Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

? hem oyun hem iş günün çoğu o koltukta geçiyor, o yüzden iyi bir şey alasım var ama şimdi şu xdrive konusunda emin olamadığım şey;

xdrive ne kadar çakma dxracer?

sırf çakma olması için mi yapılmış yoksa hakiketen ergonomik ve rahat mı, kaliteli mi?

siteleri falan çok kolpa, ne kadar çer çöp türk yayıncı varsa sponsorları olmuşlar, hadi pr falan normal de, emin olamadım ya.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, paradoksalkedi dedi ki:

markus üstüne upgrade mi peki yoksa benim götüm gıcıklığına mı sıkıntı çıkarıyor belimle birlikte ?

markus ustune net upgrade dxracer.

yastiklari cok iyi degil bence, ben kullanmiyorum.

2017-10-16 Tarihli faturanız ekte sunulmuştur. Fatura Tutarı: 1,299.90 TRY

edit: masanin altina tabure koydum, ayagi da oraya uzatiyorum.

onu da tavsiye etmiyorum, bel agritiyor...

+

ben kollarini soktum, onlar da baya skisik hissettiriyor.  (bir de 2-3 senede bilegimde skinti cikardi)

(beni darliyorsa skintili yani 64 kiloyum)

su model ama yine alicak olsam daha ust model alirdim -> wide, king falan

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, paradoksalkedi dedi ki:

? hem oyun hem iş günün çoğu o koltukta geçiyor, o yüzden iyi bir şey alasım var ama şimdi şu xdrive konusunda emin olamadığım şey;

xdrive ne kadar çakma dxracer?

sırf çakma olması için mi yapılmış yoksa hakiketen ergonomik ve rahat mı, kaliteli mi?

siteleri falan çok kolpa, ne kadar çer çöp türk yayıncı varsa sponsorları olmuşlar, hadi pr falan normal de, emin olamadım ya.

xdrive için konuşmak gerekirse bunların ana firması olan Yıldız Çelik Büro bizim eskiden çalıştığımız bir firmaydı, düzgün ofis mobilyaları üreten, satan kaliteli esnaflar, merdiven altı kopyacı üretici değiller ki öylelerinide çok tanıyorum. ama zaman içinde çalışmaya çalışmaya firmayı unutmuştum ben, tamamen tesadüf eseri başka bir şey bakarken bunların bahçeşehir mağazasına girmiştik, tekrar tanışma oldu resmen... bu koltukları orada görmüştüm fena koltuklar değiller. yeni nesil olarak bu oyun koltuğu işe baya bir yatırım yapmışlar. titiz üretim yapan kaliteli malzeme kullanan büyük bir firmaydı, bu oyun koltuğu serisinde kaliteyi düşüreceklerini zannetmiyorum.

bahçeşehir mobilyacılarda baya modelleri var, oyun ve klasik olarak yolu yakın olan gidip bakabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.adoremobilya.com/adore-dxracer-dx-oh-dh73-nc-1-profesyonel-calisma-ve-pc-oyun-koltugu-siyah-kahve

4 5 senedir bunu kullanıyorum. 1300e almıştım o ara. hala taş gibi valla. yağlamak lazım sadece bazen vıyklıyo. çok az bi oynama var durduğu yerde. hala sağlam duruyor yani. ben aşırı kullandım diyemem ama hala memnunum. bilmiyorum tabi 2400 vermeye değer mi şu anda.

Sosyal ağlarda paylaş

47 dakika önce, Kojiroh dedi ki:

Esime almistik bi tane xDrive da kiz hic memnun degil ya. Sirtini dogru duzgun yaslayamadigi icin bel sirt agrisi cekiyo. Arada bi degisiyoruz koltuklari, ben de ayni sikintilari yasiyorum. O yuzden ben hic tavsiye etmiyorum, iste yerli vs. eyvallah da bi daha almam asla.

Dxracer'da da var aynı sorun, benim aldığımda bel ve boyun destek yastığı da geliyordu. Bence çok sağlıklı değil yastık da olsa. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Nurus'un Ankara showroomuna gittim bugün Me Too çok övülüyor diye, şaka gibi 4K istiyorlar ona lol, baya 4K etmeyecek bir şey.

DXRacer sentinel de 3K, fena değil rahat aslında markus'a göre upgrade baya hem kolçaklar hem bel hem boyun.

Sonra şu adamları buldum, xdrive gibi yerli çakma yapıyorlar ama fiyatı çok uygun. YouTube'da da videolarda falan anlatmışlar, yani güvenmiyorum çok ama fiyatı iyi. bilemedim ya. baya kararsız kaldım.

https://ofisel.com/910-xprime-oyuncu-koltuklari

Sosyal ağlarda paylaş

evlenmeden önce, bekar evimde 4 sene markus kullanmış 180cm 70kg biri olarak; nedir abi bu markusu sanki altın standartmış gibi herkesin bahsetmesi? patideki bir çok insan da tahminim benim gibi genelde ergonomik olmayan pozisyonlarda oturuyordur(!) ve diyebilirim ki gidin gezin, adı sanı duyulmamış yerlerde bile koltukları deneyin. ergonomik olmayan pozisyonlarda da deneyin. var güzel koltuklar

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...