Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PHARRELL WILLIAMS - HAPPY (Hard Rock / Metal Cover) Deniz & İzgi Gültekin ve Youtube Kanalım

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

Senelerdir şu forumdayım. Bir sürü üretken insan çıktı bu forumdan. Kimileri güzel yerlere geldi, kimilerinin şansı yaver gitmedi.

Bence siz günümüzün trendini çok iyi kullanarak, müziğiniz, yeteneğiniz ve sabrınızla bir yerlere çok yakında gelecek bir grupsunuz.

Konuyu paticiğe indirgemek çok yanlış ama yine de göğsümüz kabarıyor Deniz seni ve grubunu her görüşümüzde.

Umuyorum, buraları da unutmadan, çok yakın zamanda şöhret merdivenlerini - gerekirse bu ülkede olmasa da - tırmanıyor olursunuz.

Canı gönülden tebrik ediyorum tekrar ve zevkle izliyorum her bir coverı.

P.S. Nightwish - Islander coverını da hatırlatmak isterim, sözün var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bleeding said:

Yaklaşık 6 yıl önce yazdığım ve o zaman ki ev stüdyomda Onur Koçak'la kaydettiğimiz bu şarkıyı, Onur'un söyleme şeklini, kayıttaki amatör ruhu çok seviyorum.

Şimdi yaptığımdan bambaşka bir tarz ve çaldığım gitarlar da şimdiki halime göre bir hayli uzak ama bu şarkı da böyle güzel bana göre. Birkaç güne yine 2010 yılından bir canlı kaydını da yükleyeceğim.

Bu arada The Madcap mobil uygulaması iOS için de yayınlandı, grup hakkında konser tarihleri, yeni videolar ve coverlardan, gelişmelerden haberdar olmak için The Madcap mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.
iOS : http://izl.sn/22hrgh
Android : http://izl.sn/6a5pdh

çok güzelmiş, bayıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bleeding said:

Güzel eleştiriler için çok teşekkür ederim, artık bundan sonra birkaç şehir konser ve haftalık akustik programlarımız olacak. Bir yandan şarkılarımızı kaydediyoruz, birkaç ay içinde ilk single ı yayınlamayı hedefliyoruz.

Başka bir konu, müzikte en sevdiğim şey tezat. Misal Demet Akalın'ın bizim grubu sevip bizi görünce vayy benim grubum gelmiş diyerek fotoğraf çekmesi, bize her tur oy vermesi :)

demet akalin 100yasina gelmis lan!
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

londra ya ne zaman geliyorsunuz? :)

Izgi'nin Londra'da arkadaşları var, onlar da bir Türk çiftin barını bulmuşlar, gelin akustik bi konser yapın diyolar, tam ekip gelemesek bile belki ikimiz gelebiliriz 2016 başlarına doğru :)

sharky said:

Senelerdir şu forumdayım. Bir sürü üretken insan çıktı bu forumdan. Kimileri güzel yerlere geldi, kimilerinin şansı yaver gitmedi.

Bence siz günümüzün trendini çok iyi kullanarak, müziğiniz, yeteneğiniz ve sabrınızla bir yerlere çok yakında gelecek bir grupsunuz.

Konuyu paticiğe indirgemek çok yanlış ama yine de göğsümüz kabarıyor Deniz seni ve grubunu her görüşümüzde.

Umuyorum, buraları da unutmadan, çok yakın zamanda şöhret merdivenlerini - gerekirse bu ülkede olmasa da - tırmanıyor olursunuz.

Canı gönülden tebrik ediyorum tekrar ve zevkle izliyorum her bir coverı.

P.S. Nightwish - Islander coverını da hatırlatmak isterim, sözün var :)

Çoook teşekkür ederim, gerçekten çok mutlu oldum bu yazıyı okuyunca. Nightwish'e bakacağım sözüm var, şu konser dönemi boyunca pek bir kayıt yapma şansımız olmadı video da yapamadık ama en kısa zamanda :)

Bu arada bu da Seni Beklemez Zaman'ın yine 2010 yılından canlı versiyonu. Fanta Stage yarışmasına katılmıştık bu grupla. Mix'de vokalin gitarını unutmuşlar o yüzden yayında yok :) Bu sanırım benim kaderim hahah.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bayadır düzgünce girip bakamadım, biraz yoğun geçiyor bu ara, öncelikle teşekkür ederim :)

Bugün Izgi ile yayınladığımız Pop Music Metalized serisi, Akustik cover, canlı konser videolarımız 1.000.000 izlemeyi geçmiş bulunuyor.

The Madcap uygulamamızın da bağlı olduğu izlesene.com kanalımız 411.000 izleme ve youtube kanalı da 600.000 izlemeye ulaştı. Sadece evde yaptığımız işler ile dünya çapında bu kadar insana ulaşabilmiş olmak muhteşem bir duygu.

Bir süre daha çok grubumuz The Madcap'e odaklı çalışmaya devam edeceğiz. Önce single klibi gelecek ve sonrasında başka fikir, projelerimiz de var.

Tabii ki konserlerimize devam ediyor olacağız. Yarın İstanbul Dorock XL'da muhteşem bir Halloween Parti etkinliğinde Özlem Tekin, 13 ve DJ Ozzy ile birlikte sahnede olacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bayadır coverlarla ilgilenemedik maalesef. Çok yoğun bir konser programı oldu. Bir yandan da önce single klibi sonra albüm kaydı çalışmalarına başladık. İki ay içinde ilk single ı yayınlayacağız.

Bu videoda da Dorock XL'daki muhteşem seyirciyi çektik. Bakın bakalım Rock ölmüş mü :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Mötley Crüe - Kickstart My Heart akustik videomuz yayınlandı! Hem 2016'ya bir Glam grubuna yakışacak bir giriş yapmak istediğimizden hem de Mötley Crüe'nun dağılmadan önce son 2 konseri olduğundan planlarımızdaki yerine bu videoyla başlamak istedik. Her çarşamba yeni video yüklemeye devam!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...