Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue PvP izlenimleri

Ceti

Öne çıkan mesajlar

said:
Ceti, 07 Aralık 2004 18:44 tarihinde demiş ki:
33 ken 39 warrior olayi gayetde temiz bir olaydi
adam combatta falan degildi.
oturuyordu full hp idi.

adam dövüş boyunca yerinden kalkmadı değil mi? :)

yani yanlış anlama sana yalan söylüyorsun demiyorum sadece inanmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 07 Aralık 2004 19:37 tarihinde demiş ki:
paladinin tanklıkla uzaktan alakası yok
shamanı yapanın allah belasını versin
nerfleyeceklerse nerflesinler
33 shamandan kactım bugün ya bildiğin KAÇTIM adamdan
adam geri geri yürüyerek frost zimbirtisini atarak ilerliyor
bi halt edemiyorum
3 saat slow oldum biribitmeden yenisini atiyor
bi yandan totem
toteme dönersem zaten slowluyum mesafe acılıyor adamla
rezillik ya
zaten resist miss diye bi olay yok oyunda
sadece moblara karşı var
33 adam ben 38 im resist etmedim bir kere
cetide 1-2 kere misslemiştir adamı o kadar
sokayım pvp sitemine zaten
çok salak vve saçma
balans 0
feara sokayim zaten
sonra gelip burdaki sQu gibi tipler pvp master kesiliyor başımıza

slow ve fear konusunda +1000 , paladin e tank demeyin ayiptir.maintance dan 1 dakika once priest kovaliyordum,adam tam 5 defa fear atti,direk fear spam,zaten blizzard forumlarina bakarsiniz herkes bu konuda sikayetci direk fear spam var oyunda saka gibi,resist fln yalan[signature][hline]Desire 30 Paladin (Memories Of Open Beta)
Mae 18 Orc Hunter (Memories Of Open Beta)
Mae 3x Elven Hunter(Warsong-US version)

[Bu mesaj Dreamfury tarafından 07 Aralık 2004 19:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hayden, 07 Aralık 2004 19:41 tarihinde demiş ki:
said:
Ceti, 07 Aralık 2004 18:44 tarihinde demiş ki:
33 ken 39 warrior olayi gayetde temiz bir olaydi
adam combatta falan degildi.
oturuyordu full hp idi.

adam dövüş boyunca yerinden kalkmadı değil mi? :)

yani yanlış anlama sana yalan söylüyorsun demiyorum sadece inanmak istemiyorum.

hafta sonu inanirsin o zaman :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pala şu an çok iyi bence tam oturmuş yani. Şu aşamada gücünü düşüren birşey yaparlarsa hiç tadı kalmaz zaten zarar veremiyoruz saldırı yeteneği yok .Tek özelliğimiz dayanıklılığımız .Bu bliz forumlarındaki nerf pala başlıklarından dolayı nerflenirse üzülürüm valla ...
Bu esnada paladin tanklık yapabilir beyler düşük seviyede görülmiyor ama takım arkadaşınızın yarattığı agroyu %30 azaltan sizin verdiğiniz agroyuda ayrıca %50 arttıran blessing ve sealler mevcut. Yani paladin tanklık yapabilir rahat rahat . Ama açıkcası palalar tek veya başka palalarla takılmayı tercih ederler genelde en azından benim gördüğüm o .

[Bu mesaj Dunedain tarafından 07 Aralık 2004 19:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere mantikli degil rogue un kendinden 6 level yuksek warrior yenmesi.Heralde adam skill fln kullanmadi.Yada ne biliyim adam baya bi aptal bisi olmali.Ayni levelda olsalar bile warrior>rogue..
Nasil rogue buyuculeri asagi aliyosa warriorlarda rogue lari aliyo rahatlikla...Gorucez bakalim videodaki senden 6 level yuksek warrior u...Çok garibime gitti 6 level fark var ya...yuh be..Skill kullanmadan bile yenmesi lazim neredeyse...[signature][hline]At Last We Shall Have Revenge...
Sosyal ağlarda paylaş

