Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

hayır wow daki lfg gibi olacak. oyun içinde yine istedikleri gibi karakter değiştirebilecekler onun için. grup kuruyorsun support arıyoruz diyorsun buna evet diyenleri listeliyor sana gibi.

of nefismis yine de ben okeyim ona en azindan hakkini vereceksin karakterin bir de kiymet bilen adamlarla oynayacaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

oyun icinde istedikleri gibi hero degisimi yapamayacaklar, onun da secenegi var lfg baslatirken. eger sadece support istiyosan gelecek olan adam support disinda hero secemiyor.

ayrica kick nasil bi fayda saglayacak maci kazanman icin?

sanirim sey demek istiyor yine hanzo oynayan takimi batiracak olan adam attacka kitleyecek kendini yani sen yine oynamak istedigin hero ile doktururken troll yine troll kalacak. ama butun takim bu adami takimdan atalim derse fena da olmazdi hani cunku herkes kendi rolunu oynuyor keza instancelarda da vardi ya wowda
Sosyal ağlarda paylaş

tamam trollu kick'ledin, 5v6 nasil kazanacaksin peki? dungeon dedigin sey pve, burada pvp'den bahsediyoruz. atilan adamin yerine yenisi dahil olmayacak ki? hadi diyelim karsi tarafi feedliyordu o yuzden kick'ledin. e kazanma sansin %3'ten %5'e mi cikacak yani o durumda yine 1 kisi eksiksin.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Sırf dps/tank/heal locklatmak yetmez, oyuna girerken beni Hanzo mainlerle eşleştirme filan diye filtreleyebilmek de lazım.

Su anda bile matchmaking dakkalar suruyor, onu da ekleyince yarim saat beklersiniz artik.

Bir de hanzo alamasa yine gidip baska dps alicak. hic biseyi cozmuyo. onun yerine iste healer lazim, dps lazim, tank lazim diye grup yapabilmek daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Gecen gece sabah 3'e kadar comp attim, 8 mac kaybettim ard arda ve o 8 macin hepsini de ayni 20 kisiyle oynadim.

Boyle zamanlarda nasil eslestiriceniz milleti karakter banlatip bi anlatsaniza.

Yani fantezisini yapin yine yapmayin demiyorum da, destekli yapin =D
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Gecen gece sabah 3'e kadar comp attim, 8 mac kaybettim ard arda ve o 8 macin hepsini de ayni 20 kisiyle oynadim.

ha oyunu kimse oynamıyorsa başka tabii biz de rafa koyalım gitsin :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Tim said:

Abi ultimate tip'i veriyorum.

OYNAMAYI BIRAKACAKSIN.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...