Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

törpü

sabonis

Öne çıkan mesajlar

lan hala bunun paylaşılmaması gerektiğine dair tabu mu var lan toplumda. tırnak hafif pörtlemiş giysilere falan takılıyor da, 2 dakka düzeltmek istedim. iş yerinde birine sordum baya garip karşıladı oha törpü paylaşılır mı olsa bile vermem falan diye ahsdfuhauh

ulan alt tarafı yıkarsın. bazen fazla mantıksal yaklaştığım için anlamıyorum lan insanları. siz paylaşır mısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

kişisel temizlik gereçleri paylaşılmaz. ufak da olsa yara olur bilmem ne ondan sonra gelsin hepatit.

dıdısının dıdısı yani.

törpü ile ben parmağımı kanatıcam. törpü yıkanmayacak veya yıkansa da virüs/bakteri canlı kalacak. sonra törpüyü diğer kişi kullanacak, o da parmağını kanatacak, hatta kanatırken baya içeri falan girecek törpü.

falan filan oha

törpü yani. en fazla kontak deriyle olur. deriden max bulaşacak şey mantar yani. gerçi bilgim yok ama heralde kolonya ile temizleyince bulaşmıyordur. zaten mantarım yok o da ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

ya az relax olun. kolonya ile temizledikten sonra şu anki halinden daha temiz olacak alet. hala neyin bıkbığı bu.

sen gün içinde herkesle tokalaş, metrobüste her yere dokun, yemekte milletten ekmek iste, ekmeğin her yanına dokuunarak versinler. sonra neymiş törpüm başkasının tırnağına dokunamaz sfhuasdhfa

insanoğlu çok mantıksız bir varlık gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

törpü, tırnak makası-çakısı falan kişisel temizlik araçlarına girer ve paylaşmak istenilmemesi gayet doğaldır abi neyine takıldın bu kadar. rahatsız olan paylaşmaz, olmayan paylaşır. paylaşmak istemeyene kafayı takmak daha fazla irdelenilmesi gereken bir konu bence =)
Sosyal ağlarda paylaş

buna bu kadar kafa yorulacak bir şey yok.

adam kişisel temizlik malzemesini paylaşmak istememiş. gayet normal. hele ki iş yeri gibi bir yerde ne alaka yani. hani çok samimi olursun, ev arkadaşındır falan neyse de, iş yerindeki adamla neden törpü paylaşayım.

olay hijyenik olup olmadığı değil, o kişinin neden paylaşmak istemesi gerektiği. paylaşmaması normal olan.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ya az relax olun. kolonya ile temizledikten sonra şu anki halinden daha temiz olacak alet. hala neyin bıkbığı bu.

sen gün içinde herkesle tokalaş, metrobüste her yere dokun, yemekte milletten ekmek iste, ekmeğin her yanına dokuunarak versinler. sonra neymiş törpüm başkasının tırnağına dokunamaz sfhuasdhfa

insanoğlu çok mantıksız bir varlık gerçekten.

Hayatinda hic sac kiran, gece yanigi gecirmemis adamin beyanlari bunlar.

Yapmayin, paylasmayin. Olmaz demeyin, sansinizi denemeyin, normalinden farkli olarak bunun piyangosu cat diye vurabiliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...