Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fransız bulldog almak

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

Ya hakikaten 2 yıldır falan saplantı haline geldi bende bu tipsiz salaklar.

Şimdi ben apartmanda yasiyorum sabah 8 çıkıp en geç 7 de evdeyim. Bu kekolar nasıl ? Havlarlar mı çok? Haftaiçleri bu kadar yalnız kalmak ne gibi tepkimeler doğurur.

14 sene goldenla yaşadım apartman dairesinde. Tv yi açıp çıktığım zaman gayet arızasız günü geçiyodu. Nasıl köpekler bunlar? Besleyeniniz varsa bi yardim litfen
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Ya hakikaten 2 yıldır falan saplantı haline geldi bende bu tipsiz salaklar.

Şimdi ben apartmanda yasiyorum sabah 8 çıkıp en geç 7 de evdeyim. Bu kekolar nasıl ? Havlarlar mı çok? Haftaiçleri bu kadar yalnız kalmak ne gibi tepkimeler doğurur.

14 sene goldenla yaşadım apartman dairesinde. Tv yi açıp çıktığım zaman gayet arızasız günü geçiyodu. Nasıl köpekler bunlar? Besleyeniniz varsa bi yardim litfen

2 tane fransız buldok besleyen arkadaşım var. 1i gayet sessiz sakin uysal laf söz dinleyen bir köpek.

Öteki yaklaştığında parktaki bütün köpekler tedirgin oluyor. Bu kadar bozuk bir köpek olamaz. Atlıyo zıplıyo koşarken çarpıyo. Çarptığını farketmiyo. Oturan herhangi bir X kişisinin kucağına atlıyo. Kucaktan koşan köpeğin üzerine atlıyo. Delirtiyo resmen :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ashes2ashes said:

KIRMIŞLAR köpeği :D
fransız bulldog dünyanın en tembel hayvanıdır ya yerinden bile kalkmaz saatlerce falan

İzmir'de bir parkımız var. Her akşam 10 kadar köpek toplaşıyoruz orda. O buldokta el kadar iken katıldı aramıza. Kesin goldenları göre göre kendini golden sanıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...