Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWG Osiron Organization - Coming SOON!!!

Vampire

Öne çıkan mesajlar

Evet yakinda clan sitemi aciyorum full flash yaptim ama hala biraz üstende calismam gereken noktalar var...
Cok ince detaylara iniyorum site dizayninda o yüzden ne zaman bitcegi konusunda kesin birsey sölemem zor ama en fazla 1-2 haftalik daha isi var.

Clan bir türk clani olmiycak, uluslararasi bir clan olucak ve rp (roleplaying) e dayali bir clan olcak, ben kalabalik bir clan yapmak amacinda degilim, düzenli ve kurallara göre hareket eden düzenli bir clan kurmak amacindayim, o yüzden basvurusu olanlarin nitelikleri gözden gecirilmeden alinmiycak clana, ister türk olsun ister bir baska ülkeden olsun, sitenin icerigide ingilizce (sonucta uluslararasi olucak) cok ince detaya giriyorum ve webdeki en iyi swg clan sitelerinden biri (belkide en iyi) olmasi icinde daha biraz isi var.

Site adresi swg.osiron.org burdan girip su an icin sadece bir kac menü ile donatilmis halini görebilirsiniz, herneyse bu kadar aciklama yeter.Yakinda zaten daha detayli bir sekilde siteyi ziyaret edip bilgi alabilceksiniz, bi haber vereyim dedim :)

Son bisey daha site icindeki animasyonlar neden bu kadar yavas veya smooth degil demeyin, cünkü daha üstünde calisiyorum :)

[hline]Dont make me more aggressive than devil...

[Bu mesaj Vampire tarafından 23 Ocak 2003 05:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

söle diim böle bir iş için anadili gibi ingilizce bilen biri laızm yönetimde ki hiç sanmıorum baskan olarka kendini degil de bir yabancıyı alasın..başarılar ben de begenedim..[hline]you can't kill me 'cause im already InsiDe you!
my potentIaL is nothing but zero..
come and free your hate !!
.--.-..- .--..-.. .--.-..- .--.--.. ....--.- ....-.-.
Sosyal ağlarda paylaş

Begendigin icin sagol daemon :)

Bu arada sitenin altindaki scroll olayini düzelttim ve menuleri soldan 2 tanesini fakli hizlarda yaptim, sizce hangisi daha iyi genel olarak herkese soruyorum siteyi gören, sizde fikir belirtirseniz sevinirim, hizli olanmi daha iyi yoksa yavas olanmi veya hizlari sizce nasil olmali vs vs... :)[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 24 Ocak 2003 01:24 tarihinde demiş ki:
benim cok ii ingilizcem vardir (soolemesi ayip :P) dil konusunda yardim edebilirim.[hline]Aman Zengin Mahluk Olacam Die Abartma Incilirsin
Fire in the discoooo
FIRE IN THE DISCOOO
fire in the, taco bell

ama türkçen pek iyi diil galiba :)[hline]I have discovered that all human evil comes from this, man's being unable to sit still in a room.
Blaise Pascal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 24 Ocak 2003 01:24 tarihinde demiş ki:
benim cok ii ingilizcem vardir (soolemesi ayip :P) dil konusunda yardim edebilirim.[hline]Aman Zengin Mahluk Olacam Die Abartma Incilirsin
Fire in the discoooo
FIRE IN THE DISCOOO
fire in the, taco bell

ehehe bizim okulda iyi ingilizcesi olmayan yoktur.
UAA rulz.[hline]In Time You Will Call Me Master!

Frp-Tr Staff
Deadlands Staff
World of Krynn Staff
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...