Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Aga kaybetmeyi bilmiyorsunuz. Şu turnuvada ne kadar geri kaldığımı gördüm oyun olarak, ama her yenilmemde bi mantık, benim tarafta bi hata ya da karşının üstünlüğü vardı (borastusa elektrik kesilince kayabettiğim maç dışında sdf)

Yoksa oyun gayet dengeli, yalnızca güncel kartları falan takip etmek gerekiyormuş vanilla deckler biraz zayıf
Sosyal ağlarda paylaş

abi mantık işin güzel yanı da tekrar soruyorum. bu oyun tamamen şans faktörüne bağlı değil mi? dafasd

ya bir oyunumda destemde 10-11 tane tauntlu kart olmama rağmen ilk 8 elde bir tanesi bile gelmemişti. eleman ilk elden dizmişti vs. 7-29 mu ne anca yapabilmiştim.

kart şansına gelmediği sürece taktiğinde yalan oluyor. bu yüzden p2w değil mi bu oyun sonuçta ödedikçe aldığın güncel kartlar ile şansa gerek kalmadan direkt vurup geçebiliyorsun.

fakirler altlarda oynasın, para ödeyenler büyükler ligine girsin olayı değil mi oyun?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Aga kaybetmeyi bilmiyorsunuz. Şu turnuvada ne kadar geri kaldığımı gördüm oyun olarak, ama her yenilmemde bi mantık, benim tarafta bi hata ya da karşının üstünlüğü vardı (borastusa elektrik kesilince kayabettiğim maç dışında sdf)

Yoksa oyun gayet dengeli, yalnızca güncel kartları falan takip etmek gerekiyormuş vanilla deckler biraz zayıf

Vanilla deckler zayıf. Ama gvg ve naxx'tan ekleyeceğin 15 kartla gayet kompetetif bir deck kurabiliyorsun. Ucuza kontrol destesi yapmak zor ama midrange ya da aggro yapmak gaayet kolay.

Bizim maçımızda senin hiç bir suçun yoktu. Sırf benim adiliğimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...