Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpek Sahiplenme

cicibeybe

Öne çıkan mesajlar

Bu aralar babam bir köpek almayı/sahiplenmeyi düşünüyor. İnternetten baya bi araştırdım ama tür konusunda kararsız kaldım.

Babam yakın zamanda kalp krizi geçiren bir kalp hastası olması sebebiyle devamlı yürüyüş yapması gerek. Günde 3 defa gezmeye çıkartır rahatlıkla. İşsiz güçsüz evde oturuyor bütün gün, köpekle ilgilenebilecek zamana ve hevese sahip yani fazlasıyla. Ama Üsküdarda bahçesiz 2+1 apartmanda oturuyor. Yakında 2-3 tane park var oralara götürür yürüyüş için. Kardeşimde var evde yani köpek ilgisiz ve egzersizsiz kalmaz.

Şimdi ufak köpek alsak havlayacak ki bu hiç hoş değil. Golden veya labrador alsak yeterince egzersizle apartmanda rahat eder mi acaba? Sizin önerileriniz nelerdir. Bi el atın pls
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

evde couch potato haline rahatlıkla bürünüyor, dışarda gayet koşar, yürüyüşe çıkar vs. yürüyüşe çıkmaktan hoşlanmayan köpek yok zaten, emin ol babandan fazla egzersize ihtiyacı var her türlü büyükçe köpeğin

şimdi sen böyle diyince bernese mountain aklıma geldi asdf arkadaş besliyordu evde, hiç sıkıntı çıkarmıyor diyordu

1-greyhound aldım listeye direk

labrador ve golden eledik :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...