Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık / Takaslık Intel NUC HTPC (Salon bilgisayarı)

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Intel'in yeni NUC diye bi bilgisayar serisi var, HTPC formunda üretilen ufak bilgisayarlar. Üzerine RAM ve HDD taktıktan sonra çalıştırıp Windows falan kurabiliyorsun, ya da Ubuntu, XMBC falan. Sana kalmış.

Aranızda HTPC arayanlar var ise çok güzel bir kasa, kendi üzerinde infrared alıcısı falan da var, kumanda vs. takarsınız. Wifi, Bluetooth 4.0, IR, HDMI, USB, Gigabit Ethernet var.

Özellikle meraklısına, hayatında windoz kurmamış, tornavida almamış heriflere göre olmadığını belirtmem lazım.

Takas yalnızca Apple TV ile olur. Apple TV ile tam teşekküllü bilgisayarı takaslamış olursunuz yani.

Aha bu da linki: http://www.intel.com/content/www/us/en/nuc/nuc-board-dn2820fykh.html
Sosyal ağlarda paylaş

Ha niye satıyorsun derseniz hediye geldi zaten, ağımda tek bir windows pc bile yok, uğraşmak da istemiyorum. Eskiden olsa deli gibi kastırırdım torrent server falan yapardım da hakikaten vaktim yok. Bi apple tv olsun wifi üzerinden ekran stream edeyim bana yeter. O yüzden mümkünse Apple TV ile takas etmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering, gerçekten konu hakkında hiç bir fikrin olmadığı belli.

1) İkinci nesil istediğimi nereden çıkardın? JB edilmesi ya da edilmemesi umrumda değil, AirPlay Mirroring yapmak için alıyorum Apple TV'yi, en yenisi de gayet işimi görür, ve Apple Store'da 99 USD.

2) Alibaba'da satılan Android stick'ler ile tam teşekküllü bir bilgisayar olan şu cihazın da aynı olduğunu iddia etmek daha ayrı bi konu. Buna yorum yapmaya zaten gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...