Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

grinny said:

Her şey iyi güzel de, rank alana kadar competitivede günde maksimum 2 galibiyet olayına iyi sövdüm. Smurf mü engelliyor şimdi bu?

Guzel oldu bu ama 5gun 10 mac az yine bence 30 wine kadar gunde maks 2 yapabilirlerdi

Bu ne abi acemi birliği gibi, biz insan değil miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence şu oyuna mermi sayısı yerine şarjor sayısı olayı gelmeli, death sayısı baya bi düşücektir playerların.

Çünkü; Vatandaşımız aldığı silahla 5-6 mermilik spray atıp r'ye basıyo, o ara karşısına gelen düşman acımıyo indiriyo, şarjör sayısına dayalı yaparsalar, en azından insanlar biraz daha tedbirli oynar, dikkat eder.

Hem daha realistic, hanginiz m4 le 3 tane sıkıp şarjörü yere atarsınız, hiçbiriniz.

Ha yapmazlar tabi o ayrı mesele, ama millet çok ölüyo be abi 3 mermiye reload atıcam diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben etmiyorum zaten, hem oyunlarımda, hem streamlerde, hem cs videolarında o olayı yapanları, ve zamansız şekilde düşmana yakalandıklarını görüyorum, ya can havliyle pistol çekmeye çalışıyolar, ya da bıçağı çekip arkasını dönüp kaçmaya çalışıyolar, hani 3-5 bilemedin 10 mermiden sonra bile reload yapmak aşırı saçma, neden yaptıklarını hala anlayabilmiş değilim.

Ha totoyu sağlama alıp, istersen duvara teker teker sıkıp reload yap, ona bişey dediğim yok, ama açık alanda yapıp boş yere ölüyolar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

http://www.youtube.com/watch?v=0OJWYaBCfIg&feature=youtu.be

şu videodaki olayı deneyelim bigün. patiden 10 kişi toplanıp aramızda maç yapalım ;)

yapalım bunu

bu arada yeni beebemi aldım. çiziği çok az mw lerde varmış. normalde kelebek de çizik olunca kötü gözüküyor beyaz beyaz.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...