Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

6 saat önce, Kojiroh dedi ki:

Nurus Me Too almistim gecen yil da ne kadar memnun kaldim emin degilim ya. Ilk aldigimda belimi kuturdete kuturdete oturma pozisyonumu duzeltmisti ama kisa surede kendime gore yamultmayi basardim. File esnedi bayagi, oturma kismi hafif pivot oluyo, yine oturma kismini yukari dogru kaldiramadim falan. Belki normaldir bu tarz seyler, olammasini beklemem hatadir vs. ama ulan acaba Herman Miller da boyle olur muydu diyorum yine icten ice.

Bu arada genel olarak sandalye tek basina yeterli degil sanirim, en azindan ayak destegiyle falan kombinlemek lazim ki ayagimi bacagimi rahat ettirecem diye abuk subuk yamulmayasin, ayagini destege koyup onun verdigi rahatlikla takilabilesin.

kaç kilosun? bi de bold cümleyi anlamadım

Sosyal ağlarda paylaş

90 kiloyum, pivottan kastimi nasi anlatsam acaba ya sdffsd

Soyle, hicbi yerden destek almadan tum agirligimi gotume verip biraz saga sola oynarsam oturma tablasinin bi seyin ustunde oldugunu hissedebiliyorum. Boyle tam ortasindan bi yere oturtulmus, agirlik nereye yogunlasirsa kendini oraya dogru donduruyomus gibi. Pivot iste dfg

Bi de boyum uzun olmadigi icin bacaklarim yere 90 derece aciyla durmuyo (yukseklik ayariyla yapilabilir ama onu da masaya gore ayarliyorum hlaiyle), o da rahatsiz ettigi icin koltuklarin got koyam kismini hafif yukari kaldiriyorum normalde ama bunda yapamadim bi turlu, ya da yaptim ama yeterli mi gelmedi nedir anlayamadim.

Kojiroh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yılların emektarı aşırı rahat deri çalışma koltuğunun ayağını kırdım. O kadar memnundum ki baya üzüldüm, tamir edilebilecek bi yer değil, alttaki mekanizmayı komple değiştirebilir miyim ona bakacağım ama pek sanmıyorum. 

Son postlarda paylaşılanlara baktım 2,5k üstü hepsi neredeyse. f/p ürünü diyebileceğimiz max 2k'lık öneriler var mıdır acaba?

Sosyal ağlarda paylaş

On 31.03.2022 at 19:10, PrudenT dedi ki:

güzel bir şeymiş. hayvan dayanıklılığı ne durumda gördüğün kadarıyla? tek gagada mahvolmasin üç dört gaga kaldırsın. 

Beni summonlamış Cthulhu. 

Bende Nurus Tulya, arkasının kumaşı aynı gibi gözüküyor. Kediler sırt kısmına tırnak takıp kendilerine doğru çekmeyi bile denediler beni (başardılar da) ama ona rağmen sıfır hasar. Baya memnunum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 06.04.2022 at 08:44, Kojiroh dedi ki:

90 kiloyum, pivottan kastimi nasi anlatsam acaba ya sdffsd

Soyle, hicbi yerden destek almadan tum agirligimi gotume verip biraz saga sola oynarsam oturma tablasinin bi seyin ustunde oldugunu hissedebiliyorum. Boyle tam ortasindan bi yere oturtulmus, agirlik nereye yogunlasirsa kendini oraya dogru donduruyomus gibi. Pivot iste dfg

Bi de boyum uzun olmadigi icin bacaklarim yere 90 derece aciyla durmuyo (yukseklik ayariyla yapilabilir ama onu da masaya gore ayarliyorum hlaiyle), o da rahatsiz ettigi icin koltuklarin got koyam kismini hafif yukari kaldiriyorum normalde ama bunda yapamadim bi turlu, ya da yaptim ama yeterli mi gelmedi nedir anlayamadim.

G6Y2Fzw.png X MARKS THE SPOT

Sosyal ağlarda paylaş

On 07.04.2022 at 14:48, DRaGoN_SLaYeR dedi ki:

Yılların emektarı aşırı rahat deri çalışma koltuğunun ayağını kırdım. O kadar memnundum ki baya üzüldüm, tamir edilebilecek bi yer değil, alttaki mekanizmayı komple değiştirebilir miyim ona bakacağım ama pek sanmıyorum. 

