Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Rasmon said:

en iyi falan dediklerin 20 yaşında veletler değil mi? Bu çocukların da refleksi benden çok iyi yoksa daha zeki olduğunu kanıtlamıyo bence?

yani top 500 de olmasına rağmen oyunu yanlış analiz edebilir bence inanılmaz bişey yok ortada.

Rasmon senin bir oyununu paylaşsana, çok iyi soldier oynuyormuşsun, görelim, bu pro oyuncular da faydalansın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

-Deno- said:

abi her hero'nun belli görevleri var. bunu şey gibi düşün, rpg oynuyorsun ve main questler ile side questler var.

thank you captain obvious. ben de bunu açıklamaya çalışıyorum da, proların kabul etmediği ve publicte dedikodu gibi yayılan yanlış kanıyı gelip bana sunuyorsunuz.

yanlış kanı deno. soldier'ın tek başına 1v1 anti-pharah olduğu yanlış kanı.

tekrar ediyorum, kabul etseniz de etmeseniz de bu böyle.

sonra ağlıyorsunuz soldier'a.

olm sen soldier main misin nedir bu soldier savunması.

herkes diyor işte. herkes mi yanlış biliyor burda. 1v1 kalma zaten, mystery duel mi yapıyorsun. kimse sana teke tek'te pharah al demiyor ki, biz 6v6 comp'dan bahsediyoruz.

1v1'de alabileceğin senaryolar da var ayrıca. kapalı mekanda isen biraz sıkar, ama düzgün bir helix rocket ile zımbalarsın pharah'ı. açık alanda soldier'ın ne kadar iyi siper aldığına ve aim'ine bağlı. environment kill alınabilecek yerlerde pharah affetmez tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Rasmon said:

en iyi falan dediklerin 20 yaşında veletler değil mi? Bu çocukların da refleksi benden çok iyi yoksa daha zeki olduğunu kanıtlamıyo bence?

yani top 500 de olmasına rağmen oyunu yanlış analiz edebilir bence inanılmaz bişey yok ortada.

Rasmon senin bir oyununu paylaşsana, çok iyi soldier oynuyormuşsun, görelim, bu pro oyuncular da faydalansın :)

Ben çok iyi soldier oynadığımı söylemedim ki. Çok iyi soldier oynayan birisi oyunu benim analiz ettiğim gibi edemeyebilir bunu söylüyorum. Bu oyunu sadece izlemiş olsan bile tespit edebileceğin bi konu senin savunduğun şey.

O yüzden DAFRAN MAFRAN tanımam, refleksi iyidir iyi oynuyodur ok ama gelip dünya birincisi bile soldier pharahı kesmezse suç onun değil tamam mı diye ağlasa siktiri çekerim.

ama Ha ama bu söylediklerinden sonra senden iyi oynadığımdan emin oldum. ty
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler 3k altı ahkam kesmesin pls. Soldier tamam..güzel vurur pharahi ama iyi pharah o kadar uzak ve yukardan vurur ki soldier hiçbir şey yapamaz. Tamamen harita ve pharaha bağlı bu olay.

En iyi counter zen discord + mccree veya soldier. Zen olmadan çok zor veya güzel pharah oynayıp karşı pharahi havada keseceksiniz ben en kötü durumda onu yapıyorum. Ama takımda hem mccree hem soldier varsa ve bu herifler premade ise mesela ve o pharah olmuyorsa o zaman flamelemek hakkınız tabii.

Soldier ve mccreenin hasarı uzaklığa bağlı düşüyor biliyorsunuz değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Pharah kafayı sana takmamışsa ve güvendeysen ana ile alınabiliyor. Paylord maplerde bence çok daha iyi ama capture maplerde biraz sıkıntı.

Takımda genelde pharaha direkt vurabilecek max 2 hero alındığı için soldier en iyi alternatif olarak sunuluyor seri atışı olduğu için. Zen topu tutturmak sıkıntılı, anaya bırakacaksan karşıda healer harrashlayan biri olmaması da lazım. Dürbünü açıp bakarken reaper tracer üstünden geçebiliyor.

Alır veya almaz kısmı map, oyuncu kalitesi haricinde diğer oyunculara da bakıyor aynı derecede. O yüzden "soldier niye öldüremiyorsunun" tek bir savunması yok.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Beyler 3k altı ahkam kesmesin pls. Soldier tamam..güzel vurur pharahi ama iyi pharah o kadar uzak ve yukardan vurur ki soldier hiçbir şey yapamaz. Tamamen harita ve pharaha bağlı bu olay.

En iyi counter zen discord + mccree veya soldier. Zen olmadan çok zor veya güzel pharah oynayıp karşı pharahi havada keseceksiniz ben en kötü durumda onu yapıyorum. Ama takımda hem mccree hem soldier varsa ve bu herifler premade ise mesela ve o pharah olmuyorsa o zaman flamelemek hakkınız tabii.

Soldier ve mccreenin hasarı uzaklığa bağlı düşüyor biliyorsunuz değil mi?

Hah mesela şu daha doğru bi yorum. Ama sonuçta şu düşünce örneği de oyunda SOLDIER alıyorsan, önceliklerinin en üstünde pharaha target alınmalıyı savunuyor. Vuramaz, direkt counter edemez ayrı mevzu. (teoride eşit skill, eşit şartlar sürtünmesiz ortam 1atm basınç, yine soldierın öldürmesi lazım :D)
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Di ye soyliyim kendi banini acsin sonra yazsin buraya deneyimini sonra tekrar kendini banlasin.

O da pharahla widow falan almaya calisan ilginc bi kardesimiz. Degisik kafalarda

Alamayinca da genelde "abi karsinin widowunda kesin bisi var hic kacirmiyo" cumlesi .

Selam,

SR'im 2.2K, 150 saat kadar Pharah play ile Pharah main'im ve deneyimlerime dayanarak diyorum ki Bonec haksiz.

Weapon accuracy rate'i %50 civarinda olan herhangi bir Mccree, Ana ya da Soldier Pharah'i basibos birakmamaya, ordan oraya ucup millete sikmasina mani olmaya yetiyor.

Torb'un turret'ini, kalkanli bastion'i falan hic saymiyorum bile.

Pharah'la widow avlamak ozel ilgi alanim bu arada. O yuzden var bisey diyosam vardir. Ufak bir ihtimal olmayabilir de ama kesin vardir bence sdf

bonus: soldier'la weapon accuracy'm %30'mus. ben bile pharah kesiyorsam baskasinin hayli hayli kesmesi lazim.

Hadi saglicakla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı -Deno- tarafından Overwatch olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...