Horde olmama rağmen shaman'lardan hoşlanmıyorum. Hatta betada oynarken wow forumlarına wow=shaman's kingdom diye konu açmıştım çoğu insan bana hak verdi bazı shamanlar ise ya sende shaman ol dediler yada ağlama dediler bana. Tüm classları incelersek rogue, warrior, paladin yakından iyi uzaktan kötü mage, priest, warlock ve hunter ise uzaktan iyi yakından kötüler. Paladinler 3 canlı olsalarda verdikleri dmg'ler diğer classlara oranla yarı yarıya ve instant değil. Ama birde shamanlara bakalım. Bin çeşit bin halta yarayan totemleri var ve aynı anda 4 tanesini bırakabiliyorlar. En önemli damage veren ve hareket yavaşlatan büyüleri instant ve cooldown'ları büyünün etki süresi kadar. Hem silah kullanabiliyorlar, hem büyü atabiliyorlar hem heal atabiliyorlar hem ghost wolf'a dönüşüp hızlarını arttırabiliyorlar, hem suda koşabiliyorlar, hem poisonların etkisini kaldırabiliyorlar(Ceti cripping demiş shamanla bir duel de 4 sefer cripping yedirdim hepsini instant kaldırdı). Yeni patch ile sağolsunlar kendilerini resleme özellikleri de geldi shamanlara, tabi shamanların haklarını bu kadar yemeyeyim .kill'leri yok şu anda ama yeni patch ile o da olacak inşallah. Tüm hemlerin toplandığı bir başka class yok zaten. Bir film izledim lvl 34 iki shaman(+8 totem ile) lvl 44 paladin'i yendiler. Başka hangi 2 classı seçerseniz seçin bunu yapmanız imkansız yakındır(eğer paladin kötü değilse). Beta oynarken gördüm lvl 40 shaman lvl ??(bana öyle gözüküyordu) paladin'i paladin ona vurmadan yendi. Nasıl mı dikti bir totem, totem paladini sürekli sleep moda soktu ve shaman da büyü attı. Ne kadar eğlenceli ve beceri istiyor değilmi?

Kısacası ben oyunu eğlenmek için oynayacaksanız ve kendi becerinizle adam kesecekseniz shaman oynamayın. Eğer ben oyunda her türlü özelliğe sahip olacağım ve becerilerim değilclass özelliklerim ön planda olacak diyorsanız shaman olun.
Sosyal ağlarda paylaş

Shamanın güçlü olduğunu düşünmek oyunun balansını kavrayamadığınızdan. nedeni ise şu: Herkes(ben dahil) level 60ı bırakın lvl40 kadar oynamadı(istisnalar hariç) Son level yani lvl 60 oynamadan yorum yapmanız oldukça saçma. Shaman çok hızlı güçleniyor ona lafım yok ama lvl60ta dengeler oturuyor...[signature][hline]İki Krekır ve Hekır Plan Kurarlar:
-Mahoo ! Gel Nasayı heckhliyekh
-La salla Uo oyniaghk
[/b]

Wow:Hordish Manner

For The Horde!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ceti birkaç sorum var arkadaş,
1)- Neden instant yerine deadly?
2)- Kidney shot'ta bahsedilen diminshing returns nedir ne olumsuz etkisi vardır?
3)- Riposte'un savaş kazandıracak boyutta etkisi varmı?
4)- 2 sword kullanıyorum demişsin sonrada ambushtan bahsetmişsin savaş esnasında silahmı değiştiriyorsun? Bunun için macro varmı?
5)- Shamanlarla savaşırken totemlerini yoketmek için saldırıyormusun yoksa tümüyle shamana mı yöneliyorsun?
Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Al iste varmi bole bisi adam hala shaman dengeli diyo ya.
Level 60 da denge oluyomus ba ba ba ba...Abisi demissin burda kimse dogru duzgun 60 olamadi diye sen kaç oldun max?
Videomu izledin yoksa?...Yok abi tamamshaman çok eziq bi class...
Blizzard yeni patch de immortality diye bi skill çikaricakmis shamanlar için. skill i kullandigimizda oyundan çikana kadar olumsuz modda dolasicak ve istediginizi 1 vurusta oldurebilicez.[signature][hline]At Last We Shall Have Revenge...
Sosyal ağlarda paylaş

