Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy Buluşması vol.32445

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

Fransuxa said:

@Llama & esnaf

yok be ya. kyra toplantıya gitmeden önce forumdaki milleti eziklemiş demiş karıya kıza aç bunlar yokmu hiç kadiköy tarafında olan gelin çok eğlenicez taşak geçicez bunlarla falan demiş. orda faillamış. o kadar adam arasında bi tek gerekli tepkiyi babacum göstermiş. ondan sonra da gelmiş burda götünü yiyim ayağı falan yapıyodu en son hatırladıgım kadarıyla kyra

kız gelmiş mi
Sosyal ağlarda paylaş

fransuxa babacuma olan fantazilerini kendine sakla. yancılığın, başkasının şeyiyle olaylara girmenin de bir adabı var. Başkanının şeyini kendi ağzından sokup başka bir yerinde çıkaramazsın bu fizik kurallarına aykırı. Yalandan hikaye uydyurmanında bir adabı var.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

bingildak said:

herifin sizinle(bizimle, paticikle) ilgili yazdıklarını gördükten sonra hala aynı masaya oturuyorsanız benim gözümde karaktersiz canlılarsınız. bu noktada grow a spine.

okuduğunu anlamıyorsun herhalde. noyanın yazdıklarından kimsenin haberi yoktu. bilen de söylemedi yani. herkes eğlencesindeydi. haberimiz olmayan birşey hakkında ne yapalım? buluşmadan döndük eve geldik iki araba laf yazmış noyan delüzyonlarından esinlenip.

sana yapılınca noyan umrunda değil, başkasına yapılınca nosol adamsonoz omurgasozlor. HADİ LAN ahah. karaktermiş. sen kendi karakterine bak be. ayrıca sorun olacak birşey olsa kimsenin paltosunu bırakıp gitmesine gerek kalmazdı rahat ol sen. giden, gitmek zorunda kalan biz olmazdık.

ama işte herif şizofren. evine gelip hikayeler yazmış.

ilk olarak agresifliği bir askıya as. gerek yok. ikincisi ortamda kim vardı, kim yoktu, ortam nasıldı, kim neyi biliyordu hiçbir fikrim yok. biliyormuş gibi de yazmadım, fizban'ın yazdığına hitaben yazdım, kendini dahil edip içlenmişsin, yine gerek yok.

noyan bana ne yapmış tam olarak anlamadım. 31 çeken adama bingildak demesi mi? buna mı içlenecektim? kişisel butthurt'u bu şekilde yüzeye çıkması bence komik. neden buna tavır koyayım ki?

diğer yanda herifin bütün komünü public ortamda millete taşşak malzemesi yapması. bütün komünü itin götüne sokmaya çalışması. en kötüsü İKİ YÜZLÜLÜĞÜ kabul edilecek seviyede değil. at kafası sanki gelmiş komünü kurtarıyor, bize hayat dersi veriyor. büyük öğretmen noyan bize kurtaracak.

tepki koyan olur, koymayan olur. herkesin olaylara tepkisi farklıdır. o yazılanları okuyup da suratına bakıp tek kelime etmeyen adamlar varsa benim gözümde karaktersizdir. bu kadar net.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

dogru lan sut cocugunun tekiyim ben. enerjinle beni duzelttigin icin tesekkurler noyan. buyuksun. tanri falansin galiba.

seni düzelttiğim an forum yetkilerini aldığım an oldu asıl onun için teşekkür et. Gücünün çok üstünde sorumluluğu alan kişiler her zaman yozlaşmaya meyillidirler ve senin durumunda o dönemler hiç iyi değildi.

Sevgilimin fotoğraflarının paylaştığınız konuyu kitlememek konusunda gösterdiğin sert duruştan sonra senin görevini kötüye kullanan ve bu şekilde kendini güçü hissetmeye çalışan ama aslında tam tersi olan biri olduğunu anlamıştım ve seni dertten kurtardığıma mutluyum hiç teşekkür etmesen de .

Boşver sen böyle yetkileri falan sen bilime katkıda sağla en azından gerçekten bir işe yarıyorsun =))
Sosyal ağlarda paylaş

yalniz lag var galiba senin enerjilerde. 1-2 yil delayli aldin benim yetkileri. adam yalniz cok iyi lan, inception gibi. yetkilerimi almayi enerjisiyle kendi kafama sokuyo, sonra benim fikrimmis gibi buyuyo, sonra kendim istifa ettim diyorum ama aslinda hepsi noyanin isiymis.
Sosyal ağlarda paylaş

Canlar.
Birbirini tanıyanlar hasret gidermiş. Tanımayanlar tanışmış.
Ne güzel içkiler, sigaralar da içilmiş. Belli ki genel olarak arkadaşların eğlendiği de bir gece olmuş.

