Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici

HyperX Cloud Core Wireless'a baktım şimdi, ölçüm bulamadım. Ölçüm olmayan kulaklık alınmaz ama.

HyperX Cloud Core'un ölçüm var ama. Baslar biraz kuvvetli görünüyor ama sub-bass sonrası frekanslarda sadece, bu da biraz çamurlu bir tona neden olacaktır. Midler HyperX'in genelde yaptığı gibi ideal. Tizler ama berbat, yani anlatılamayacak kadar berbat. 4k'da büyük bir çukur var ki bu insan sesini geriye atacaktır bu, oyunda bas ağırlıklı enstrümanlar efektler konuşmaların önüne geçecektir. Ondan sonra da 10k'ya kadar sürekli tırmanıyor, bu da tiz seslerin keskin ve sert olmasına neden olacaktır. Almayın derim sonuç olarak.

Sosyal ağlarda paylaş

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Under Armour Charged Pursuit 2 Big Logo Sokak koşu ayakkabısı. Erkek https://www.amazon.com.tr/dp/B08MVHMHTY/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_39RDTVCCE3KDTWP71WMD?psc=1

Ben bunu aldıydım geçen sefer yine aynı fiyata inmiş  çok iyi ayakkabı tavsiye ederim

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

üçüncü parti satıcılarda direkt konuyu sallıyor amazon. bana da 1-2 kere oldu. satıcı iptal edip daha pahalıya koydu. amazon direkt bizi ilgilendirmiyor üçüncü partiler dedi. hepsiburada fln bana çok daha fazla yardımcı oldu üçüncü partilerde bu tarz durumlarda. (iptal edip pahalıya koyduğu fiyatta yanlış fiyat değildi. hepsiburadada fln daha uygunaydı ama amazon diye oradan almıştım. sonra daha ucuza aldım hepsiburada dan aynı ürünü.)

direkt amazon satmadığı şeylerde asla amazondan almıyorum artık. türkiyede de çoğu ürün üçüncü parti olduğundan açıp bakmayı bile bıraktım valla son zamanlarda.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, roket adam dedi ki:

amazon şerefsizlik yaptı bu sefer ya, ayakkabı siparişi vermiştim iptal edip zamlı fiyattan geri koydular stoğa. öyle ucuz bir şey de değildi.

tamamen aynisi oldu. screenshotla gecmis siparis ve yeni fiyati koydum. reva mi bu dedim. siz tekrar alin oncelikli olarak yollayalim, gelince iade etmek istemezseniz aradaki farki size iade edelim dediler.

geldikten sonra 3-5 gun sonra bu okdir bende kaliyor diyince farki karta iade ettiler. fyi

Sosyal ağlarda paylaş

45 dakika önce, KHaRoN dedi ki:

tamamen aynisi oldu. screenshotla gecmis siparis ve yeni fiyati koydum. reva mi bu dedim. siz tekrar alin oncelikli olarak yollayalim, gelince iade etmek istemezseniz aradaki farki size iade edelim dediler.

geldikten sonra 3-5 gun sonra bu okdir bende kaliyor diyince farki karta iade ettiler. fyi

Bana düzgün bir cevap dönmediler abi, işte önerilerinizi dikkate alıyoruz ıvır zıvır dediler geçtiler. Enteresan gerçekten.

Bu arada ürünün satıcısı da amazon germany

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...