Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

Valla biz de Xiaomi Mi Handheld 1C var. Alet güzel falan da 1.5 yılda hızlı yıprandı. Metal boru ile ana gövde bağlantısı arasındaki dişler yavaştan aşınmaya başladığı için tıkırtı(sallanma) yapıyor.

Muhtemelen zaten 1 seneye patlar diye düşünüyorum. Dolayısıyla böyle aletlerde dyson değilse çokta bataryayı düşünmezdim.

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, GreenPeace77 dedi ki:

z1 bende baktım yorumların birinde aksesuarlarını bulamıyorum neden getirmiyorsunuz diye denmiş. birde hepa filtresi 299 tl..  m10 da yıkanabilir metal filtre ve sünger filtre var tamamen ekonomik açıdan yani m10

z1'in içinden de pek aksesuar çıkmıyor sanırım. daha çok performans iyi olsun, aksesuar maliyeti eklemeden fiyatı aşağıda tutabilelim diye yapılmış bir modele benziyor

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, Deathblade dedi ki:

Metal boru ile ana gövde bağlantısı arasındaki dişler yavaştan aşınmaya başladığı için tıkırtı(sallanma) yapıyor.

ince ince bantlayıp parçaları kalınlaştırmayı denedin mi? tıkırtının kesilmesi lazım öyle, eğer bantlanabilir yüzeylerse.

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Deathblade dedi ki:

Valla biz de Xiaomi Mi Handheld 1C var. Alet güzel falan da 1.5 yılda hızlı yıprandı. Metal boru ile ana gövde bağlantısı arasındaki dişler yavaştan aşınmaya başladığı için tıkırtı(sallanma) yapıyor.

Muhtemelen zaten 1 seneye patlar diye düşünüyorum. Dolayısıyla böyle aletlerde dyson değilse çokta bataryayı düşünmezdim.

Hareket eden yüzeyde metal plastiği aşındırmış sanırım, plastik yüzeyin aşınan bölgesini parça parça olarak yüzeye uygulanabilecek şekilde bazen karbonat, pamuk, pamuk ip, veya yerine göre de tuvalet kağıdı uygulayıp  japon yapıştırıcısıyla dondur biraz zımpara gerekebilir, bir süre daha idare eder ?

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.hepsiburada.com/philips-fc6724-01-speedpro-sarjli-dikey-supurge-p-HBV00000TI1ZY?magaza=HIZLIALTEKNOLOJI&url_src=ios-product-detail

https://www.hepsiburada.com/bosch-bcs61113-sarjli-supurge-p-HBV00000S9W0D

philips ve bosch bunlardan birini kullanan var mı?

roidmi güzel duruyor ama ben hemen hemen her gün kullanacağım için pili çabuk biter ve pil değiştirme servis sorun olacak 

Sosyal ağlarda paylaş

Marka olarak Philips ürünlerini ve kalitesini severim ancak bizi bi konuda yarı yolda bıraktı.

Ürünlerin yedek parça ve destek ömürleri 10 yıl oluyormuş. Elimizdeki ütünün çok ufak bir silikon parçası yırtıldı diye koca ütüyü kullanamaz hale geldik ve hiç bir şekilde destek veremediler, yedek parça da bulamadık.

Philips alacaksanız 10 yıldan uzun plan yapmamak lazım, alırken ürünün güncelliğine dikkat etmek lazım diye kazıdım aklıma. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Philips geçen yıl home appliances kısmını Çinli bi yatırım şirketine sattı ?

Philips completes sale of Domestic Appliances business to global investment firm Hillhouse Investment

Ben de bazı ürünlerini seviyorum ama niyeyse birkaç sene sonra kalitesini arayacağız gibi geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Philips OneBlade'i birkaç kişiden daha duydum, bi ara almaya niyetlenmiştim hatta ama kaldı. Philips Multigroom varken bunun Pro olanını almaya gerek var mı? Tek bıçak cidden 4 ay dayanıyor mu? Bıçakları biraz tuzluydu sanki ?

Bu arada Philips sadece ev aletleri kısmını sattı. Traş makinesi ve diş fırçası gibi sağlık ile olanları sağlık portföyüne yakın olduğu için hala tutuyormuş. Telemtri konusuna eğilip daha fazla büyümeyi planlıyorlarmış. Eindhoven'daki bir pozisyon için görüştüğüm zaman söylemişlerdi ?

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.09.2022 at 14:52, bLackcha0s dedi ki:

pahalı ya ? muadilini arıyorum bosch series 6 alacağım sanırım da pek bilgi yok hakknda

6 ay önce philips aldık 8049. Acayip memnunduk, sapında plastik parça kırıldı 2 ay sonra. Amazonla iade vs.. sürecinde uğraşırken, o arada grundig 8931 aldım. Bundan da çok memnunuz. Tavsiye ederim. Evde 4 kedi var, çok güzel alıyor tüy müy herşey. Standı da çok iyi bu arada, kullanışlı.

Sosyal ağlarda paylaş

şundan var bende bi de ayrıca 16mm başlık almıştım 3 yıldır falan berbere gitmedim uzadıkça kendim kesiyorum 5 10 dk max, öyle alamadığı yerlerde olmuyor güzel makine

https://www.philips.com.tr/c-p/BT1209_15/beardtrimmer-series-1000-sakal-duezeltici

bu formatta çok makinesi var philipsin, tüm başlıklar universal. istediğiniz uzunlukta başlık alınca çok güzel kafa traşı yapılıyor bunlarla. en uzun 16mmydi galiba ben alırken

https://www.hepsiburada.com/philips-mg3720-erkek-bakim-seti-7-si-1-arada-sac-sakal-sekillendirici-p-HBV00000BTG0X

https://www.hepsiburada.com/philips-mg5720-erkek-bakim-seti-9-u-1-arada-sac-sakal-sekillendirici-p-HBV00000XY9VS

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...