Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

naziler ve müslümanlar

eldar

Öne çıkan mesajlar

tam komplo teorisyenlerine ilgisini çekecek bir başlık oldu. Şu yazıyı okudum da hoşuma gitti: http://wilsonquarterly.com/quarterly/fall-2014-the-great-wars/the-swastika-and-the-crescent/
Yazar kitabından derlenmiş anladığım kadarıyla. İlginç gelen yerleri alıntılıyorum.
Türklerin nüremberg yasalarının dışında tutulacağı sızdıktan sonra Şah Rıza Pehlevi, ülkenin adını İran diye değiştirmiş aryan kökenine çağrışım yapması için.
Himmler muhammed hayranıymış, biyografilerini okuyormuş durmadan. Şu yorumuna da koptum:
"Muhammed çoğu insanın salak ve korkak olduğunu anlamıştı, bu yüzden savaşta ölenlere cennette huri vaat etti... asker dediğin bu dilden anlar."

Hitler de islam'ın sert ve güçlü karakterini beğeniyormuş, bazı anektodlar var. Mesela, almanlar müslüman olsaydı tarihte daha başarılı olurlardı dermiş.

Kısa bir yazı zaten derleme olduğu için ,ss imamlarından falan da bahsedilmiş, tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

kavgamı lise sonda falan yarım yamalak okumuştum tam hatırlamıyorum ama orada böyle şeylerden bahsetmiyor diye hatırlıyorum ama hristiyanlık eleştirisi çok yapılıyor diye hatırlıyorum, zaten eski norse özentiliği de bunun için, hatta göring falan yargılanırken, niye dinsizlik yaptınız olm diyede sormuşlar...

hitlerin vaisyetimi ne bir kitap vardır, hitlerin son yıllarında yazdığı misal orada müslümanlardan falan bahsediyordu

tükler ve müslümanlara karşı bir tutum, söylem ve ters davranış içinde olduklarına dair bir bilgi ben duymadım varsa bilen paylaşsın
Sosyal ağlarda paylaş

feamer galiba sırf resimlere baktın lol.
Bu arada cambridge'den bir araştırma görevlisinin harvard yayınlarından çıkan kitabından bunlar, adamın adı da var orada, kitabın adı da. Sarı çizmeli mehmet ağa'nın ortaya attığı laflar değil. İnternet quote'u diye sınıflandırılamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...