Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crowfall

Certhas

Öne çıkan mesajlar

oyunda skilleri iki şekilde geliştirmek mümkün. uo gibi kullanıldıkça artıyor ve eve online gibi offline iken de ilerliyor. offline şekilde devam edebilmesi için vip gerekiyor.

böyle bakınca 60$ lık paket ile 130$ lık paket fena değil.

oyun çıkınca basit paketin fiyatı 50$ olacak. 60$ lık paketin içerisinde 1 aylık vip var bu herhalde 20$ olur en az. Diğer özellikleri çıkartınca bile 10$ lık fark var. 100$lık pakette 3 aylık vip var yine basit paketten 10$ düşük. 130$lık pakette 6 aylık vip var, herhalde en avantajlısı bu eğer oyunu beğendiyseniz verdiği toplam vip eğer 20$ dan hesaplanırsa 120$ ediyor. 1 tane ek karakter slotu veriyor, bunu da büyük ihtimalle 20$ civarı bir ücretle satarlar.

Xaenin said:

Ya şöyle 2 sene önceden funding diye kıçım kıçım gezmeseler de zamanı gelince abi biz böyle bir şey yaptık alın oynayın deseler de beklemesek.

ks sayfasında da böyle yazmışlar.

Could we raise money from a publisher to build this game? Probably. And if that’s what we have to do, to get Crowfall made, we will. But we would rather try and make a direct appeal to you, first.
We realize that this game won’t be for everyone. As they say, “eagles don’t flock,” and our hope with this crowdfunding campaign is to find enough eagles to build a strong and sustainable community.
We want to build the game that we want – and that you, our community, wants -- not the game that is the most likely to appeal to the "mass market".
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Kanuni said:

https://www.kickstarter.com/projects/elanlee/exploding-kittens?ref=most_funded

10.000 isteyip 9milyona yakin toplamak.

lan ciksin alin. cop doldu ortam. birde ustune early access. oldu. cikmamisina para, olmamisina para, oldurmak icin para..

kart oyununa bayıldım bu arada asdasdasdasdasd

süper o. NSFW editionı görünce bastım parayı ahah. ama onun gazı oyunun kendisinden değil de oatmeal ürünü olmasından.

Saeros said:

arcane said:

pvp, guild pvp, faction pvp

ıyy ivrenç

inanmıyorsan saygı duy!!!11111
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
arcane said:

Certhas said:

stretch goaller çok dandik olmuş. zaten yapacakları şeyleri stretch goal diye eklemişler.

çoğu oyun için böyle malesef. bu konuda ufak oyunlar daha samimi oluyorlar.

aslında çoğu kickstarter oyunu için böyle değil. PR yapmak için uçuk kaçık goallar koyuyorlar. bu şekilde daha samimi, aynı şekilde goal koyup ceplerini de doldurabilirlerdi. projenin scope'u neyse onu başarsın yeter. strech goal gelicek diye release +1-2 yıl uzayacaksa hiç olmasın stretch goal. bunda stretch goal diye koydukları şeyler baya essential zaten oyuna koyacaklardı. daha geniş kapsamlı değişiklikleri zaten oyun çıktıktan sonra xpac olarak getirirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

totemic said:

akirafes said:

Mc_Lovin said:

şöyle kenarda köşede namuslu bir blacksmith olabileceğim, kervan ticareti yapabileceğim, arkadaşlarımla evimde takılıp sohbet edebileceğim doğru düzgün bir mmo yok, bunu yapmayacaklarsa da bana gelmesinler

başlığın içine ettim ama çok doluyum. kusura bakmayın.

Sanırım bir çogumuzun kafasındaki düşünceleri dile getirmişsin.
+1

şunu arıyorum bende..

olm oynamiosunuz boyle oyunlari romantik romantik yazmayin

iyi yazmışım ama
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...