Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Anket onlar, pek dikkate almadığım doğru. Arkalarındaki tek veri bilmem kaç bin kişiye sorulan soru. 

Deloitte o tarz verileri arkasında durarak söyleyemezken We Are Social’ın Hootsuite ile yaptığı (bunlar ne ayrı bir soru zaten) anket pek anlamsız geldi doğrusu.

Sosyal ağlarda paylaş

On 11.11.2022 at 16:32, aktiftablet dedi ki:

Nüfusun internetten alış veriş yapanların oranı %13lerde falan(dı en son). O da pandemide arttı 7 miydi neydi. Birbiriyle rekabet etmiyorlar aslında, internetten alışveriş yapmayanları çekmeye çalışıyorlar ünlüler münlüler ile.

@GERGE ben şu posttan başladığı için nüfusa oran üzerinden yazdım. İnsanlar sanki nüfusun %100'ü offline alışveriş yapıyormuş da %13'ünün online alışveriş yapması çok düşük bir oranmış gibi düşünmüş bir an sanki. Tartışma biraz öyle gelişmiş.

Sosyal ağlarda paylaş

Hazir black friday baslamisken bi tane orta-üst seviye oyun icin kasa almayi dusunuyorum. 
Ama sorun su ki uzun yillardir laptop+ps+switch kullandigimdan cok uzak kaldim masaustu teknolojilerine. 
Cahile anlatir gibi anlatan bi pc toplama sitesi var mi kullanabilecegim? Ya da hazir kasalar var birini alip geceyim mi butceme göre:

https://www.bestbuy.ca/en-ca/collection/save-gaming-desktops/3078?path=category%3AComputers%2B%26%2BTablets%3Bcategory%3ADesktop%2BComputers%3Bcategory%3AGaming%2BDesktop%2BComputers%3Bsoldandshippedby0enrchstring%3ABest%2BBuy

Bütçe 2-3bin $. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 17.11.2022 at 21:55, GERGE dedi ki:

Anket onlar, pek dikkate almadığım doğru. Arkalarındaki tek veri bilmem kaç bin kişiye sorulan soru. 

Deloitte o tarz verileri arkasında durarak söyleyemezken We Are Social’ın Hootsuite ile yaptığı (bunlar ne ayrı bir soru zaten) anket pek anlamsız geldi doğrusu.

istatistik biliminden haberin var mı

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

%44 dedin geçen sayfada, bunun mümkün olmadığı o kadar belli ki o istatistiği ortaya çıkaranların akıllarının mobil oyunların uygulama içi dükkanlarında tüm maaşlarını yiyenler kadar bile çalışmadığı ortada.

E-ticaretin normal retail içinde %18,5 oranı olduğunu gibi verilere dayalı oranları bir kenara atarsak, 18-60 yaş arası insanların nüfusa oranının %55 olduğunu bir yana bırakırsak, Türkiye'de kredi kartı olan insanların nüfusa oranı %50 değil.

%44 gibi bir oran mümkün değil.

Sosyal ağlarda paylaş

bebeğe kredi kartı verirsen anca %50 üzerine çıkar kredi kartı kullanımı ahah, benim %43 kesin doğrudur diye bi iddiam olmadı, ankete güvenmem dediğin için yazdım, anket öyle gelin sokağa çıkalım soralım tarzı bişey değil diye düşnüyorum. br de diyelim ben teyzeme internetten alışveriş yapıyorum çünkü bana, bana internetten şunu alıversene diyor, o zaman ankette sorsalar teyzeme internetten alışveriş yapıyor musunuz, e yapıyor işte? yapmıyorum mu desin aracı kullandığı için hehe

Sosyal ağlarda paylaş

1 nasıl çalışıyor ya, baş parmak kısmını kullanmıyor musun? Kronik sorun var 1'de de 2'de de, orayı kullanınca gg oluyor. Benim tüm casual/work ailesi duruyor.

KmHTD46.png

1 streçli kapalı kutuda olmasına rağmen plastiği uv'ye yenik düştü eriyor. O yüzden yağlı görünüyor zaten. G9 plastiğinde de aynı sorun vardı, eriyo sonra üzerine toz çekip iğrenç bişeye dönüşüyor.

Sosyal ağlarda paylaş

@xaty

logitech'in en iyi yanı adamlar direkt değiştiriyorlar. o model artık yoksa da üst modeli veriyorlar. ben 2'yi 2 kez değiştirdim 2 yıllık garanti sürecinde. 3.sü yine yaptı, şu baş parmak kısmında gesture butonu var o kısa devre gibi bişey yapıyor ama bu durum tüm fare hareketini kitliyor. imleç oynamıyor yani sadece tuşlar çalışıyor. bi kaç kez açıp o butondaki vidayı gevşeterek geçici çözdüm. en son uyuz oldum direkt kablosunu kestim şu an non stop çalışıyor. 1'de de aynı olmuştu onu da 1 kez değiştirmiştim.

ama evet ben de duydum hep logitech kullanlardan buton sorunları vs. ama değiştiriyolar yani direkt.

@goldbären ha doğru. uv ile olan etkileşim plastiğin dış katmanda yağlarını yitirip solmasıydı galiba, araba tamponlarında falan.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, razzRaziel dedi ki:

1 nasıl çalışıyor ya, baş parmak kısmını kullanmıyor musun? Kronik sorun var 1'de de 2'de de, orayı kullanınca gg oluyor. Benim tüm casual/work ailesi duruyor.

KmHTD46.png

1 streçli kapalı kutuda olmasına rağmen plastiği uv'ye yenik düştü eriyor. O yüzden yağlı görünüyor zaten. G9 plastiğinde de aynı sorun vardı, eriyo sonra üzerine toz çekip iğrenç bişeye dönüşüyor.

1 saat önce, xaty dedi ki:

logitech çözüm bulmuyor mu o kalite sıkıntılarına?

yıllar önce evdeki 2 logitech mouse tekeri bozulmuştu, adamlara mail atınca sağolsunlar baya güzel yardımcı olmuşlardı

İlk bozulduğunda başparmaktan olduğunu anlamamıştım. Yenisini gönderdiler, eskisini de çöpe attım. Halbuki vidasını gevşetince düzeliyormuş, garantisi bittikten sonra tekrar olunca araştırdım mecbur.

Başparmağı aktif kullanıyorum, hala arada bir takılıyor ama butonu yukarı doğru kanırttırınca açılıyor.

20221124-162511.jpg

Baya eskidi aslında ama çalışan aleti de atamıyorum.

3'te kesin çözmüşler mi?

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...