Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

On 31.12.2021 at 13:37, GERGE dedi ki:

Güzelmiş bu ya, Logitech düşünebilirim sırf bu yüzden, bilmiyordum. Baktım şimdi, 2029'a kadar başkası yapamaz, patentlemişler.

Patent'in şirket yararına kullanımının örneği olmuş tam, stajyer patentler hakkında soru sorunca bunu örnek veririm artık oyuncu biriyse ? Daha önce hain Konami'nin loading ekranlarında mini game oynama patentini anlatıyordum, alıp üzerine yattılar ya, süresi bitti de yeni yeni loading ekranlarında bir şeyler yapılabiliyor, Valhalla örneği mesela.

oyunları m2 ssdye falan kuruyoruz artık, load süreleri de kısaldı diyedir. tek satır hint bile okunmuyor bazen.

Sosyal ağlarda paylaş

On 04.03.2022 at 23:20, Silphatos dedi ki:

Kablolu v2 veya kablosuz x icin dedim, ultimate basiliske gerek yok onu kablosuz g502 fiyat/perf tokatlar zaten her sekil

Basilisk X fiyatına bakınca gerçekten iyiymiş dedim.

Sonrasında bir de kablosuz klavye patlatır, kablolara veda ederim derken kablosuz klavye fiyatlarını gördüm. Şu anda g400s ve yedekte bekleyen mx518'ime sarılıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

ben çok memnunum basilisk xten öneririm, GERGE'lenmedik valla eyv gerge! bir de en son aynı anda 2 tane mx518 aldıydım ben biri de yedek olur diye sdgfhj ama bundan sonra başka mouse kullanacağımı sanmıyorum. zaten yıllardır wireless kullanıyordum kabloluya dönmek pek güzel olmadıydı (mx518in kablo çok hafif+ince güzel ve monitörün arkasını da bungie niyetine kullansam da sonuçta kablo kablodur, wirelessa alışana zulüm)

yalnız pil biraz hızlı yiyor gibi. gerçi evden çalışıyorum 7 24 kullanılıyor, 1000hzde polling, hiç altındaki switchten kapamayla uğraşmıyorum ve AA pil yerine adaptörle AAA alkaline kullanıyorum. tam 2 haftada bitirdi duracell ultrayı ama sıraladığım şartlara iyi bile dayanmış olabilir bu kadar süre.

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Öyle pile ne gerek var yahu, şunları al işte:

https://www.amazon.com.tr/Duracell-CEF14-Yüksek-Hızlı-içerir/dp/B07BFDVNSJ/

https://www.amazon.com.tr/GP-Batteries-Recyko-Kalem-Şarjlı/dp/B000RW6V3Q/

AAA pille 2 hafta epey iyi bu arada, onların kapasitesi AA'ların yarısından az olmuyor mu?

Sosyal ağlarda paylaş

On 21.03.2022 at 21:36, Silphatos dedi ki:

ben çok memnunum basilisk xten öneririm, GERGE'lenmedik valla eyv gerge! bir de en son aynı anda 2 tane mx518 aldıydım ben biri de yedek olur diye sdgfhj ama bundan sonra başka mouse kullanacağımı sanmıyorum. zaten yıllardır wireless kullanıyordum kabloluya dönmek pek güzel olmadıydı (mx518in kablo çok hafif+ince güzel ve monitörün arkasını da bungie niyetine kullansam da sonuçta kablo kablodur, wirelessa alışana zulüm)

yalnız pil biraz hızlı yiyor gibi. gerçi evden çalışıyorum 7 24 kullanılıyor, 1000hzde polling, hiç altındaki switchten kapamayla uğraşmıyorum ve AA pil yerine adaptörle AAA alkaline kullanıyorum. tam 2 haftada bitirdi duracell ultrayı ama sıraladığım şartlara iyi bile dayanmış olabilir bu kadar süre.

senin pil adaptörle birlikte kaç gram ve hangi adaptör

Sosyal ağlarda paylaş

benim pil ve adaptör kaç gr bilmem hassas terazi yok ama bu tür plastik adaptörlerin 2-3 gr olması lazım nette gördüğüm. alkaline aaa 11.5 gr, alkaline aa ise 23 gr civarı yazmış google. yani 9-10 gr civarı traşlamış oluyorsun

benim aldığım adaptör set (tekli aaa>aa satmamıştı eleman) https://www.trendyol.com/electrohauz/i-pil-donusturucu-set-aaa-dan-aa-c-ve-d-tiplerine-p-84694840

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
9 saat önce, Liebe dedi ki:

Camper ayakkabılar çok iyi fiyatlarda fyi

istediğim model ve renkleri bulamadım ama 
şunun siyahını 2 katından fazlaya satın aldımdı, severek giyiyorum. 
https://www.amazon.com.tr/CAMPER-Ayakkabı-K100658-013-CRCLR-Erkek/dp/B09V1T4VSG/ref=sr_1_18?qid=1658237397&refinements=p_85%3A21345931031&rnid=21345902031&rps=1&s=apparel&smid=A1UNQM1SR2CHM&sr=1-18&th=1&psc=1

Sosyal ağlarda paylaş

adidas günlük ayakkabı aldım full siyah olan 419 liraya düşmüştü. siyah ayakkabım eskimişti iyi oldu.

şimdi tekrar indirmişler bu sefer 470 lira.

https://www.amazon.com.tr/adidas-ayakkabı-FX3593-CBLACK-FTWWHT/dp/B08BG6C71B/ref=sr_1_3?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=16HRBQ1MCIBZB&keywords=adidas&qid=1658239959&sprefix=adidas%2Caps%2C131&sr=8-3

Seru tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Kulaklık geldi, 1 gün boyunca dinledim ilk izlenim güzel çok hafif kulağı zorlamıyor saatlerce rahatsız etmeden takılır yazın terletmez, on ear dedikleri türden kulağın 3 te 1 dışarıda kalıyor dışarı baya ses veriyor toplu ulaşımda kullanmak pek mümkün değil gibi, gürültü önleme yok, pil süresi çok iyi 11-12 saat olmuştur %30 bataryada.

Ses konusunda Anker Soundcore Life Q10 dan fark edilir şekilde geride bütün frekanslarda en az 1 er tık geride diyebilirim sahne dedikleri durumda öyle 1 tık geride, dengeli frekans sunuyor bassy kulaklık değil kesinlikle ama bass frekans gayet yeterli. teknik tabirleri pek bilmem ama kulakllığın ana ses teması nasıl desem sanki daha çok böyle low mid ile high mid arasında çok daha iyi tatlı bir ses sunuyor gibi tahminen 200hz ile 4 khz arasında,  katlanıp taşınabilme olayı güzel, anker q10 çok kaba ve yazın sıcakta zorluyor yedek dursun diye almıştım bunu.

Tekbir keşkem var kulağı tamamen kaplasaydı çok iyi olurdu bütün yaz kullanırdım. fiyata göre güzel ürün bence ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...