Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

kafam karıştı benim ya şimdi 2 tane quest yaptım vanguardtan, şimdi ek para vererek aldıklarımdan bile yapamıyorum quest 2 gün beklemek zorunda mıyım öyle mi? 2 gün sonra vanguardtan 2 quest daha yaparsam yine yapamıcam o zaman ek parayla alınanlardan e anasını satim ben niye para verdim o zaman buna şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

abi dün ilk defa yeni sistemde oynadım (bkz: gtx970 i5 4690 ssd vs vs), eski sistemden sonra (e6600 gts250) bayağı "oha ben oynamıomuşum" oldum. bildiğin vuruş yüzdem arttı, aim im gelişti, bi mutlu oldum.

bugün de 144hz için dvi kablom gelsin de 144hz fark yaratacak mı ona da bakayım.

negzel negzeeel!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

abi dün ilk defa yeni sistemde oynadım (bkz: gtx970 i5 4690 ssd vs vs), eski sistemden sonra (e6600 gts250) bayağı "oha ben oynamıomuşum" oldum. bildiğin vuruş yüzdem arttı, aim im gelişti, bi mutlu oldum.

bugün de 144hz için dvi kablom gelsin de 144hz fark yaratacak mı ona da bakayım.

negzel negzeeel!!!

Yaratiyo yaratiyo. Bugun ben de yeni sisteme gecicem bakalim ne olucak.

Ayrica dvi kablosu lazim degilki? Icinden direk cikani taksana
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

AtlaraFisildayan said:

Yaratiyo yaratiyo. Bugun ben de yeni sisteme gecicem bakalim ne olucak.

Ayrica dvi kablosu lazim degilki? Icinden direk cikani taksana

Çok kısa o kablo malesef ya. benim eski monitörün de dvi single mış dual dvi gerekiomuş 144hz için işte.

ha niye hala display port ve kablo koymazlar high end monitorlere anlamış değilim.

tamam çok fazla bir çözünürlük yok ama display port artık standartlaşmalı
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ha niye hala display port ve kablo koymazlar high end monitorlere anlamış değilim.

tamam çok fazla bir çözünürlük yok ama display port artık standartlaşmalı

abi ben onu geçtim. hadi tmm dp koymadın. ULAN 35-45 CM DVI KABLOYU KİM NE YAPSIN. (ölçüsünü attım)

Sanki herkes kasayı monitör yanında tutuyor gibi davranıyorlar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

kafam karıştı benim ya şimdi 2 tane quest yaptım vanguardtan, şimdi ek para vererek aldıklarımdan bile yapamıyorum quest 2 gün beklemek zorunda mıyım öyle mi? 2 gün sonra vanguardtan 2 quest daha yaparsam yine yapamıcam o zaman ek parayla alınanlardan e anasını satim ben niye para verdim o zaman buna şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...