Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

bişi sorucam lan bizim reklamlarda bu kadar bu kadar xx kablosu döşüyoruz, bu kadar bu kadar çokomastik überdüper uzay hattı çekiyoruz diyor da, bizim stadın böyle fantastik özellikleri mi var yoksa genel stad yapım işini bize abartıp mı anlatıyolar reklamlarda?

dipnot: kamyon bekleme falan lokasyona bağlı ona bişi demiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BEŞİKTAŞ İLK 11'İ Tolga - Serdar, Franco, Atınç, Motta - Atiba, Veli - Gökhan, Sosa, Olcay - Demba Ba.

BURSASPOR'UN 11'İ: Harun, Civelli, Serdar Aziz, Aziz , Şener, - Bekir, Belluschi, Ozan Tufan, Bakambu, Filipe Josue- Jose Fernandao

KG VAR
2.5 Gol Üstü
IY 0.5 gol üstü
X2 Bursaspor

SÜRPRİZ GOL ÜSTÜ 3.5
ÇEREZLİK SKOR TAHMİNİ 2-2

DEĞERLENDİRENLERE BOL ŞANS
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yine 3leyip 4licemiz maç bizi kanser edicek, bulmuşuz açık oynamaya çalışan takımı pozisyon üretemiyoruz, bursa bok gibi GS maçındaki bursadan eser yok 2 top yapamıyorlar bir kere geldiler onada stoper kaleci el ele hediye gol verdik. Bir kere daha geliceklerdi atınç sayesinde tutmadı onda.

Olcay biraz aksıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Tolga güven veriyor, ortalama kaleci
Cenk güven vermiyor, iyi kaleci

hangisini seçerdim bilmiyorum. Tolga bir adım önde duruyor mantıklı baktığında ama eldekilerin ikisi de takımı başarıya taşıyacak kalecilerden değil.

Kaleci şart bu takıma gelecek seneden itibaren belli oldu. Tolga süreci iyi taşıdı ama eyvallah diyip bir spot geriye alarak yeni arayışlara çıkmanın vakti geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...