Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pati guild

luzax-

Öne çıkan mesajlar

Hmm güzel fikir /no1. Ben de bi karakterimle girebilirim ama önce guildinden çıkartmam lazım. o.O
Paticik diye açalım, elimden gelen desteği de sağlarım.[signature][hline]Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

guild açmak iyi olur bence,
ama herkes guildini bırakıp gelmek istemeyecektir, sanmıyorum.

ancak bir guild açılcaksa, başına max'ın gelmesi doğru olur düşüncesindeyim[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

Kurulcaksa benim illa guildmaster olmam gerekli değil, benim de hoşuma gider olmak ancak bu fikri herkes kabul ediyorsa ve gerçekten bu guilde girmek isteyen patiler varsa olur.
Girmek isteyenler Karakter isimlerini (bir mesaj olarak yazıp 4042 yollasınlar yapılan çekilişte 10 kişiye....) yazarlarsa tahmni kaç kişi olduğnu görüp ona göre konuşabiliriz sanırım.
(Daha da çok saçmalıyordum ki allahtan kahvem geldi de gözlerimi açabildim^^)[signature][hline]Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

guild fena fikir değil cidden ama yani guild kurmakla bitmiyor olay yani bunun woe si var guilde xp kasması var.hmm guilde xp kasmak kolay aslında ama işte sorun woe yani kale savaşları kısmında ortaya çıkıyor bu bağlantı ve pinglerle pek bir iddiası olamıyor türklerin ne yazık ki.o halde guild kurmakta çok gereksiz bir çaba haline dönüşüyor birden bire.

hmm birde benim en son bir forum yetkilisiyle yaşadığım sürtüşme nedeniyle bıraktığım bir forumda (kendisi gerçekler yüzüne vurulunca burda efendi gibi durmayanın tepesine binerim gibi bi laf etmişti dingo...tekrar aynı sertlikle vurmuştuk bizde yüzüne diğer bi gerçeği neyse h ahaha) bazı türk arkadaşlar yabancı guildlerde bulunuyorlar ve aldıkları kalelerden bahsedip duruyorlar şunu yaptık bunu yaptık diyorlar.onların hiç bi katkısının olabileceğini düşünmüyorum ben.yani ya direk uydudan oynuyorlar oyunu ya da yurt dışından oynuyorlar.türkiyede yaşayıp bu oyunu oynamaya çalışan pek çok kişinin durumu belli sonuçta.o yüzden çok fazla konuşup diğer guild üyelerinin bağlantısının arkasına sığınıp biz şunu yapıoruz bunu yapıoruz zırvalıklarına kimse inanmasın.ha şöyle olur bir gün sırf türklerden ve türkiyeden bağlanan insanlarla bi guild kale alırsa o zaman işte bu bir başarıdır.haddi selametleee[signature][hline]Guild: EasT

Dundee >> Priest LvL 8x/50
FreeLandeR >> Assassin LvL 7x/4x
RoCCo FRoM ViViD >> Swordsman LvL 4x/3x
RoCKoFeLLa >> Merchant LvL 2x/1x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dundee, 07 Kasım 2004 18:02 tarihinde demiş ki:
guild fena fikir değil cidden ama yani guild kurmakla bitmiyor olay yani bunun woe si var guilde xp kasması var.hmm guilde xp kasmak kolay aslında ama işte sorun woe yani kale savaşları kısmında ortaya çıkıyor bu bağlantı ve pinglerle pek bir iddiası olamıyor türklerin ne yazık ki.o halde guild kurmakta çok gereksiz bir çaba haline dönüşüyor birden bire.

