Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Spyro said:

Shaman:
https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/gallery/1GXP6CO1X6YE1425964796432.jpg

Nasıl yani, diyelim geçen el "overload:2" lik kart oynadık, bu el de bunu attık e değişen bişey olmadı manada? 2'den fazla olduğunda daha işe yarar?

http://cdn.meme.am/images/300x/4876081.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard said:
Lava Shock

It resets your overload on the current turn, and your next turn. (Ben Brode)

It only clears mana that is currently locked or will be locked next turn. Playing Lava Shock and then playing a card with Overload will result in you still having Overload on your next turn. (Ben Brode)

So turn 10, overloaded 3, you play Doomhammer + Lava Shock. Lava Shock lets you use the 3, plus full mana next turn?
Yes. (Ben Brode)

hem bir sonraki turn locked olacaklari, hem de o anki turnde locked olanlari temizliyor.. baya etkili kullanilabilir yani..
Sosyal ağlarda paylaş

turnuva başlığında yazmıştım zaten evet buradan konuşalım, orada konu sapmasın. basit bir özet geçeyim:

mana cost'una göre 2 vs 1 takas edecek kartlar (yeti, harvest golem, her türlü weapon vs)
çözüm üreten kartlar (poly, hex, fireball)
götünü kurtaran spell'ler (flamestrike blizzard swipe vs)
kart çektiren ve çektirirken iş yapan kartlar (wrath, gnomish inventor, azure drake vs)

bunları şu kıstaslar ile alıyorsun:

1-2 mana cost'a sahip en az 8-9 kart
5 ve üstü mana cost'a sahip 6-7 kart.
yine 7 tane falan 4 mana cost.

budur. eğer kart değerlemesini iyi yapamıyorsan, bir sürü site türedi arena için. onlara bakabilirsin.

ha düzgün draft edip de sonra oynamayı beceremiyorsan, ayrı konu grinning smiley
Sosyal ağlarda paylaş

arenda tempo cok önemli ya.
mindgames de devreye giriyor tabi.
constructed oynarken mage e karşı 7 manada board doldurmuyorsun flamestrike için, arenada adama seçmesi için gelmemiş bile olabiliyor.

o yüzden yolo gidenler bazen anlamsız maçlar falan kazanabiliyor :D

sabonis'in yazdığına ek olarak, 2-3 mana civarı minion sayın ne kadar fazla ise o kadar yıkıcı olursun, özellikle mage-hunter oynarken
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen hunter'a karşı constructed murloc oynuyorum. diziyorum board'a bir sürü düşük canlı murlocları. Bi secret koyuyor. Explosive trap olmasına karşın murlocları oynayamıyorum coldlight seer gelene kadar. Sonraki el bir şey koyuyor. Küçük olanla onu dürtüyorum, bi bakıyorum freezing trapmiş. Bir el boyunca kafaya vurmamış olmanın sinir bozuculuğu çok tatlı oluyor o anlarda :)

bi fatigue druid deck yaptım. Abi nasıl bir troll deckmiş.. 2 naturalize, 2 groove tender, 2 dancing blades, 2 coldlight oracle, 1 panda ve sayısız removal spell. Bir sürü heal falan. Bu deck'e goblin sapper koymak mantıklı olur mu acaba..
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

turnuva başlığında yazmıştım zaten evet buradan konuşalım, orada konu sapmasın. basit bir özet geçeyim:

mana cost'una göre 2 vs 1 takas edecek kartlar (yeti, harvest golem, her türlü weapon vs)
çözüm üreten kartlar (poly, hex, fireball)
götünü kurtaran spell'ler (flamestrike blizzard swipe vs)
kart çektiren ve çektirirken iş yapan kartlar (wrath, gnomish inventor, azure drake vs)

bunları şu kıstaslar ile alıyorsun:

1-2 mana cost'a sahip en az 8-9 kart
5 ve üstü mana cost'a sahip 6-7 kart.
yine 7 tane falan 4 mana cost.

budur. eğer kart değerlemesini iyi yapamıyorsan, bir sürü site türedi arena için. onlara bakabilirsin.

ha düzgün draft edip de sonra oynamayı beceremiyorsan, ayrı konu grinning smiley

arenada şunu yapıp #YOLO gidin, kısmetiniz açıksa 12 oluyor işte

ha şu da var, öyle arada 1 win 2 winli illa ki gelir, draft sonuçta, onları takmayın

geçen amaz hadi 5 kere arenaya giriyom öğrenin lan nuplar diye bir girdi, 2 tane decki beğenmedi hiç oynamadan direk retire etti, diğer 2sinde 7 7 ve 9 yaptı.

sonra whisperlar geliyor işte bugün arenada naaptın diye, sadece 5 kere girdim ortalama 9lardayım bugün çok iyiyim lanet olsun falan diyor dallama, 5 oyunun ortalaması 4,5ken :p

bir de deathwing gibin twisting nether gibin normalde herkesin burun kıvırdığı ama arenada ciddi iş yapan kartlar var, onlar çıkarsa kesin almak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

aaaaaaaaaaaa bu saatte maç yapınca yenilgilerimin hepsi inanılmaz bal üstüne oluyor.... bi türlü win streak olmuyor 1 win 1 loss şeklinde olduğum yerde sayıyorum. rogue önce 6 minion'dan gidip tek kafa atmadan öldüremeyeceğim violet teacher'a oil atıyor. sonra lethal'ım varken ve elinde sadece 1 kart varken gidip top deck lethal çekiyor... grrrrrrrr. bunu yazdım ertesinde hunter topdeck lethal çekti elimde heal varken. arghh.

bu arada etraf inanılmaz aggro deck var. mech mage, aggro mage ve hunter kaynıyor EU rank 6-9 civarlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

Aga sen ağlamayana meme yok lafından yola çıkarak emmeyi umuyorsan çok yanlış anlamışsın. O iş öyle olmuyor. Öyle olsa iki meme değil dünyanın bütüm memelerini şimdiye kadar emiklemiş olman lazdımdı. Bence boşuna uğraşıyon :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...