Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xiaomi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Bahar gibi Turkiye pazarina girecekler diye duydum sektorde calisan birinden. FIyatlari ne olur dersiniz?

Eskimeye baslamasina ragmen 900TL filan gibi bulunmasiyla bavul tuccarlarindan su cok alinir bir model bence: http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_3-5678.php

Kendileri girdiginde daha da ucuz olma ihtimali olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Mi2 den başlayıp, daha sonra Mi2s ve şu an Mi3 kullanıyorum.

Miui gerçekten çok iyi bir arayüz.Androidi Baştan yaratmış adamlar.
Mi3 çok güzel bir telefon. Tam F/P.
Şu ana kadar girdiği bütün ilkelerde önce Redmi 1S- 170 USD , Redmi NOTE - 200 USD dolar civarı giriş yaptılar.
Türkiye de fiyatlar nasıl olur bilemiyorum , Ama tahminim 250 ye kadar yolu var.
Şu an dünya üzerinde Mi3 = 280-300 dolares. Daha ucuza da var elbette.Ama çakması da çok.
Türkiyede 350 USD olur gibime geliyor, vergi şu bu derken 999 TL gibi bir fiyat görünür.
Girse de bir Mi4 alsam :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Yıllar önce bunların MIUI arayüzünü kurmuştum. O zaman bunların değildi heralde yapan firma, yeni çıkmıştı ve beleşti. Beğenmemiştim. Şimdi nasıldır bilemiyorum. Ama iphone gibi fazla basit ve işlevsel olmayan mantık devam ediyorsa yine beğenmem heralde

bi de googla play store falan olmadan mümkün değil almam kullanmam
Sosyal ağlarda paylaş

Yiyorsa girsin bati marketlerine
iki gun satistan kaldirilirlar

adamlar apple in designini bildigin ne kadar patent varsa hepsini cigneyip takir takir is yapiyorlar cinde . Avrupada amerikada oyle bir kafa yok

Afterdeep said:

Şu an korkulan iki GSM firmasından biri. Diğeri de Huawei. Çin gümbür gümbür geliyor.

Time'da daha çok taze çıkan yazıyı aşağıda okuyabilirsiniz;

TIME - Why Xiaomi Terrifies the Rest of the Tech World?
Sosyal ağlarda paylaş

Giriyor yavaş yavaş. Girince ortaya çıkacak patent davalarına göre konuşuruz :)

matama said:

Yiyorsa girsin bati marketlerine
iki gun satistan kaldirilirlar

adamlar apple in designini bildigin ne kadar patent varsa hepsini cigneyip takir takir is yapiyorlar cinde . Avrupada amerikada oyle bir kafa yok

Afterdeep said:

Şu an korkulan iki GSM firmasından biri. Diğeri de Huawei. Çin gümbür gümbür geliyor.

Time'da daha çok taze çıkan yazıyı aşağıda okuyabilirsiniz;

TIME - Why Xiaomi Terrifies the Rest of the Tech World?
Sosyal ağlarda paylaş

ya girer de nereye nasil girer..sony nin bile telefonlarinda tr distibutoru tirt diye millet kosarak kaciyor..bu adamlar ne sony ne apple hani kullan at telefonu olarak algilarsan satilir ama teknik servis destek isin icine girince ki avrupa amerikada onemli kelimeler bunlar cinlilerin isi zor
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
abi 2senelik aralarla telefon degistiyorum. teknik servis ihtiyacim olmadi. (tabii bu dedigim 100kadinla prezervatifsiz sevistim, hic std kapmadim gibi bi cumle oldu) hatta bi telefonu 2 kere suya dusurdum, sarj olmuyordu. ben de yenisini aldim.

insanlar hakikaten bunu gozonune aliyorlar mi yahu?

bu arada xiaomi yeni seri guzel, cine yolum duserse alirim
(bok alirim, son gittigimde bayagi piyasada xiaomi telefon kalmamisti lan. millet ac gibi tuketmis telefonu.)
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...