Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crowfall

Certhas

Öne çıkan mesajlar

Eskiden inanılmaz ekipler vardı oyun yapıp piyasaya süren. Sonra kickstarter diye bişey cıktı. Cıkıs amacı cok güzeldi aslında saklı gizli kalmıs gölgeden bir türlü cıkamayan yetenekleri bulup cıkarmak, onlarada milyon $ olmasada bir fırsat vermekti. Ama ne oldu insanlık yine atomu parçalayıp bomba yapmanın yolunu buldu ve bu güzel yaratıcı ekipler dagıldı ve hepsi bu sistem sayesinde solo albüm yapmaya kalktı.
Sonunda süper hiper sacma sapan bir sektör olusut , beatles dagıldı yerine
BE müzük grubu muhtesem albüm davulcusu eski beatles davulcusu
AT müzük grubu muhtesem albüm gitarist eski beatles gitaristi
LES müzük grubu muhtesem albüm solist eski beatles solisti

seklinde abuk eserler cıktı. Lan adam eski blizzard calısanı wow yapımcısı diye reklem yapıyor background a bi bakıyosun wow da 1 yıl bugları temislemiş adam cıkıyor. Bu adam iyi oyun yapamaz ki boktan bir oyunu alıp içindeki hataları temizler. bu hale geldi.

Yazıyorum böyle üzülüyorum çünkü sonucta oyun yapmak benim icin bir sanat gibiydi ben yıllarca bu heyecanla oyunları aldım ve oynadım şimdi ölüyor olması gerçekten beni sıkıyor. Özellikle içi boş dışı jelatinli kabuKların cok satıyor olması.

Bir zamanlar elywen forest en cok gitmek istediğim yerdi . Arkadaslarımla renki haritasını pastel boyayla cizip üzerine yasamak istediğimiz yerleri isaretlemistik. Simdi ki cocuklar 540X540 haritanın icinde midesi bulanana kadar ekrandaki küçük cusor a bakıyor.

En son thundercats in son bölümü yayınlandığında böyle hissetmistim. üzgünüm ama 2000 kusagı

WELCOME TO HELL = CAPITALIST WORLD.

CHAW
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
said:

On December 31st, we will retire all 2017 pledge packages and the majority of our parcels and strongholds bundles. Essentially, everything that was priced over $200 USD is being removed from our virtual item catalogue.

Once we retire the pledge packages, we will instead offer three different pre-order packages. Exact pricing will be announced at a later date, but you can expect them to be in the range of $50 to $200.

https://crowfall.com/en/news/articles/founders-update-moving-from-pledges-to-preorders/

pledging bitiyormuş. 3 tane pre-order paketi çıkarıcaklarmış. release yaklaştı herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...