Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

La Puerta - izmir

Llama

Öne çıkan mesajlar

Bilgilendirmemesi dangalaklık zaten.

Ama fake rezervasyonlarda mekanlara hak veriyorum ben. Bizde buyuk masalara yayilma kulturu var. Gidip 2 kisilik degil 4 kisilik masalara oturuo herkes.

Ondan sonra gelen geri cikiyor. Adamlar da milleti kaldirmamak icin boşalan masaya yapistiriyor rezi.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

oturmadan önce "beyefendi orası saat 8de rezerveli ozmna kadar buyrun" tarzı bir bilgilendirme yapmadan ben oturup yemeğimi yiyip biramı içerken orası rezerve yalnız saat 8de diye kaldıramazlar. daha masaya oturturken söylemesi lazım. öyle bir şey yapan yer var gitmeyin abi bir daha ne işiniz var.

aynen bunu garsona baştan neden söylemediniz dedim
yanımdaki arkadaş biraz daha ılımlı olunca konuyu kapattı hemen
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Archangel_ said:

Hayırlı olsun. Pablonun hem ipa i hem american ipa i mi varmış? Ipa inin tadı american ipa gibi zaten

Ya bu pablo istanbulda birkac yerde var ve 33lük biraya 26tl falan vermek sacma oluyor. Mekan disinda nerden buluoz bunu.

Bodrumda otelde karşılaştım ve denedim ben abi, yaşadığım yer Ankara, orada bulabileceğimi sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Tim said:

toggie said:

Boyle bi mekan lazimdi, super olmus (tu)
Llama panpamla geliriz ilk firsatta.

Bu arada La Puerta icin bir onerim olacak, lutfen 4+ kisi olmadikca masa rezervasyonu yapmayin. Geldigimizde bos oldugu halde masalara oturamiyoruz. Kalabalik gruplari anliyorum ama 2-4 kisi icin masa tutmayin, yazik oluyor.

2-4 kisilik masa varsa niye tutmasinlar anlamadim? Planimi programimi yapmisim, yer ayirtmiskm, kafam rahat gidicem oturucam icicem. Senin “belki kafamiz eserse ugrariz”in icin ben niye masadan oluyorum?

sen 8'de geleceksin diye 7'de mekana gelen insan oturamiyor. kalabalik degilsen zaten yer bulabiliyorsun eger butun masalar rezervasyonla isgal edilmediyse.

belki kafamiz esersa ugrariz ne demek onu da anlamadim. rezervasyon yapmayan insan disarda gezinirken duzgun bi mekanda bi seyler yiyip icmek istediginde evine donmek zorunda mi amk?

eheh ne de guzel carpittin. rezervasyon vermeyin diyen sensin, sonra da gelip rezervasyon yapsinlar da biz oturamayalim mi diyosun.

8'e rezerveliyse masalar ve sen 30-45 dk kalip kalkmayacaksan evet oturmicaksin o masaya.

yok 1 saatten az kalicaksan sorun yok bence, git otur, ebediyen ayirtmiyorum masayi kendime ama evet, ben planimi programimi yaptiysam ve yer ayirttiysam, sen ayirmadiysan, spontane sekilde suraya mi gitsek diyorsan, yer yoksa oturmayacaksin, gitmeyeceksin, icmeyeceksin. bu kadar basit.

rezervasyonsuz giremediginiz bir yer olsa bu La Puerta sunun lafini bile etmezsiniz ama iste...
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

sen ayirmadiysan, spontane sekilde suraya mi gitsek diyorsan, yer yoksa oturmayacaksin, gitmeyeceksin, icmeyeceksin. bu kadar basit.

emredersin canim. burasi aksam yemegi yiyecegin bi restoran degil birayla atistirmalik servis eden bir bar.

ayrica ne carpitmasi amma sacmaladin. girebiliyo olsam durumdan sikayet etmem herhalde. kalabalik gruplar icin yer bulmak zor, kalabalik olmayanlar icin o kadar da zor degil. o yuzden kalabalik olmayan gruplar icin rezervasyon almayin, isteyen gelsin otursun.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Tim said:

sen ayirmadiysan, spontane sekilde suraya mi gitsek diyorsan, yer yoksa oturmayacaksin, gitmeyeceksin, icmeyeceksin. bu kadar basit.

emredersin canim. burasi aksam yemegi yiyecegin bi restoran degil birayla atistirmalik servis eden bir bar.

ayrica ne carpitmasi amma sacmaladin. girebiliyo olsam durumdan sikayet etmem herhalde. kalabalik gruplar icin yer bulmak zor, kalabalik olmayanlar icin o kadar da zor degil. o yuzden kalabalik olmayan gruplar icin rezervasyon almayin, isteyen gelsin otursun.

E ara rezervasyon yaptir? Mekan boyle isliyo, sahibi bundan memnun belli ki zira senin keyfin esince gitmen vs gelecegi belli olan musteri durumu var.

Telefonla alo deyip cozebilecegin ve muhtemelen senden baska kimseyi rahatsiz etmeyen su durum icin "boyle olsun" deyip onun ustunden tartisiyosun ama sacmalayan ben oluyorum. hehe OK
Sosyal ağlarda paylaş

Yada sürekli böyle takılan biriysen gittiğin yerlerde yaptığın yorumlardan vslerden falan puan toplayıp sorgusuz güvenilir rezervasyon, indirim vs alabilirsin. Güzel olur aslında sektörün içinde birileri girip yapabilir.

Aslında Ferit Şahenk gazlanıp d.ream grubundan yatırımla falan yapılabilir... yada direk d.ream grubuna teklif edilip onların gruba özel bişey yapılıp sonrasında piyasaya girilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...