Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

logger olayını bilmem de. "lifetime" olayı çok manasız. resmen birkaç yıl içinde batacağını ön gören firmanın para kazanma yolu gibi. ha 2-3 yıl içinde bile kapatsalar servisi, yine karda olursun ayrı konu.

ama private internet access var, genel reviewlar gayet iyi. reddit'te insanlar pek sevmese de... onun 2 yıllık deal'ı var 60 dolar. son derece mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

Valla bana istanbul lokasyonlu vpn gerekiyordu windscribe aldım gayet memnunum ne loglucaksa da logluyabilir mühim bişiler yaptığım yok ama yorumları da gayet iyi vpn'in o ayrı. Ayrıyeten, private internet alanında tekti log tutmama konusunda herşeyi gizliyor.

Windscribe hakkında öyle kötü bir şey duymadım ama şu ''too good to be true'' be.

50 dolar

Length of access: lifetime
Updates included
Unlimited data
Unlimited devices
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

mortheria said:

Kendi sunucunuzu tutup vpn olarak kurabilmek icin suna streisand bakabilirsiniz.

bu linkte bilale anlatır gibi bir versiyon var mı ? konuyla hiç alakası olmayan biri için.

Eger yazili sunuculardan alirsan sunucuyu Installation kismi 5 adim zaten, en son bi dosyada da nasil baglanilabildigini anlatiyor telden pcden.
Kurmak icin Linux/macOS lazim, terminal gormemis bunyelerde neler oluyor dedirtebilir ama bi kac satir komut kopyalamaktan ibaret.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

amazon.de'den hyperx cloud II kaptim. vergi dahil 280TL'ydi. turkiye'ye yollamiyoruz yaziyordu yine de attim sepete. bugun dispatch mail gelmis. (tu)

Bu brnim basima cok geldi ama sepette ilerleyemiyorsun ki uyari veriyor nasil aliyonuz?

Sana yollayamiyorum dedigi üründen parayi cekememesi lazim mantiken.
Sosyal ağlarda paylaş

satin alma islemine kadar devam edebiliyosaniz gonderiyor, urun sayfasinda gonderilmiyor yazsa bile.

bazi urunlerde ise odeme sayfasina gecmek istediginizde sizi engelleyen bir uyari var. mesela asagidaki dxracer koltugu almaya calisin, anlayacaksiniz.
https://www.amazon.de/Robas-Lund-Gamingstuhl-Schreibtischstuhl-B%C3%BCrostuhl/dp/B0056YNWVO/
Sosyal ağlarda paylaş

pardon rahatsız ediyorum, peki şey sorayım yanlışım yoksa araştırdım biraz almanya kdv oranı %19 tr kdv oranı %8 bana sepette bu ürüne 1325 tl fiyat çekiyor ama daha az mı ödeyeceğim ?

BonePART said:

bişi olmaz alabilirsin
turkeye ship ediyorsa
alman kdvsi düşücek türkiye gümrük vergisi gelecek üstüğne ama
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

pardon rahatsız ediyorum, peki şey sorayım yanlışım yoksa araştırdım biraz almanya kdv oranı %19 tr kdv oranı %8 bana sepette bu ürüne 1325 tl fiyat çekiyor ama daha az mı ödeyeceğim ?

BonePART said:

bişi olmaz alabilirsin
turkeye ship ediyorsa
alman kdvsi düşücek türkiye gümrük vergisi gelecek üstüğne ama

tr gümrük %20 diye biliyorum nasıl %8 ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...