hmm birde benim en son bir forum yetkilisiyle yaşadığım sürtüşme nedeniyle bıraktığım bir forumda (kendisi gerçekler yüzüne vurulunca burda efendi gibi durmayanın tepesine binerim gibi bi laf etmişti dingo...tekrar aynı sertlikle vurmuştuk bizde yüzüne diğer bi gerçeği neyse h ahaha) bazı türk arkadaşlar yabancı guildlerde bulunuyorlar ve aldıkları kalelerden bahsedip duruyorlar şunu yaptık bunu yaptık diyorlar.onların hiç bi katkısının olabileceğini düşünmüyorum ben.yani ya direk uydudan oynuyorlar oyunu ya da yurt dışından oynuyorlar.türkiyede yaşayıp bu oyunu oynamaya çalışan pek çok kişinin durumu belli sonuçta.o yüzden çok fazla konuşup diğer guild üyelerinin bağlantısının arkasına sığınıp biz şunu yapıoruz bunu yapıoruz zırvalıklarına kimse inanmasın.ha şöyle olur bir gün sırf türklerden ve türkiyeden bağlanan insanlarla bi guild kale alırsa o zaman işte bu bir başarıdır.haddi selametleee

simdi dundee sana ne dyimk bilmiyorum kafan neye bozulmussa gelip burda patlamissin ama yanlis yer.

ayrica bak nedicem yaklask 2 aydir oynuyorum 256 adsl var cok fazlada diil yani vedaha bi gun bile lag problemim olmadi.
hadi onuda gectim madem oyniyamiyosun 80 .lvl char nasil yaptin buda bi tezat.

valla o forum yetkilisinide kutluyorum.......[signature][hline]---est sularus oth mitas---
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm bakıyorum. Aaa hayret bu guild için insanlar 40+ char demiş ilginç değil mi, aaa bi de herkes woe ye gidelim değil de beraber gelişelim yazmış. Dundee belli ki kafan bişeye bozulmuş ama zaten 2 tane birbirine benzer mesaj atmışın veya en azından bana öyle geldi ki buraya attığında söylediklerin hiç mantıklı değil. Biz sadece muhabbet olsun, insanlar birbirine daha kolay ulaşsın ve dayanışma içinde olsun die açmayı düşünüyoruz.
Bunun dışında ragnaroktr forumlarında yapılan atışmayı buraya taşımanın bir anlamı yok çünkü ben henüz biz şöyle kale aldık böyle yatık gibi laflar eden birine rastlamadım bu forumlarda.[signature][hline]Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar merhaba,

Ben sahsen pati guildine katılmayı çok isterdim ama zaten artık aranızdan ayrılıyorum. O yüzden guildinize katılmam da anlamsız olur. Beni ragnaroktr forumlarında bulabilirsiniz. Kendinize iyi bakın.

İyi eğlenceler.[signature][hline]I have been where the sun never shines...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
arkadaslar az once ilginc bisi oldu pati guildi kurulmus benim haberimyok living legend diye bi rogue ile konustum patiden arklarla kurmuslar ama burda kimse bilmiyor zannimca yada ben bulamad1m burda art1k birlessek dicem ama galiba hepi topu 4-5 kisiyiz[signature][hline]---est sularus oth mitas---
Sosyal ağlarda paylaş

said:
luzax-, 08 Kasım 2004 00:38 tarihinde demiş ki:

simdi dundee sana ne dyimk bilmiyorum kafan neye bozulmussa gelip burda patlamissin ama yanlis yer.

ayrica bak nedicem yaklask 2 aydir oynuyorum 256 adsl var cok fazlada diil yani vedaha bi gun bile lag problemim olmadi.
hadi onuda gectim madem oyniyamiyosun 80 .lvl char nasil yaptin buda bi tezat.

valla o forum yetkilisinide kutluyorum.......

