Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 3

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

terim lobisi mutludur umarım sdfs

hayır bu galatasaray elitlerine noldu. muhalefete gelince susmuyorlar da iş icraata gelince herkes kayıp.

ben diyorum hep aysal'ı çok arayacaz. hataları oldu da 3 sene bile kalsa galatasaray'a gelmiş net en iyi başkanlardan biriydi. onu bu kadar hata yapmaya sürükleyen de lobiydi zaten. adamı gönderene kadar hakkında çıkmayan haber kalmadı terim gittiği günden beri. tatil fotoğraflarını koyup hani nerde transfer başkan keyifte bile dediler sdfs.

böyle 4. yıldız alacaksak hiç almayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

porto isterse geri çağırma hakkı doğuyor 1 maç daha oynamazsa
ama portonunda bu durumdaki bir kaleciyi geri çağıracağını hiç zannetmiyorum.

gs ın planı muhtemelen , muslerayı iyi fiyata okuturuz sonra sinanı koyarız kaleye diye düşünüyorlardı ama o planda tutmadı gibi...

saçma sapan işler...
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

porto isterse geri çağırma hakkı doğuyor 1 maç daha oynamazsa
ama portonunda bu durumdaki bir kaleciyi geri çağıracağını hiç zannetmiyorum.
gs ın planı muhtemelen , muslerayı iyi fiyata okuturuz sonra sinanı koyarız kaleye diye düşünüyorlardı ama o planda tutmadı gibi...
saçma sapan işler...

Sinanın geriye çağırmak değil üstüne 500bin verseler almaz Porto, ne güzel milyon euroluk kontratı itelemiş GSye, manyak mı adamlar, bin pişmanlardır bunu freeden aldıklarına.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakemler el pozisyonlarini anlamaktan aciz ha.

Ilk yarida genclerin bi eli var kafa topu mucadelesinde. 2. yari tellesin eline carpma var orta acarken genclerden bi oyuncu.

Ilki orta hakemin digeri yan hakemin gozu onunde. Nasil anlayamiyorlar arkadas. Bunlari goremiyosan ceza sahasindakileri hic duzgun goremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...