Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iphone 5S 64gb Space Gray

HotLine

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,
Rusyadan 2013 Ekim tarihinde aldigim 5S 64gb Space Gray model iphoneu satmak istiyorum. Haftaya bir is icin istanbula gelicem ve mumkunse orda ilgilenen varsa bulusup kutusuyla beraber satmak istiyorum. Suanda musait olmadigim icin telefonun fotograflarini cekip atamiyorum fakat aksama fotograflari upload ederim.Telefon toplam kullandigim surece 1 kere dusmustur. Aldigi darbe yuzunden oda ust tarafi aluminyum oldugu icin darbeden goctu fakat onun disinda baska darbesi yoktur. Kapsiz kullandigim icin etrafinda ufak tefek soyulmalar mevcuttur fakat bunlar Iphone 5 veya 5S kullanan herkesin basina gelmektedir. Iphone koruma kiliflarindan hic haz etmedigim icin telefonu hep kilifsiz kullanmayi tercih ettim.
Kendi pasaportum dolu oldugu icin malesef yurtdisi giris cikis yapmis pasaportu kendiniz ayarlamak zorunda kalcaksiniz.

Fiyat teklifinizi lutfen ozelden atarsaniz pazarlik yapabiliriz. Herhangi takas vs kabul etmiyorum.

NOT:Pasaport Kayit ucretide 120tl dir telefonu aldiginiz zaman ustune 120TL daha masrafi olcaktir. Ilgilenenler lutfen ozelden ulasirsa alisveris hakkinda konusup tartisabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...