmesi lazım. Interface çok büyük ve en ufak bir ayarlama yapamıyorsunuz. Guild sadece lafta. Chat dışında hiçbir şey yok. Hani guilde alım falan bile site üzerinden yapılıyor. Party kurayım birşey yapayım derseniz oyun bu konuda hiçbir şey sunmuyor size. Mount var ama yok. Hani oyun size bir domuz veriyor mount diye. Artık napıyorsunuz takınca bir tarafınıza mı sokuyorsunuz ne oluyor bilmiyorum ama sadece karakter daha hızlı koşuyor. Zıplayamıyorsunuz bile koşarken. Gerçi mountlar eklenecekmiş yakında video paylaşmışlar ama dediğim gibi işte şuan böyle basit tonla şey eksik.

Üçüncü en önemli eksik ise pve campaignin yarısı yok. Eklenecekmiş. Pve olsun diye falan beklemiyorum böyle bir oyundan yanlış anlamayında sonuç olarak bir level cap var ve bu cape ulaşmak için pve yapıyorsunuz. Şuanki campaign sizi 18 civarına kadar taşıyor. Geri kalan 12-13 levelı grind yaparak almak zorunda kalıyorsunuz ki eziyet. Oda eklenecekmiş önümüzdeki büyük patchle.

Oyunun genel olarak potansiyeli çok yüksek. Pvp eğlenceli. Crafting çok sağlam olmuş. Classlar çok eğlenceli. Combat beni oynadığım classlarda tatmin etti ama vuruş hissini artırmaları lazım hiç yok gibi birşey ve rahatsız ediyor. CU ile falan karşılaştırınca baya baya iyi kalıyor oyun ama. %40 indirimide bulmuşken kaçırmadım aldım bugün. 30 dolara geldi oyun. Şuan sorunlu olsada ilerde toparlanmayacak şeyler değil bunlar. Hoş bir şey çıkacak ortaya gibi duruyor sonunda umarım.

bende oynadım bir süre ama dediklerinin % 80 nine katılsam da, animasyonlar bence çok kötü özellikle spell ve skill animasyonları. content yok derecesinde. contentsiz backroundsuz oyun 2 aydan fazla yaşamaz. bunlar düzelecek diye bence hiç bekleme çünkü para bitti. hype bitti ve öyle 3-5 kişilik ekiplerle olmaz o işler. bir polish atmak istesen oyuna en az 20 kişilik ekip lazım bu boyuttaki oyunlarda. NW geliyor şu an bu adamlar iyice geriye düşüp unutulma tehlikeleri çok yüksek ben bu oyunu takip etmeye başladığımda yıl 2016 y dı. geldikleri nokta 4 yılda çok yavaş ki fun dediğimiz kitle bıraktı zaten.

yani fazla uzatmadan diyeceğim bu oyunu ya gider babalardan biri dağıtımını alır para gömer bişeye benzer satabilecekleri ya da şu anda ne görüyorsan orada kalır. yakın zamanda 20 dolar verenlere şunu veriyoruz bunu veriyoruz diye başlarlar. star citizen furyasından kalan 3-5 oyundan birisi buda. bide Ashes of creation var hala ne koparırsam kar diyen. yakında bunlarında nefesinin kesileceğine eminim.

bu arada para olunca kalite akıyor demeden geçemeyeceğim. NW preview indirdim giriş ekranında ki müziği bile bir 10 dakika dinledim galiba. 

crowfallda varmıydı intro müziği hatırlayamadım ?

omersem tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...