Bu oyunu en azından nisandan beri oynuyorum yani bi kaç ay içinde 1 seneyi doldurmuş olucam.Orda görmediğin birde bu oyundaki ilk karakterim olan LvL 78 wizardımı sildim ben.Bu oyuna ilk başladığımda bağlantı bu kadar vahim değildi.Şu anda benim yaşadığım problemlerin başında bir "Storm Gust" saçmalığı var bu 1.Genellikle parti yaptığım kişiler wizard olunca ve benim için en kolay alınan xp Aldebaranda High orcların bulunduğu Dungeon olunca Storm Gust ta kaçınılmaz oluyor tabi.Ancak wizard storm gust yaptıktan sonra benim ekranım en az 3 saniye bazende 10 saniyeye kadar donup kalıyor.Attığım "heal" "bless" ve daha pek çok skill yerine ulaşıyor fakat benbunların hiç birini o anda göremiyorum.Eğer senin o kadar lag yok derken bunları bilmediğini varsayarsak evet lag az.Yürüyebiliyorum oyunda.Ama benim için iş yürümekle bitmiyor.Gerek WOE de gerek PvP de Storm Gust ın çok kullanılan bir spell olduğunu düşünürsek olayın ne kadar vahim bir boyuta ulaşabileceğini sen düşün.Bu durumu Avrupanın başka (almanya ve italya haricinde) ülkelerine ait proxyleri kullandığımda yaşamıyorum.O halde sorun bağlantıdan kaynaklanıyor.
Proxy nin burada bize sağladığı avantaj nedir neden Storm Gust takılmıyor?Proxy kullandığımızda IP takip ettiği yolu değiştiriyor.Yani trace route değişiyor.Yani sorunlu olan telekomun takip ettiği Trace Route.

Eh sanırım biraz olsun lagtan kastımın sadece oyunda yürüyememek ya da bir mob a kılıçla vurmak için tıkladığımda (swordsmanler için) ona direk anında ulaşamamak olmadığını anlatabilmişimdir umarım.

Diğer bir forumda olan biteni buraya taşımıyorum taşımak isteseydim bunu ad vererek isim vererek yapardım ve direk olayı anlatırdım ve sizi bu hiç ilgilendirmezdi.Ha evet belki hoşunuza gitmezdi forum yönetimi olarak editlerdiniz forumdan banlardınız falan.Ama istesem yapardım.

Ben bu karakterleri nasıl yaptım?Evet onu bi ben bilirim birde benimle parti yaptıklarında partiden randıman alamayıp benle partiyi yarıda bırakıp gidenler ya da Aldebaranda HO dungeonda "ya sen ortalıkta mob yokken bile SG den sonra nie bana heal basıosun" die soran avrupadan oynayan wizardlar bilir ve ya sp sinin yarıdan fazlasını o takılmalar esnasında boşa harcayan ben bilirim.Neyse levellar bi 80+ olsunda parti yaptığınız o avrupalılara ayak uydurmak için neler yaptığınızı yeniden tartışırız.

Hmm birde bu arada pingleri 80 olunca oyunu bırakıp bu günlük olmaz bu iş die oyundan çıkan almanlar var.

Fırsat bulunca oyunda /frame yazıp kendi pinginize bir göz atın.......[signature][hline]Guild: EasT

Dundee >> Priest LvL 8x/50
FreeLandeR >> Assassin LvL 7x/4x
RoCCo FRoM ViViD >> Swordsman LvL 4x/3x
RoCKoFeLLa >> Merchant LvL 2x/1x
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
level 52 sw yim prontera ve morroc çevresinde daha çok geziyorum guild olmasada en azında oyunda birlikte gezelim diyen arkadaslar varsa ben varım çünkü artık tek basıma gezmek pek tat vermez oldu:(en basta level kasıyım belki cru fln olurum bi guild davet eder onlara katılırım diyodum ama artık oyun dayanılmaz bir hal aldı ya hu online oyun oynadığımın bile farkında değilim desem yeridir(tabi saolsun alman arkadaslar olmasa iyice singlplay e dönecek oyun onlar arasıra kıllık cıkrap beni sinir ederek oyuna farklı bi hava katıyolar:P) oyundaki nickim de heBel
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
bunu değerlendirmek bana dusmez ama guıld ıcın daha erken yani +40 olmaz (yurumez bence ). Ama 2 guıld yapsanız daha mantıklı biri 40 60 arası bu guıldde millet sadece calısacak lvl atlayacak 2. guıld ıse 60 100 arası o da turnuvalara gırecek bolesı cok mantıklı. lvl 40 guıldler bi yerden sonra yurumuyor
cok sahit oldum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...