Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

On 13.07.2020 at 02:28, paradoksalkedi dedi ki:

http://www.bms.com.tr/urunler.94.embody.aspx?categoryid=141&brandid=2

Haftasonu yolumuz üzeri diye meraktan gidip şu koltuğu denedim alacakmışım gibi hali hazırda 4 yıldır dxracer kullanıyorum çok memnunum fakar suni deri olduğu için ebesi silkildi kotuğun ve çok terletiyor yazın rahatsız ediyor + biraz da alçak kalıyor. Hakketten dxracer'a kıyasla değişik bi rahatlık ve sabitlik hissi falan verdi ve fiyatını sordum.

€2550.

sdfjşhsdfohfoghoaghoag

Sosyal ağlarda paylaş

On 12.07.2020 at 20:13, Oce4n dedi ki:

tırt dxracer yerine şöyle 200 kiloya kadar taşıyan hemde kumaş seçeneği olan secretlab türkiye'de olsaydı keşke ?

https://secretlab.eu/collections/titan-xl-series#titan_xl_2020_softweave-charcoal_blue

buna benzer bilgisayar koltuğu satan olsa keşket türkiyede. hepsi deri, ışıklı mışıklı... dandik duruyor benim gözümde. 3. ayda bir yeri kırılacakmış hissi var. tekli kanepe/koltuk alasım geliyor bunları gördükçe

adamların bütün mağazalarına 1 senedir düzenli olarak mail atıyorum ne zaman türkiyeye gelecek veya sipariş alımını açacaksınız diye. hep aynı cevap. TR'den birinin temsilcilik almasını bekleyeceğiz heralde artık

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, ZaugnaKhaldun dedi ki:

ilk 1 aylık izlenimde mutluyum ben, götüm bacağım rahat etti. Benim için yegane sıkıntısı (1st world problem o da), doğrudan parke üzerinde kullanıyorum ve o yüzden sürekli sağa sola kayıyor. ayaklar sabitlenmio haliyle bu fiyat bandında, ben de halı falan sevmiyorum; öyle alıştık birbirimize 

kurulumu 45 dk - 1 saat falan. kolçaklar hareketli aynen. bel desteği var ama biraz ince bir alet, çok aşırı faydası var mı bilemiyorum 

Kilim vari minnacık bir şey atsana altına yahu ne kadar farkettirebilir ? .

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, paradoksalkedi dedi ki:

Seduna gelmiş stoklara da,

@ZaugnaKhaldun @Holy

kullandınız mı, kullanıyor musunuz önerir misiniz? Markus var bende onun yerine kullanıp bunu kuzene vermeyi planlıyorum mesela, uzun sürede rahat mı ? (her koltuk illa götü ağrıtıyor bir yerde zaten normal olan arada kalkıp dolaşmak onu demiyorum) kolçaklar hareketliymiş o önemli masaya göre iyi, işçilik bel desteği falan nasıl? go'layayım mı?

Ankara'da olsa yerleri gidip deneyeceğim de şimdi internetten alınca iade falan uğraştırırlar bir de.

@Khiran

sen de kullaniyorsun sanirim seni de taglemeyi unutmusum

Sosyal ağlarda paylaş

bugün geldi hemen acayip hızlı gönderdiler kurdum şimdi denedim biraz

markus'a göre

+ kolçaklar baya iyi hem ayarlanabilir boyları hem malzemesi güzel yumuşak plastik

+ file fena değil, markusun file bir tık daha kaliteli gibi duruyor

+ malzeme kalitesi gayet iyi fiyatına göre

+ minder daha rahat gibi geldi markusa göre, tabii uzun süre sonra çökmemesi önemli zaman gösterir onu

- evet ayaklar markus gibi hemen sabitlenmiyor ama çok da problem yaşamadım parkedeyim, markusun ayaklar daha iyi

tldr: 750 TL için bence baya iyi f/p. markus'a göre sırf kolçaklar yüzünden daha iyi bile bence. 15 saatte falan geldi bir de müşteri hizmetleri çok ilgili.

paradoksalkedi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben de koltuk alıcam yakın zamanda galiba. şu oyuncu koltuğu olanlar böyle cüssesinden midir neden bilmiyorum bana daha çok güven veriyor hep. sanki ona oturunca dişçi koltuğu gibi rahat edicem sanıyorum.

ofis tipi koltuklara göre daha çok cezbediyor beni o yüzden. ama sıcak havalarda suni deri olmasından kaynaklı problem yaratacağı da aşikar. onu bir şekilde çözeriz kumaş örtüp falan diyorum.

