Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tinerci vb. insanlar

monoscope

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

-Crawler- said:

Bir de genelde beni gözüne kestiremedikleri için pek yanaşmıyor bana. Biraz ufak tefekseniz musallat olma olasılıkları yüksek tabi.

1.85 üstü boy 95+ kilo var. bulaşma ihtimalleri daha çok kendi kafalarının ne kadar güzel olduğuyla alakalı :)

kafası iyi tinerci boya posa bakmıyor ya, faça mı atar bıçak mı takar bilinmez çok bulaşmayacan, dengesiz sonuçta. hatta daha çok kıskanıp gıcık oluyorlar gösterişli adama, güneş gözlüğü taktığımda bu polis diyip çekineni çok gördüm ama sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

ben ellerimi iki yana açıp bende de yok diyorum. yakınlık kuruyorum bende sizdenim der gibi. yada ben bu yolları iyi bilirim çakal seni gibi bi tavır yapıyorum galiba. ne biliyim bişe yapıyorumda ne yaptığımı tam bilmiyorum.

ha bi kere divan otelin arkasındaki ıssız yolda yürürken 3 kişi yolun karşısından çıktı yanıma geldi. karnımız aç para ver dedi ama rica dilenme isteme değil. tavırları sert. bende de yokki dedim. dik dik baktı çekinmemi tedirgin olmamı bekliyorki zorlayacak. kimse yok zaten etrafta. sigara bile yok valla sizde varsa verin dedim. baktı gene. devam ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

kermit said:

evden çıkmadan önce zehirli sigara pakedi hazırla. dudağının değdiği yerlere zehir sür. süründürmeyip direk öldüren cinsten.
sigara sitediklerinde direk ver pakedi ve uzaklaş.
hem kendi içip ölecek hemde arkadaşlarına ikramda bulunurken arkadaşları geberecek.
ben hep öyle yapıyorum

süründürmeyip öldüren sürersen arkadaşlarına ikram edemez, sürüdürüp öldüreninden süreceksin ki bütün arkadaşlarına ikram edecek fırsatı olsun

aslında evet orda bi hata yapmışım.
ama belki paketi alıp arkadaşlarının yanına kaçar. "OLM SİGARA BULDUM" diye bağırdığında herkes toplanır ve ölürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Tinerciyle ilgilenmezsen başına bela olmaz senin varlığının farkında bile olmaz zaten. Yolda yolunu kesenlerin tineri varsa da yürümeye devam et. Senin peşinden koşmaz,koşamaz.Balici daha tehlikelidir,uzaktan görürsen ya yolunu değiştir ya da gözünün içine bak gülümse.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Red said:

mesela cadde üstündeki mekanların önlerinde olur bazıları. girerken çıkarken rahatsız eder devamlı milleti. dadanmıştır oraya hep ordadır. ona da yemek ısmarlıcaksın. suratını ezberlesin lazım olur ilerde.

ev barkta bulak mı herife?

12-13 yaşındayken 4 tanesi sıkıştırdı beni. para vermemeye direndim. bi tane amk esnafı ıvırı zıvırı da hop demedi. yanımdan yüzlerce insan geçti. world war z'de zombilerin hastaların etrafından geçtiği gibi sdfds

10 dakka sonra tehditler ve küfürler baktım bıçak yemeye gidiyor. çıkardım 20 lira verdim o an o çıktı cebimden.

dövsen bela dövmesen o sana bela. 3 lira için elin tinercisiyle muhattab olunmaz. ver yemini gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

"Tatar Ramazan" said:

Red said:

mesela cadde üstündeki mekanların önlerinde olur bazıları. girerken çıkarken rahatsız eder devamlı milleti. dadanmıştır oraya hep ordadır. ona da yemek ısmarlıcaksın. suratını ezberlesin lazım olur ilerde.

ev barkta bulak mı herife?

12-13 yaşındayken 4 tanesi sıkıştırdı beni. para vermemeye direndim. bi tane amk esnafı ıvırı zıvırı da hop demedi. yanımdan yüzlerce insan geçti. world war z'de zombilerin hastaların etrafından geçtiği gibi sdfds

10 dakka sonra tehditler ve küfürler baktım bıçak yemeye gidiyor. çıkardım 20 lira verdim o an o çıktı cebimden.

dövsen bela dövmesen o sana bela. 3 lira için elin tinercisiyle muhattab olunmaz. ver yemini gitsin.

İnsanlar böyle düşünüp para verdikçe önce bu yaptıklarını normal görmeye sonra da bir hak olarak görmeye başlıyorlar yalnız. Uzun vadede hem yüzsüzlükleri tehditleri artıyor, hem de vermeyene daha beter saldırıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

adam tinerci abi zaten. ekstra bi yüzsüzleşme olması mümkün değil. olsa olsa tineri bitmiştir ya da gün içinde kimse para vermemiştir aç kalmıştır.. belki sen o verdiğin 1 lira ile o akşam birinin hayatını kurtarıyorsun yani. bunlar aç kaldıkça vs daha fazla hırçınlaşıyorlar.

devlet bunlara göz yumduğu sürece güvenliğin için yapacak bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ortaokul döneminde Sirkeci treninde bir arkadaşımı birkaç kişi sıkıştırıp tren raylarına atmışlardı bunlar. Para verme mevzusundan kavgaya girişmişler. Çocuk kafasını raylara çarpıp hasar görmüştü, bir süre konuşması bile zordu, mesela araba demeye çalışırken kalem demek gibi farklı kelimelerin anlamı farklı görsel hafıza noktasıyla falan eşleşmiş. Bir süre sonra düzeldi, kalıcı hasar falan kalmadı nihayetinde, ama tehlikeli oldukları ortada. Gazeteye haberi falan çıkmıştı olay olduğunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Utk said:

monoscope said:

Ama onlar hayatın şamarını yemiş onlara da anlayış göster diye yaklaşanlar var bi de onlara ayar oluyorum en çokta

sorumluluk kabul ettiğinde,ayar olduklarını da anlayacaksın,zamanla tabii.

ne demek istediğini bile anlamadığıma göre muhtemelen anlamayacağım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

adam tinerci abi zaten. ekstra bi yüzsüzleşme olması mümkün değil. olsa olsa tineri bitmiştir ya da gün içinde kimse para vermemiştir aç kalmıştır.. belki sen o verdiğin 1 lira ile o akşam birinin hayatını kurtarıyorsun yani. bunlar aç kaldıkça vs daha fazla hırçınlaşıyorlar.

devlet bunlara göz yumduğu sürece güvenliğin için yapacak bir şey yok.

Yani şöyle diyeyim, bundan 10 sene önce Mecidiyeköy'de (hani daha kötü ünlü semtlerde yine mümkündü de) trafik polis ekiplerinin ortasında ana caddede trafikteki arabaya "bahşiş ver" diye taşla saldırmaya cesaret edemezlerdi, o kadar yüzsüz değillerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

Utk said:

monoscope said:

Ama onlar hayatın şamarını yemiş onlara da anlayış göster diye yaklaşanlar var bi de onlara ayar oluyorum en çokta

sorumluluk kabul ettiğinde,ayar olduklarını da anlayacaksın,zamanla tabii.

ne demek istediğini bile anlamadığıma göre muhtemelen anlamayacağım :D

sadece ben anlamadım sanmıştım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...