Son postlarda paylaşılanlara baktım 2,5k üstü hepsi neredeyse. f/p ürünü diyebileceğimiz max 2k'lık öneriler var mıdır acaba?

değişir o kısım kolayca. boşuna yeni koltuk alma bence.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

seduna thunder pro uzun oturmalarda belimin hatta tam kuyruk sokumunun ağzını burnunu kırdığı için bayadır kullanmıyordum. tavsiye ile visco minder aldım. baya kullanılır hale geldi. eskisi kadar acı çektirmiyor. 

ama arada gittiğim ofisteki şu rahatsız gözüken sandalyeler bile daha iyi bel desteği sağlıyor. sabahtan akşama kadar otururken bunlarda herhangi bir bel ağrısı çekmiyorum.

image-2022-05-27-005002749.png 

Sosyal ağlarda paylaş

Seduna'dan ne kadar memnuniyetsizim belli değil...

oyuncu koltuğu diye sattıkları koltuğun her yeri gacır gucur olmasını geçtim, ilk gönderdiklerinde kaynak hatası vardı oturduğum yerin 3 derece eğik olmasını adamlara neredeyse profesyonel derecede ölçümler göndererek söyledim, "bu değer sorun yaratacak bir değer değildir." dediler. Omurgamın şeklinin bozulması dışında sorun yok. Hepsiburada'ya fotoğraflarla kötü yorum yapınca, eski mekanizmayı yollayın yenisini iletelim dediler. Üstüne üstlük yorumu kaldırabilir misiniz dediler. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 27.05.2022 at 07:10, Deathblade dedi ki:

Verimli çalışma ortamı?

Yüksek konsantrasyon imkanı?

Ahahahahahaha

On 27.05.2022 at 09:57, ahmedinejad dedi ki:

5000 liraya HP omen koltuk var amazonda tank gibi. Bir tane kötü yorum yok. Bütçem olsa onu alırım. 

yok ya öyle demeyin. evden çalışanlar için harika ortam. cebimizden para verip geliyoruz buraya. ofis çok güzel bişi çünkü.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Die große Auswahl an verschiedenen Spielen gibt Ihnen die Möglichkeit, ohne Probleme zu spielen. Deshalb habe ich mich entschieden GGBet Bonus , einen wirklich zuverlässigen Bericht zu lesen, der Ihnen hilft, Ihr Einkommen wirklich effektiv zu koordinieren. Ich schlage vor, dass Sie sich mit dieser modernen Option auseinandersetzen, indem Sie spezielle Bewertungen und verschiedene Optionen lesen, um noch besser zu spielen, als Sie es können.

Sosyal ağlarda paylaş

scheisse!

Madem konu bot tarafından uplanmış, ben de 2 aydır kullandığım koltuk ile ilgil yorum yapiyim.

https://www.hepsiburada.com/decofis-melodi-fileli-ofis-koltugu-p-HBV00000TW5OB

İyi yanları, oturma kısmı çok geniş, en şişkomuzun bile götü sığar. Kolçaklar yumuşak plastikten yapılmış, rahatsız etmiyor. Bel desteğinin konumu yukarı aşağı ayarlanabiliyor.

Kötü yanları oturma minder bir süre sonra ezilip dümdüz oluyor rahatsız etmeye başlıyor. Sırtı biraz fazla esnek, en dik konumda bile arkaya esniyor ve hiçbir zaman tam dik oturulmuyor. Bir de garip bir şekilde sırt tarafındaki plastikler acaip toz çekiyor, sanki odanın bütün tozu orada gibi. Günde 8 saat oturacak olanlar daha iyi bir koltuk baksınlar nasılsa forumda herkesin parası çok ? Ama fiyat/perf olarak bence gayet iyi koltuk.

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

seduna'nın yorumlara baktım. birisi eşine de almış aynısından. daha önce aldığıyla şimdiki arasında bariz kalite farkı var diyordu. şu yukarıdaki melodi de 1500 bandında mesela. ona da parası olan iyisini alsın yazmışlar. ? bu fiyata alınan koltukların böyle sıkıntılı olmaması gerek bence. sonuçta 500e de koltuk var piyasada. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.05.2022 at 00:52, Oce4n dedi ki:

seduna thunder pro uzun oturmalarda belimin hatta tam kuyruk sokumunun ağzını burnunu kırdığı için bayadır kullanmıyordum. tavsiye ile visco minder aldım. baya kullanılır hale geldi. eskisi kadar acı çektirmiyor.

tavsiye edilen marke nedir ya?

ben de bu konu altında sordum - dalga geçildi ? 

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.05.2022 at 00:52, Oce4n dedi ki:

Nasıl bir minder aldın benzer problemler yaşıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

komple tüm sıkıntıları giderdiğini söyleyemem minderin ? çok fazla araştırmadan bi heves bundan almıştım ben

https://www.hepsiburada.com/isbir-yatak-viscomed-viscosit-minder-pm-HB00000ZLXQC

ama biraz daha kalın bir şey bulmanızda fayda var derim. mesela amazonda yurtdışından gelen inanılmaz yorum sayısına sahip olan şu ürün var: https://www.amazon.com.tr/Everlasting-Comfort-koltuğu-oturma-minderi/dp/B01EBDV9BU/ref=sr_1_20

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...