Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy Buluşması vol.32445

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

Kyra said:

bir post vardı ya nerde acaba birisi "ya bu fizbanda noyana sataşıp duruyordu ve adminliği de gitti , acaba patici kiminle uğrşıyor farkında mı ? " diye ..

hehehe nerde acaba o post ve kim atmıştı ;D
sen atmissindir. enerji gondermissindir baska birine enerjiyle o kendi atmis gibi olmustur :D :D :D :D :D

üzgünüm ama ben fake charlar ile kendi kendini dsteleyenlerden değilim. Noyzura hesabımı da el birliği ile permabanlattığınız için bunu kullanıyorum çünkü 1 mail attım hesabımı açmamız için.

Bu kadar bilime katkı sağlıyorum diye kasınacağına şu forumun kodlarına bir el at da "arama" düzgün çalışşında bulalım postu. =))
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Canlar.
Birbirini tanıyanlar hasret gidermiş. Tanımayanlar tanışmış.
Ne güzel içkiler, sigaralar da içilmiş. Belli ki genel olarak arkadaşların eğlendiği de bir gece olmuş.

Neticede içki masasında olan içki masasında kalır diye boşuna dememiş eskiler.
Pazartesiniz ve haftanın geri kalanı iyi geçsin.

:)-D

bir daha olur mu bilmiyorum ama,tamamen haklı oldugunu düşünüyorum

dinleyin şu adamı doğrusunu söylüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

o degil de enerjisiyle duzeltiyosa polise giderim diye biye aglamis ki acep?

polise giderim diye ağlamadım. Sevgilimin fotoğraflarını yayınlıyarak altında osbir muhhabeti yapmaya devam ettiğiniz konuyu kitlemezseniz çok sevdiğim forumu bilişim suçlarına page atarım dedim sadece ve attım.

ha fizban da "git ver aynı konu içinde kullandığın u.....u da yazıyor mafolursun" diye bi orgasm olmuştu ama bana heryer amsterdam yani haberi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

di said:

o degil de enerjisiyle duzeltiyosa polise giderim diye biye aglamis ki acep?

polise giderim diye ağlamadım. Sevgilimin fotoğraflarını yayınlıyarak altında osbir muhhabeti yapmaya devam ettiğiniz konuyu kitlemezseniz çok sevdiğim forumu bilişim suçlarına page atarım dedim sadece ve attım.

ha fizban da "git ver aynı konu içinde kullandığın u.....u da yazıyor mafolursun" diye bi orgasm olmuştu ama bana heryer amsterdam yani haberi yok.

E enerji? Enerjiye noldu, gonderemedin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Canlar.
Birbirini tanıyanlar hasret gidermiş. Tanımayanlar tanışmış.
Ne güzel içkiler, sigaralar da içilmiş. Belli ki genel olarak arkadaşların eğlendiği de bir gece olmuş.

Neticede içki masasında olan içki masasında kalır diye boşuna dememiş eskiler.
Pazartesiniz ve haftanın geri kalanı iyi geçsin.

:)-D

Çok haklısın.. gerçekten çok haklı. Ben yine nettim. herkese de güzel ders oldu. Şimdi boşu boşuna reelde konuşamayan adamları burada feedlemeye gerek yok. Güzel geceydi ve iyiki gitmişm. Çok güldüm, hatta eve varabilmek için her markkette gofret yedim ve huzurla uyudum =))
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

E enerji? Enerjiye noldu, gonderemedin mi?

enerji istiyorsan bedelini ödemelisin.

Neyse ne zaman genel yönetici kankalar muhhabete girse sonra ben banlanıyorum. Burada kimseye küfür etmeden hakkımda söyledikleri üzerinden yanlış oldukları noktaları kendi persfektifimden doğrusunu ifade etmeye çalıştım.

Daha fazla uzatmaya gerek yok çünkü bu ayın 20'sinde hapsene giriyorum ve o zamana kadar da hesabım banlansın falan istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

Kyra said:

Kibarca ettiğim yetmemiş gibi üstünede bir sürü insan sataştı etti. Bende madem öyle kalıyorum dedim yani.

Ama dediğim gibi Fizban "hayır efendim kitlemeyiz biz bu konuyu sana mı kalmış , istediğimiz kızın fotoğrflarını yayınlar altında istediğimiz muhabbeti yaparız " çıkışını yapmasaydı azılı fapperların gazına gelip "hayır kitlemeyin konuyuuuuuu" diye ağlayan şimdi bu kadar adamla aramızda yok yere gergin olmayacaktı...

Anlamıyorsunuz ama o 31 muhhabeti yaptığınız kız benim eşimdi ve birlikte yaşıyorduk ve siz aylarca her gün deva ettiniz rezil muhhabetlerinize. Ben forumda kalışımdan 1 yıl sonra kilitlendi konu.
dun zaugna kitlemisti topiki, senin kafan uyusturucudan bulandigi icin sana gercek gibi geliyor olabilir bu ama ben sana dogrusunu anlatayim.

sen bu topik silinsin dedin, nope dedik, kitlensin dedin, eger abartan olursa mesajlar silinir dedik zira silindi. daha sonra da sizi bilisim suclarina sikayet ederim polisler evinizi basar forum da kapanir dedin. ben sana uyusturucu temali postlarinin varligindan bahsedip polisin oradan baslayacagini soyleyince omurgan olmadigi icin "yhaa abi yhaaa oyle degil yhaaa" seklinde mesajlar gelmeye basladi senden.

ahahahahhaahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

fizban said:

Kyra said:

bir post vardı ya nerde acaba birisi "ya bu fizbanda noyana sataşıp duruyordu ve adminliği de gitti , acaba patici kiminle uğrşıyor farkında mı ? " diye ..

hehehe nerde acaba o post ve kim atmıştı ;D
sen atmissindir. enerji gondermissindir baska birine enerjiyle o kendi atmis gibi olmustur :D :D :D :D :D

üzgünüm ama ben fake charlar ile kendi kendini dsteleyenlerden değilim. Noyzura hesabımı da el birliği ile permabanlattığınız için bunu kullanıyorum çünkü 1 mail attım hesabımı açmamız için.

Bu kadar bilime katkı sağlıyorum diye kasınacağına şu forumun kodlarına bir el at da "arama" düzgün çalışşında bulalım postu. =))

şizo insight

Kyra said:

goldbären said:

foruma atar yapıp eziksiniz :))) dedikten sonra geri dönmek kadar aşağı bir şey yok ya..

hani düşünsene foruma o kadar küsmüşsün ama 1-2 ay yapacak eğlenecek bir şey olmayınca hayatındaki boşluğu gene PATİCİKLE dolduran adam ne zavallıdır ya.

Hiç bir zaman forumun gelenine atar yapıp sonra forumu terk ediyorum falan demedim.

Eğer Noyzura'dan bahsediyorsan ona da her fırsatta laf sokup aşağılayanlara söylediklerini foruma genellemezsen güzel olur. Paticik şurda her posta laf sokmakarak mutlu olmaya çalışanlardan oluşmuyor. Malum görüldüğü üzere Noyzura da hiç bir zaman foruma genel atar yapıp sonra forumu terk etmedi. Sadece yoğun istek üzerine perma banlanmış o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

kuddisi haklı bu sefer. içki masasında olan içki masasında kalır liseli ergenler gibi yayın yapmışsınız. kiminki büyük diye de tartıştınız mı?

kuddusi daha haksız olamazdı herhangi bi konuda heralde ya hahaha

konunun aslını bilmeden her zamanki gibi saçma sapan mesaj atmış klasik
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...