Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

La Puerta - izmir

Llama

Öne çıkan mesajlar

geçen geldim ben, liseden arkadaşlarla buluşcaktık puerta'ya götürdüm çocukları. beğendik cümleten.
barın köşesinde bi paticik buluşması vardı sanki ama üşendim möroba ben yav demeye
güzel mekan olmuş, yeri biraz enteresan ama izban'la gelip dönenler için iyi konum.
2 gün sonra varuna'ya da gittim. orda bira seçeneği çok daha fazla hala ama. ha bi de karides kraker isterük
Sosyal ağlarda paylaş

tek tek saymadım ama varuna'nın listesi afili iki taraflı bayraklar türler alkol oranı bilgileri falan. daha çok gözüküyor.
iskoç birası vardı amber/siyah çok hoşuma gitti mesela. adını unuttum 5'li bişey olcak.
arkadaş puerta'da london porter istedi yokmuş, biliyodum hepsinin olmadığını falan dedi bişey diyemedim bak. mahçup etmeyin bizi
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

tek tek saymadım ama varuna'nın listesi afili iki taraflı bayraklar türler alkol oranı bilgileri falan. daha çok gözüküyor.
iskoç birası vardı amber/siyah çok hoşuma gitti mesela. adını unuttum 5'li bişey olcak.
arkadaş puerta'da london porter istedi yokmuş, biliyodum hepsinin olmadığını falan dedi bişey diyemedim bak. mahçup etmeyin bizi
brewdog 5am saint (tu)
london porter var ya, o gün bitmiştir şansına, birde 1 ocaktan itibaren bi yasa koymuşuz, yurtdışından gdo arastirmasi yapiyormus tr gelen mallara, biralar gümrükte bekliyor bayadır stok yok trde. sacmasapan isler, sen kimsin 500 yıllık alman birasına gdo kontrolu yapıyorsun lol

sosyn tarifini de vermeyiz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...