Dalamar 50+yı görmedin daha hatta cheap shot, kidney shot ve blind'ı da bak wow forumlarına her class bir konuda kendisinin eksik olduğunu söyler 3-5 kişi lvl 60 rogue kötü diyorsa bu adamlar hala neden rogue oynuyorlar adamlar closed, open ve şimdide retail'de hala rogue oynuyorlar neden acaba buna cevap bulamıyorum bende.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deadmarine, 07 Aralık 2004 21:35 tarihinde demiş ki:
Dalamar 50+yı görmedin daha hatta cheap shot, kidney shot ve blind'ı da bak wow forumlarına her class bir konuda kendisinin eksik olduğunu söyler 3-5 kişi lvl 60 rogue kötü diyorsa bu adamlar hala neden rogue oynuyorlar adamlar closed, open ve şimdide retail'de hala rogue oynuyorlar neden acaba buna cevap bulamıyorum bende.

Adamlar stealth dolaşmayı çok seviyorlardır belki? Belkide daggerları çok güzel elma soyuyordur :D[signature][hline]İki Krekır ve Hekır Plan Kurarlar:
-La salla Uo oyniaghk
[/b]

For The Horde!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue iyi ya iyi oynayınca can yakıyorsunda şöe birşey var insanlar böle movie filan izliyor bir ara modaydı Maule ownz gibi herkes rogue ye sardı ama baktılarkı hersey moviedeki gibi güllük gülistanlık değil dönmeler oldu bu shamen içinde geçerli şimdi herkes shamene sardı bununda furyası biticek o zaman insanlar başka birşeye atlıcak emınım yarın bir gün shamen nerf gelince başka class ıcın owerpowered denıcek felan fılan[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hergün okuyorum wow rogue forumlarını hala açılıyor bu tip konular ve hatta yenemediğim class yok nereden atıyorsunuz bunu diyende var. Bakalım oynayıp göreceğiz ben lvl 60 olayım kimseden çekinmiyorum önemli de değil zaten rogue ile eğleneceğim kesin çünkü eğlenceli bir class ama bir konudan eminim ne kadar uğraşırsam uğraşayım shaman, mage, warlock gibi belli bir alanı etkileyecek büyülerim olmadığı için hiçbir zaman bu classlarlar kadar adam kesemeyeceğim. Misal mage bir blizzard atıyor altındaki 10 kişi etkileniyor. O nedenle bende uzaktan çalışabileceğim bir class ile oynayacağım(2. char büyük ihtimalle warlock veya hunter olacak).
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th, haklısın bende izledim birçok film hatta birinde 2 rogue 8 tane player'ı indirmişti çok etkileyici idi ama 2 rogue'un lvl'ı 10 yüksekti diğerlerinden ve oyunu oynayınca bunun lvl farkından olduğunu anladım. lvl 60 3 adamı tek başına yenmem imkansız olur herhalde adamlar işlerini biliyorsa.
Açıkcası şu andaki düşüncem rogue ile oynamak zaten başından beri böyleydi, aslında önemli olan eğlenebileceğin bir class ile oyunu oynamak aksini düşünenler ve herkese karşı üstün olmak isteyenler shaman oldular zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok benim orc shamanlara wc3 ten beri takıntım var. Asıl başta izlediğim videodan sonra "oha rogue aşmış" diyip rogue kasmıştım ama sarmadı. Önemli olan sana zevkli olan karakter diyoruzda pvp serverinda oynadığımız için güçlü classa yönelinmesi doğal.[signature][hline]İki Krekır ve Hekır Plan Kurarlar:
-La salla Uo oyniaghk
[/b]

For The Horde!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Dalamar, 2. char olarak olabilir ama beni biliyorsun her ne kadar sadece shadow büyüleri hoşuma gitsede genel de büyü olayını sevmiyorum. Ben çekerim kılıcımı, atarım okumu, kurarım tuzağımı :)

Alliance olmayı şu anda düşünmüyorum ama olurda ileride fikrim değişirse paladin olmak hoş olur sırf shaman kesmek için düşünülebilir.

[Bu mesaj Deadmarine tarafından 07 Aralık 2004 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...