Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Kartta WARNING: BOMBS MAY EXPLODE yazdığından ben ilk başta friendly de vurabildiğini sanıyordum.

Sonradan gvg gelince anlaşıldı tabi direk OPmuş kart.

Allah'ın face hunterı bile 7 turnde dr boom dayıyor, zoodan dr boom çıkıyor, daha k*çlarını kaldırıp nerfleyemediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

dr. boom 6/7 yapsınlar işte

Abi bufflamışsın kartı...

@bombilo

Abi nasıl yapabilirsin ki? Yani tüm turnuvalarla iletişime geçmen vodarı toplaman lazım.. uzun iş.

@mastikor

Mechwarper o kadar sıkıntılı değil sanki. Yani tabii ki tempo kazandırıyor ama undertaker gibi freewin sağlamıyor sonuçta. 2/3 yerine 3/2 olmasını tercih ederdim (daha çabuk boardtan kaldırılmasını sağlar hem.)
Sosyal ağlarda paylaş

sitenin alt yapısını yazıyorum ıste, node.js + mongodb olacak. geriye sadece vod'ları turnuva'ları content olarak girmek gerekecek.

su sekilde basit ekranlarla bi icerik girilecek moderator veya normal kullanıcılar tarafından;

Evet bu icerigi ekleme ısı bıraz zahmetlı olacak gibi ama sonucta guzel bi veritabanı olusacak diye dusunuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

aceace in 0/1 bombalar önerisine katılabilirim. Dr un statları değişmez de kart 8 mana olabilir belki. Potansiyel saglam dmg var çünkü boarda inince.

İkinci olarak mechwarper evet abi, kesinlikle 3 mana falan olmalı. Bir anda board mech doluyor öyle bakakalıyoruz şapşal gibi.

Bir de şu an aklıma gelen İron sensei bence. 3 manalık kart +2+2 vermemeli . Çatur çutur bufflı mechler kaynıyor sonra board.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...