Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Isin travmatik tarafini bir tarafa koyuyorum tamamen.

Dusun ki bir takim deplasmana gidiyor. Donuste silahli saldiriya ugruyor. Ligtv'si, valisi, devletin resmi ajansi olayin ustunu ortmek icin tas atildi diyor. Adamlarin hepsi olumden donuyor. Siradan bir olum degil, terorist saldiri sonrasi olumden donuyor ve orada olan kameraman ve muhabirler sayesinde olayin ustu ortulemiyor.

Bu takim deplasmana nasil cikacak bir daha? Nasil bir koruma ordusu lazim? Bu kadar organize bir isi kim yapti? Kim organize etti? Bu sorular yanit bulmadan maclarin devam etmesi cok sacma. Sadece fenerbahce acisindan demiyorum, tum maclar acisindan.

Bunu yapanlar trabzonluysa 1 ay sonra galatasaraya yapamazlar mi? Ya da intikam icin fenerbahce taraftari aynisini galatasaray'a yapamaz mi?

Annesi babasi olen insana bir hafta izin verirsin gecer. Terorist saldiriya ugrayan adama hadi kocum yarin isbasi demek neyin kafasi bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sürecin yönetilme safhası, örtbas edilmeye çalışılması kepazelik resmen. Hiçbir itirazım yok.

Ve evet, çok sayıda önlem alınmalı, dahası bu kurşunu sıkan maganda anında gözaltına alınmalı.

Ama burada "Fener'in maçını erteleyelim" kısmına takıldım ben. Evet dediğin gibi başka takım da yapabilir, intikam denemesi olabilir cart curt, bunların olma riskini görüyorsan, engelleme garantisi veremiyorsan, o zaman tüm ligi ertelersin. Tek takımı erteleyince travma sebepli olarak değerlendirdim ben, o yüzden eleştirdim.

Yoksa tek takımlık erteleme bana bu saldırıya boyun eğme olarak geliyor, yarın öbür gün fenerin (veya gs'nin, şekersporun şunun bunun) maçının ertelenmesini isteyen biri tutup aynı şeyi deneyebilir bunu görüp.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

ntvspor yazmış;

Dün geceyi Demba Ba'nın evinde geçiren Sow, sezon sonu Türkiye'den gitmeyi düşünüyor.

sarılıp uyumuşlar mı hayırdır..
abi valla fenerbahçe nereye çıkmıyor maçlar
çıkmazsada çıkmasın

ha erteleme varsa bütün takımlar çıkmasın birlik beraberlikse
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...