Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

hafif ultrabook arayan varsa şu güzel indirim:

https://www.amazon.com/Acer-i5-8250U-NVIDIA-GeForce-SF314-52G-55WQ/dp/B0746P25QX?ref_=Oct_DLandingS_PC_c488f5c3_NA&smid=ATVPDKIKX0DER

i5 8250u, nvidia mx150, 256gb ssd (nvme olabilir emin değilim) 8gb ram (arttırılır en kötü) arttırılmıyormuş

kargo vergi dahil 3700 tl. bence baya iyi fiyat. ama 8gb olayı bozabilir tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende iphone x aldım amazondan, düşürdü fiyatları iyice, 6550 liraya geldi. Daha düşürecek dibi duruyor ama 1 haftadır iphone 6+ım bozuk. Yine de piyasada en uygunu 7000tl.

Almaya niyeti olan varsa
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B078LVCVZL/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Edit: 1 haftadır takipteyim fiyatı 6900 lerdeydi 7ye çıkardı.
Bugün işten geldi 6900 dü. Yarım saat sonra baktım 6750 ye düşürdü. Yarım saat önce de 6550 ye düşürdü. Yeter dedim aldım :)
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

hafif ultrabook arayan varsa şu güzel indirim:

https://www.amazon.com/Acer-i5-8250U-NVIDIA-GeForce-SF314-52G-55WQ/dp/B0746P25QX?ref_=Oct_DLandingS_PC_c488f5c3_NA&smid=ATVPDKIKX0DER

i5 8250u, nvidia mx150, 256gb ssd (nvme olabilir emin değilim) 8gb ram (arttırılır en kötü) arttırılmıyormuş

kargo vergi dahil 3700 tl. bence baya iyi fiyat. ama 8gb olayı bozabilir tabii.

bi daha yurtdışından acer almam heralde. son aldığım elimde kaldı resmen.
aletin tek sıkıntısı şarj olmayışı, pili başka şekilde doldurursan kullanabiliyorsun. ama anakart yapısından vs, bi şekilde tamir edilemiyor ve anakart değişimi gerekiyor ama herşey onun üstünde olduğu için deli pahalıya geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Baya takip ettim 2 ay boyunca. Gerek internet, gerek Samsung bayileri. En son S9 Plus'da karar kılmıştım ama Black Friday'de Akasya Samsung'da 5.700'den 5.300'e indi Note 9'un fiyatı. Ben de ayırtmıştım bir tane S9 Plus ve Note 9, baktım Note baya S9'un fiyatına yakın onu aldım.

1000 TL de benim S6'ya verdiler 3.5 senelik. Benim telefona max 500 veriyordu telefoncular bataryası da bitik diye.

Vade farksız da 6 aylık ihtiyaç kredisi çakızladım, 700 700 ödicem işte. PS 4 Pro, Note 9 derken gene muğa goyduk bütçenin sdf. Neyse uzun süre elektronik bişi almama gerek yok desktop da geçen sene sıfırdan dizmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Baya takip ettim 2 ay boyunca. Gerek internet, gerek Samsung bayileri. En son S9 Plus'da karar kılmıştım ama Black Friday'de Akasya Samsung'da 5.700'den 5.300'e indi Note 9'un fiyatı. Ben de ayırtmıştım bir tane S9 Plus ve Note 9, baktım Note baya S9'un fiyatına yakın onu aldım.

1000 TL de benim S6'ya verdiler 3.5 senelik. Benim telefona max 500 veriyordu telefoncular bataryası da bitik diye.

Vade farksız da 6 aylık ihtiyaç kredisi çakızladım, 700 700 ödicem işte. PS 4 Pro, Note 9 derken gene muğa goyduk bütçenin sdf. Neyse uzun süre elektronik bişi almama gerek yok desktop da geçen sene sıfırdan dizmiştim.

KREDİYLE CEP TELEFONU ALMAK

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...