şu seduna sıradan fileli bi ofis koltuğu gibi duruyor mesela. şöyle 60 derece eğimle yaslanıp film oyun keyfini ne kadar karşılar acaba.

deneyimlemediğim için söylediğim her şey afaki tabi. kesin yanlış biliyorumdur o yüzden şu başlığı biraz geriden okuyayım gece.

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.07.2020 at 09:58, Aiko dedi ki:

http://www.bms.com.tr/urunler.94.embody.aspx?categoryid=141&brandid=2

Haftasonu yolumuz üzeri diye meraktan gidip şu koltuğu denedim alacakmışım gibi hali hazırda 4 yıldır dxracer kullanıyorum çok memnunum fakar suni deri olduğu için ebesi silkildi kotuğun ve çok terletiyor yazın rahatsız ediyor + biraz da alçak kalıyor. Hakketten dxracer'a kıyasla değişik bi rahatlık ve sabitlik hissi falan verdi ve fiyatını sordum.

€2550.

sdfjşhsdfohfoghoaghoag

Logitech ile buna benzer cikartiyolar.

https://www.polygon.com/2020/7/27/21340199/herman-miller-logitech-embody-gaming-chair-impressions

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, sanssizsansli dedi ki:

ben de koltuk alıcam yakın zamanda galiba. şu oyuncu koltuğu olanlar böyle cüssesinden midir neden bilmiyorum bana daha çok güven veriyor hep. sanki ona oturunca dişçi koltuğu gibi rahat edicem sanıyorum.

ofis tipi koltuklara göre daha çok cezbediyor beni o yüzden. ama sıcak havalarda suni deri olmasından kaynaklı problem yaratacağı da aşikar. onu bir şekilde çözeriz kumaş örtüp falan diyorum.

şu seduna sıradan fileli bi ofis koltuğu gibi duruyor mesela. şöyle 60 derece eğimle yaslanıp film oyun keyfini ne kadar karşılar acaba.

deneyimlemediğim için söylediğim her şey afaki tabi. kesin yanlış biliyorumdur o yüzden şu başlığı biraz geriden okuyayım gece.

dxracerlari denedim adore'de. cok saglamlar evet 200 kiloya kadar modelleri var, kitlesi şişman kitle olduğu için mecbur sağlamlar ? bu sedunanın 150kg'ı çok iyi taşıyacağını sanmıyorum mesela bırak 200ü.

ama file sırt çok önemli benim için mesela, acayip terletiyor fileli olmayanlar özellikle suni deri falan felaket hele yazın.

yatma mevzusunu bilmiyorum ben öyle pc kullanmıyorum hiç ? ama eğer konsol falan monitör tv yaparsam zaten niye koltuğu yatırayım yukarıdaki gibi yatan koltuk alırım daha iyi. bence dxracer falan gereksiz.

ha şunlar daha iyidir, https://secretlab.co/collections/titan-xl-series

ama bu gaming koltukların özünde şöyle bir saçmalık var, bunların yanları çıkıntılı araba koltuğu gibi. iyi de bunun arabada böyle olmasının sebebi virajda falan hızda yerinde tutması bunda ne işe yarayacak onlar falan bakma çok saçma.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, paradoksalkedi dedi ki:

ama bu gaming koltukların özünde şöyle bir saçmalık var, bunların yanları çıkıntılı araba koltuğu gibi. iyi de bunun arabada böyle olmasının sebebi virajda falan hızda yerinde tutması bunda ne işe yarayacak onlar falan bakma çok saçma.

benim bi arkadaş var oyun oynarken vucudu da çok oynuyor sağa sola falan yatıyor sdfsdg onlar için güzel o çıkıntılar, yoksa sandalyeden düşme kayma tehlikesi var

Fistan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Laorx dedi ki:

benzer bile değil aynısıymış hatta, sadece lociteş renklerinde. haha tr fiyatı +1000 birimmiş yalnız. ne kadarı vergi ne kadarı distribütör kazığı acaba vay eşşekler vay.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Laorx dedi ki:

benzer değil aynı koltuk bu. logitech logosu rengi falan ekleyecekler buna. zaten ben de logitech'te görüp araştırdım. dünyanın en iyi koltuğu diye tanıtıyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...