Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
On 10.08.2020 at 17:59, sipeyskeyk dedi ki:

Ben masayı ikeadan mutfak tezgahıyla çekmeceleri kombinliyerek çözmüştüm, hala da epey memnunum.

Bütçe:

KARLBY Tezgah:https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/mutfaklar/metod-mutfak-dolap-sistemleri/tezgahlar/30335191/karlby-tezgah.aspx - 1049 TL

Edit: Karlby'nin uzunu da var, ben 186 cm olanı aldım diğer çok uzun 246 cm. Yer ve ihtiyaç varsa o opsiyon da değerlendirilebilir. 

Alex Keson : https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/kesonlar-ve-dolaplar/40410340/alex-keson.asp 420 x 2 = 840 TL 

Toplam: 1.889 TL

Aha şunun aynısı: 

abi bu tezgah esneme yaptı mı hiç ?

bende ikea'nın şu pc masası tablası olarak tasarlanmış  tablasından var. baya karpuz kabuğu gibi eğik duruyor. benzer sistemi kurmayı düşünüyorum da korkum yeniden esneme

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Aiko dedi ki:

dxracerim paramparca oldu yıllar içinde deri çok terletiyor kumaş koltuk alıyim diyorum bugün bunu buldum:

https://www.hawkchair.com/urun/fab-v1

kumaşmış. sizce denenir mi?

Sabah aynısına takıldım, kumaş olması çok ilgimi çekti.

Deri koltuk ve kilo nedeniyle 7 gün 12 saat oturunca ter içinde kalıyorum... iyi midir bu? Alternatif var mı yine böyle kumaş?

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, akirafes dedi ki:

OfisinHazır Tulpar Oyuncu Koltuğu 

https://www.hepsiburada.com/ofisinhazir-tulpar-oyuncu-koltugu-kirmizi-p-HBV00000IY4SF

sunun icin fikirlerinizi alayım...

https://ofisel.com/yeni-nesil-oyuncu-koltuklari/29363-ofisel-yeni-nesil-oyuncu-koltugu-kirmizi.html

birebir aynısı. demek ki ikisi de çinden falan bir yerden getirtiyor iyi araştırmak lazım

Sosyal ağlarda paylaş

çekmeceli Alex alıcam ayak olarak iki tane sanırım. ancak üste tabla olarak ne koysam karar veremedim bir türlü. İkea'dan 1k verip ceviz kaplı sunta almak yerine Bauhaus'dan direkt ağaç tabla alıp mı koysam hem de yarı fiyatına diye düşünüyorum.

2 monitör, 20 kilo kasa falan sağlam bir şey olsun istiyorum

Sosyal ağlarda paylaş

On 16.09.2020 at 10:55, eregorn dedi ki:

Montajında sıkıntı oldumu? sağlam gibi duruyor. Üzerine yüklenirsem, çekmeceler yandan pırtlarlar mı?

Montajı yok, çekmeceleri kuruyorsun. Üstünde tezgah boşta. Küçük yapışkan silikonlar var alexlerin üzerinde 4er tane onlardan koyup tezgahı üzerine koyuyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

On 16.09.2020 at 08:37, Robert_Poche dedi ki:

Sabah aynısına takıldım, kumaş olması çok ilgimi çekti.

Deri koltuk ve kilo nedeniyle 7 gün 12 saat oturunca ter içinde kalıyorum... iyi midir bu? Alternatif var mı yine böyle kumaş?

decathlon da microfiber antrenman havlusu gibi adı olan bir ürün var, ince, çabuk kuruyan bir havlu, ben koltuğun üzerine onu serdim baya konforlu oldu

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.08.2020 at 22:15, Oce4n dedi ki:

baya iyi bir komboymuş cidden. hatta masa yüksekliği de ayarlansın dersem bunu alabilirim:

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/99331384/linnmonolov-calisma-masasi.aspx 

Abi çift monitör vs kullanılacaksa bu tarz dört ayaklı modelleri önermiyorum ben pek. Bende linnmon normal ayaklı versiyonu var 3-4 sene oldu masaya ufak dokunusta bile sallanıyor monitörler. 2 geniş ayaklı modellere yönelmek de olası.

Geniş masa + 2 alex en durable çözüm gibi. Belki 1 keson + 2 ayaklı hali de fena olmayabilir alan kısıtı varsa.

Adore marka fileli bir pc koltuğu kullanıyordum da sabah akşam evde çalışmaya başladıktan sonra bildiğin göt ağrıları yapınca gamer koltuklarına sardım ki senelerdir oyun bile oynamıyorum ? Koçtaş, ikea vb marketlerdeki oyuncu/pc koltuklarından bir tek Xdrive'dan şunu beğenmiştim. X-drive fırtına indirime girsin beklerken Msi Mag şu indirime girmişti 2 saatliğine, memnunum. Ama biraz pahalı ve ergen işi duruyor sdfg, fakat net malzeme farkı var diğer koltuklara oranlara.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya Harvi... Dayanamıyorum yazacam.

Olm burası bir forum. İnsanlar ya kendi aralarında geyik yapıyolar ya da bir konu hakkında bilgi paylaşımında/tavsiyelerde bulunuyolar.

Önceki postları okumadın. Peki güzel. Şimdi bütün forum "Harvi koltuk alacakmış. 63 sayfa yazıyı tekrar yazalım" mı desinler? Hadi yazsalar yine okumayacan.

Dön son 10 sayfa geriye, oku. Bittiii....

Sosyal ağlarda paylaş

masa konusu da burada geçiyor diye yazıyorum...

çıldırıcam ulan, neden sürekli 60-63cm masa tablası yapıyorsunuz. yapın kardeşim söyle sağlam bir 75cm 80cm masa tablası geniş geniş oturalım. monitör-klavyeden sonra kol koyacak yer kalmıyor.

bir tek ikea yapıyor onun da içi karton anasını satayım üstüne 30 bin liralık ekipman koymaya korkuyor insan.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Aceace dedi ki:

Ya Harvi... Dayanamıyorum yazacam.

Olm burası bir forum. İnsanlar ya kendi aralarında geyik yapıyolar ya da bir konu hakkında bilgi paylaşımında/tavsiyelerde bulunuyolar.

Önceki postları okumadın. Peki güzel. Şimdi bütün forum "Harvi koltuk alacakmış. 63 sayfa yazıyı tekrar yazalım" mı desinler? Hadi yazsalar yine okumayacan.

Dön son 10 sayfa geriye, oku. Bittiii....

okudum okudum markus, seduna thunder pro falan beğenilmiş yinede sorayım dedim.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, applev0dka dedi ki:

masa konusu da burada geçiyor diye yazıyorum...

çıldırıcam ulan, neden sürekli 60-63cm masa tablası yapıyorsunuz. yapın kardeşim söyle sağlam bir 75cm 80cm masa tablası geniş geniş oturalım. monitör-klavyeden sonra kol koyacak yer kalmıyor.

bir tek ikea yapıyor onun da içi karton anasını satayım üstüne 30 bin liralık ekipman koymaya korkuyor insan.

o 25 inç tablalar genelde tezgah yapılmak için o boyutlarda oluyor, masa yapıp ya da masa yap diye kaktırıyorlar tr de. hazır da bulursun ama en temizi özel yaptırmak 30 mm masif panelden falan. 120x350 ceviz 3500 lira, çam 600 meşe 1000 lira

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...