Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

ezen takımın ultisinin ezilene karşı 2 kat falan hızlı dolması, ezen tarafın ezici pozisyonda kalmasını desteklemesi sıkıntı. abartmayım ama 2 dk'da 4 defa falan ulti attı dün hanzonun biri. Mercy içinde aynı geçerli olunca sıkıntı oluyor. Zar zor üste çıkmaya çalışıyorsun. Mercy kaldırıyor. Bir daha öldürüyorsun bir daha kaldırıyor. Mercy akıllıysa öldürmesi çok zor ezen takıma karşı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ultiler sıfırlanırsa offense yalan olur.

ama bazi ultilerin chargelarına ayar lazım. mercyninki fazla hızlı doluyo mesela

gece hanzo ile volksaya'da flank yapıp attackerlara ulti ile penta kill çektim mercy hariç hepsi mefta, objektif kapıyorlardı. sonra bütün takımı resledi. play of game oldu. diğer objektife gelmeden yarı yolda iki adam daha resledi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ultiler sıfırlanırsa offense yalan olur.

ama bazi ultilerin chargelarına ayar lazım. mercyninki fazla hızlı doluyo mesela

Evet buna bişey yapılabilir. Ya da insanlar committed değilse öldürmeye öle pokelayıp mercye heallatmıcak karşı takımı, full takım gelip saldırana kadar.

çünkü atıyorum saldıran takımın soldier 76i choke pointte bekliyor, kurşun sıkıyor etrafa ama o sırada ekibi bekliyor saldırmak için. O sırada defansın mercysi milleti heallarken 2 sanyede dolduruyor ultiyi. 2 kere düşmanla kapışmak zorunda kalıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

tf'yle kıyaslamaktan ziyade x oyunuyla y oyununun sunduklarına bakıp hangisinin gideri daha çok varmış gibi geliyorsa ona yüklenin abi kasmayın bu kadar.

mesela overwatch'ta maçlar çok kısa sürdüğü için tadı damağında kalıyor insanın, LAN DUR MEİ'YLE İSTEDİĞİM GİBİ YABAMADIM KAMİKAZE'Yİ diye diye 3 saat oynuyorsun.

kimi de "bu ne lan 7 dakka maç mı olur kejyul plebs" diye beğenmiyor aynı şeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı -Deno- tarafından Overwatch olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...