Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siradisi Bir Konu ve Patiye Elveda

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Ultima oynarken Brit. Mezarin orda female bi karakter gelip "-Gel sana tenhada bi sakso cekeyim, demisti"
Ben de merak edip gitmistim. Dalga geciyor sanirken, ciddi ciddi sevismeye basladik. Icim kotu oldu, pismanlik duyup kactimistim oradan. Ultima muhabbeti gecince,Hep merak ederim acaba bu forumdan birimiydi? diye.
Sosyal ağlarda paylaş

olm ben de hayatımda bi defa bi rp serverına giriym de uther rpsi falan yapıyım demiştim wow'da öyle paladin açtıydım, goldshire a bi girdim kerane yapmış adamlar orayı çıplak hatunlar falan var yukarı cagırdılar beni gittim öyle soydular falan abov logout olmuştum sonra direk girmedim de bi daha rp serverına
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

olm ben de hayatımda bi defa bi rp serverına giriym de uther rpsi falan yapıyım demiştim wow'da öyle paladin açtıydım, goldshire a bi girdim kerane yapmış adamlar orayı çıplak hatunlar falan var yukarı cagırdılar beni gittim öyle soydular falan abov logout olmuştum sonra direk girmedim de bi daha rp serverına

Ahahah bütün mmolarda persistant worldlerde falan standarttır bu, roleplay server = cybersex with fat people
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Igrenc siberseks hatiralariniz ne ariyor ya burda? Kirletmeyin tertemiz konumu :( goldshire inn diil burasi

sadece goldshire inn'le sınırlı kalsa iyi
http://www.thegothblog.com/phpBB3/viewtopic.php?f=26&t=10
unutulmasın eauh

argent dawn'dayım ben de bikaç aydır repe filan için, burda da goldshire falan kaybedilmiş bölge muamelesi görüyo direk ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Laurelin said:

Igrenc siberseks hatiralariniz ne ariyor ya burda? Kirletmeyin tertemiz konumu :( goldshire inn diil burasi

sadece goldshire inn'le sınırlı kalsa iyi
http://www.thegothblog.com/phpBB3/viewtopic.php?f=26&t=10
unutulmasın eauh

argent dawn'dayım ben de bikaç aydır repe filan için, burda da goldshire falan kaybedilmiş bölge muamelesi görüyo direk ahah

lan bu ne?!?
hayal gücüne bak.
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...