Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tinerci vb. insanlar

monoscope

Öne çıkan mesajlar

Bugün gene başıma geldi, sigara istiyolar yok diyorum musallat oluyolar laf atıyolar küfür ediyorlar takip ediyorlar. hadi başım belaya girmesin diyosun yürüyüp gidiyosun ama bi gün kesin karşıma böyle peşimi bırakmayacak, karşılık vermem gereken birisi çıkacak yani istanbulun iyice cılkı çıktı.

Bu konuda yasal hakkımız kendimizi savunabilir miyiz vs. nedir bir bilgisi olan var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Son zamanlarda sayıları çok arttı sağda solda.

Bir tane Taksim'de Odakule'nin orada musallat olan sabit var. Ya işte Odakule'den direkt meydana çıkışta ya da Nevizade'ye giden paralel yolda görüyorum, sabit olarak bulaşıyor. Ya küfrediyo, ya önüne geçip el kol uzatıp dokunur gibi yapıyo falan. Benim başıma 2-3 kere geldi, onun dışında başka insanlara da sık sık musallat olduğunu gördüm uzaktan geçerken. Bir gün kafam da çok bozukken üzerine yürüdüm, tuttup kolunu kıvırıp ittim, o da karşılık vermeye kalkınca yanında elemanı vardı, eleman bunu aldı götürdü bağıra çağıra.

Daha geçenlerde "bahşiş ver" diye eline koca taş almış M.köy'de trafikte bekleyen arabanın camına kaportasına vuran bi tanesi haberlere çıktı.

Vatan caddesinde hele hele Akdeniz caddesi çıkışı orada (Migros'un oralar) kırmızı ışığa zaten yakalanmayagör.
Sosyal ağlarda paylaş

evden çıkmadan önce zehirli sigara pakedi hazırla. dudağının değdiği yerlere zehir sür. süründürmeyip direk öldüren cinsten.
sigara sitediklerinde direk ver pakedi ve uzaklaş.
hem kendi içip ölecek hemde arkadaşlarına ikramda bulunurken arkadaşları geberecek.
ben hep öyle yapıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

evden çıkmadan önce zehirli sigara pakedi hazırla. dudağının değdiği yerlere zehir sür. süründürmeyip direk öldüren cinsten.
hem kendi içip ölecek hemde arkadaşlarına ikramda bulunurken arkadaşları geberecek.
ben hep öyle yapıyorum

adam potansiyel raid ceo su abi.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

ben hep öyle yapıyorum

Detan Maxi diil mi abi o?

http://www.reklamarsivi.com/resimler/103.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

ben hep öyle yapıyorum

süründürmeyip öldüren sürersen arkadaşlarına ikram edemez, sürüdürüp öldüreninden süreceksin ki bütün arkadaşlarına ikram edecek fırsatı olsun
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

kermit said:

ben hep öyle yapıyorum

Detan Maxi diil mi abi o?

http://www.reklamarsivi.com/resimler/103.jpg

o daha çok şu olmuş, 1:44 de başlıyo

http://www.youtube.com/watch?v=Ukeg3GjSuTM
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

o kafayı bir ıskala da götünü kessinler sonra.

ayakta zor duruyorlar. bi yumruk atsan kalkamaz muhtemelen yerden sdfs. ha arkadaşları gelir kelebeği takarlar vs o başka tabi ama tinercileri millet genelde başına bela gelmesin diye dövmüyor. yarın deselerki tinerciler musallat olduğunda dayak atmanın, yaralamanın önünde hukuki bir engel yok , etraf tinerci leşi olur sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...