Neticede içki masasında olan içki masasında kalır diye boşuna dememiş eskiler.
Pazartesiniz ve haftanın geri kalanı iyi geçsin.

:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

arcane said:

bingildak said:

herifin sizinle(bizimle, paticikle) ilgili yazdıklarını gördükten sonra hala aynı masaya oturuyorsanız benim gözümde karaktersiz canlılarsınız. bu noktada grow a spine.

okuduğunu anlamıyorsun herhalde. noyanın yazdıklarından kimsenin haberi yoktu. bilen de söylemedi yani. herkes eğlencesindeydi. haberimiz olmayan birşey hakkında ne yapalım? buluşmadan döndük eve geldik iki araba laf yazmış noyan delüzyonlarından esinlenip.

sana yapılınca noyan umrunda değil, başkasına yapılınca nosol adamsonoz omurgasozlor. HADİ LAN ahah. karaktermiş. sen kendi karakterine bak be. ayrıca sorun olacak birşey olsa kimsenin paltosunu bırakıp gitmesine gerek kalmazdı rahat ol sen. giden, gitmek zorunda kalan biz olmazdık.

ama işte herif şizofren. evine gelip hikayeler yazmış.

ilk olarak agresifliği bir askıya as. gerek yok. ikincisi ortamda kim vardı, kim yoktu, ortam nasıldı, kim neyi biliyordu hiçbir fikrim yok. biliyormuş gibi de yazmadım, fizban'ın yazdığına hitaben yazdım, kendini dahil edip içlenmişsin, yine gerek yok.

noyan bana ne yapmış tam olarak anlamadım. 31 çeken adama bingildak demesi mi? buna mı içlenecektim? kişisel butthurt'u bu şekilde yüzeye çıkması bence komik. neden buna tavır koyayım ki?

diğer yanda herifin bütün komünü public ortamda millete taşşak malzemesi yapması. bütün komünü itin götüne sokmaya çalışması. en kötüsü İKİ YÜZLÜLÜĞÜ kabul edilecek seviyede değil. at kafası sanki gelmiş komünü kurtarıyor, bize hayat dersi veriyor. büyük öğretmen noyan bize kurtaracak.

tepki koyan olur, koymayan olur. herkesin olaylara tepkisi farklıdır. o yazılanları okuyup da suratına bakıp tek kelime etmeyen adamlar varsa benim gözümde karaktersizdir. bu kadar net.

fizban orada değildi. oradaki insanlar hakkında bir yargıda bulunuyorsun. kaç kez yazdık facebooktaki mesajdan haberi yoktu kimsenin. yahu işimiz yok noyanın facebookunu takip edeceğiz. bizzat sana birşey yapılmış, kişisel butthurt diyorsun, bilmediğimiz birşeye içlenmemizi bekliyorsun. ben niye öyle yapıyorsun demiyorum. ama başkasına karaktersiz demeden önce bir kendine bak. iki yüzlülüğe de giriyor hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

bir post vardı ya nerde acaba birisi "ya bu fizbanda noyana sataşıp duruyordu ve adminliği de gitti , acaba patici kiminle uğrşıyor farkında mı ? " diye ..

hehehe nerde acaba o post ve kim atmıştı ;D
sen atmissindir. enerji gondermissindir baska birine enerjiyle o kendi atmis gibi olmustur :D :D :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

yalniz lag var galiba senin enerjilerde. 1-2 yil delayli aldin benim yetkileri. adam yalniz cok iyi lan, inception gibi. yetkilerimi almayi enerjisiyle kendi kafama sokuyo, sonra benim fikrimmis gibi buyuyo, sonra kendim istifa ettim diyorum ama aslinda hepsi noyanin isiymis.

heralde olm çok papaz oldun o konuyu kitlemicem diye. yaptığın hem forum kurallarına , hemde forumda üye olan birisinin manitasına yapılmayacak bir diretmeyle erkeklik kuralların , sana bu konuda uzatma diyen arkadaşlarına herşeye karşı geldin o konuyu kitlememek için.

İyiki kitlemedin ya. Bu konu kapatılmaz ise gitmiyorum dedim ve kaldım. Hepsi senin suçun Fizban ama ben burada olmaktan çok mutluyum. Aslında ben teşekkür etmeliyim sana.

Teşekkürler Fizban.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...