Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue PvP izlenimleri

Ceti

Öne çıkan mesajlar

valla lvl 30 dan beri pvp ye acik olan bir zone da takiliyorum.
farkli classlara karsi neler dusundugumu soyliyelim
oncelikle beim rogue combat rogue ve stam build bs ambush falan yok yani. sword iki tane.
kullandigim taktik: class a gore poison degistiriyorum genelde kacanlar icin ama deadly benim secimim.
acilisi Cheap Shot ile yapiyorum (4 sn ye stun ve 2 combo point veriyor) ardindan 2 sinister strike vurup (2 combo daha) direk kidney cakiyorum 4 sn ye stun daha ediyor total 8 sn ye combat disi arkadas ben saldirdiktan sonra. stun bitmeden once yapistirdigim bir kick de her hangi bir ability kullanilmasini engelliyor zaten bu sure icinde deadly poison 45 lik tick e ulasmis oluyor ne yapsalar nafile :P
rogue vs warlock : heralde bana gelen arkadaslar cok kabiliyetsizdi. 2 tanesi elimden kacti sadece onlarda fear i basip uzadilar.. eminim burda cok daha kabiliyetlileri cikar
rogue vs mage : 2 kere karsilastim. bir tanesinde lvl 30 ken 33 ile oburunde 33 iken 37 ye karsi. 8 sn ye icinde öldü bugunki :) lvl 30 ken ambush la yapistirmistim.
rogue vs warrior : en zevk aldigim class :) biraz daha dayaniyorlar. kendimden 2 hatta 3 lvl yuksek warriorlari yay konuş misali kesiyorum. bugun lvl 33 iken 39 warrior %10 hp ile uzadi hamstring i basip.
rogue vs shaman : evet arkadaslarrr egerki bir parmaginizi geri tusuna basip oteki ile frost shock atip kazanmak sizin icin onemliyse direk shaman acin derim. e tabi bir yere kadar cripling girince isin icine aglarsiniz.
rogue vs druid : en zorlayan class oldu.
rogue vs rogue : human oldugum icin diger rogue lara bariz bir gorus ustunlugum mevcut. rogue vs rogue da kacmaya calisanlar cokfazla oluyor o yuzden bir elinizde deadly poison varken (vanish i bozacak) obur elinizde cripling olsun sprint i engellemek icin.

hic kimse guide falan beklemesin zaten yazi yazmayi falan sevmem bunuda tassak olsun diye yazdim :P
Sosyal ağlarda paylaş

daha o lvl larda ne resist i :)
hem poison 2 cesit.
deadly 5 kere stack olabiliyor
insta poison vurdumu direk dd gibi dmg vuruyor.
resist eden gormedim.
33 ken 39 warrior olayi gayetde temiz bir olaydi
adam combatta falan degildi.
oturuyordu full hp idi.
shaman in o totem olayi cok komik zaten :) o summon ediyor bende allah vergisi controlumle target edip tek vurusda aliyorum asagiya :P genelde shaman olmediyse full totem bastiysa manasi bitmis oluyor ondan sonra oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

haha o zaman sunu dinle,server maintence a alinmadan 2 saat once fln,peka ben arrius xxxhammer(hammer ama ne hammer) horde sehrinin yaninda bi kobold spotundayiz,quest item topluyoruz falan fistan.tam cikarken arrius cat dedi oldu,sonra HORDE HERE macrosunun spamini gorduk,hemen cesede gittik,rogue dedi hemen ortama flare attim(30 yard daki butun invisler reveal olur,2dk boyunca hide olamaz)kimse cikmadi ustune bi de Deteck Hidden aurasi actim,yine kimse yok.saga sola bakiyoruz,adam cort dedi sap ladi beni.beni birakti direk pekaya gecti,eheh adam cilgin dmglarla pekayi 3-5 vurusta yatirdi,benim karsima gecip guldu bi de adam,baya alay etti eglendi yani.neyse bana girdi direk 4. vurusunda 0 hp de fake death bastim,adam beni oldu zannedip birakti,bu arada benim pet adama calisiyor,bi baktim bu petten kacmaya basladi napmaya calisiyosa,peti fln kacirmaya calisti herhalde,baktim bunlar uzaklastim,hemen kalkiptim bandaj bastim aspect of hawk i actim,bi baktim bu magaranin kosesinde benim peti parcaliyo,hide dan ciktim ne var ne yok girdim,adamin HP si yarimin altindaydi ne oldugunu anlayana kadar hareket edip yanima gelene kadar oldu.adamin leveli bana (level 39) ?? olarak gorunuyordu.50+ adam buyuk ihtimal.[signature][hline]Desire 30 Paladin (Memories Of Open Beta)
Mae 18 Orc Hunter (Memories Of Open Beta)
Mae 3x Elven Hunter(Warsong-US version)

Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle diyelim: Shaman level 40 ta 6000+ armor class giyen(shieldla) elindeki one-handed-axei(orc dersek) imbue ederek orta derece damage veren , totemleriyle kendine buff , düşmanı yavaşlatma vs.. yapan , heal büyüleriyle prieste yakın heal atan , shock ve chain light ile iyi dps damage veren bir karakter. Bonus olarakta ghost wolf olup adam kovalayabilir/kaçabilir(3 snde cast edilip talentle 1 snye indiriliyor) ayrıca pazarda dolaşır gibi water walk yapıp düşmanı denizdede kovalıyoruz...

Oyunun en iyi 2 tank sınıfı 1. paladin ve 2. shaman olup shaman damage dealerlara yakın olduğundan çok avantajlı

Edit:Purge özelliğiyle düşmanın hertürlü buff / divine shield vs.. sinide kaldırdığını unutmayalım..
[signature][hline]İnatla Hala Zenciyiz[/b]
Wow:Hordish Manner

For The Horde!!!

[Bu mesaj _Dalamar_ tarafından 07 Aralık 2004 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Dalamar_, 07 Aralık 2004 18:59 tarihinde demiş ki:
Şöyle diyelim: Shaman level 40 ta 6000+ armor class giyen(shieldla) elindeki one-handed-axei(orc dersek) imbue ederek orta derece damage veren , totemleriyle kendine buff , düşmanı yavaşlatma vs.. yapan , heal büyüleriyle prieste yakın heal atan , shock ve chain light ile iyi dps damage veren bir karakter. Bonus olarakta ghost wolf olup adam kovalayabilir/kaçabilir(3 snde cast edilip talentle 1 snye indiriliyor) ayrıca pazarda dolaşır gibi water walk yapıp düşmanı denizdede kovalıyoruz...

Oyunun en iyi 2 tank sınıfı 1. paladin ve 2. shaman olup shaman damage dealerlara yakın olduğundan çok avantajlı

lol sana,1. tank class i paladin...2. shaman!! iste olay burda kopar...shaman konusunu hic kafama takmiyorum,shaman cok degisicek,ne nerfler bekliyor ne nerfler bekliyor shaman i akliniz durur,tabii guzel al sen uber overpowered class i sonra cok iyi oynuyorum cok iyi pvp yapiyorum diye gecin (sozum sana degil,blizzard forumlari).herkes shaman in ne kadar UNBALANCED oldugunun farkinda,ne kadar blizzard in favori class i olsa da bir yere kadar,sen warrior gibi melee dps ver,priest heal i ver,en guzel bufflari ver,en guzelinden poly spellerini de ver,oldu yanina ne alirsiniz ?[signature][hline]Desire 30 Paladin (Memories Of Open Beta)

[Bu mesaj Dreamfury tarafından 07 Aralık 2004 19:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten shaman oynayan kimse beklemiyor cunku kimsenin isine gelmiyor,bende paladinle oynarken nerflencegini soylediklerinde aynen boyle demistim,tek bi skille class in dd olayini %60 dusurduler.sadece minor bi degisiklikle.instant cast olan spelleri dmglari kesinlikle nerflenicek,ghost wolf la oynama yapilacak,slowlarin sureleri ayarlanicak,melee dmglarinda oynama yapilcak,heallarin ya castleri uzatilip,cooltime lar uzailcak yada manalari arttirilcak veya heal oranlari dusurulcek.forumlardan gordugum kadariyla onemli konular bunlar.en azindan beklenenler bunlar,herhalde blizzard da essek degil,gozunu kapatip class i o haliyle birakmiycak,hele durun bi blizzard pvp class balance kurmaya baslasin.
daha ne yazik ki serverlarla ugrasiyolar =_= 4-5 saat maintence nedir allah askina saka mi?[signature][hline]Desire 30 Paladin (Memories Of Open Beta)

Sosyal ağlarda paylaş

bir class birden cok ozellik varsa bunlar average olur,ne kadar cok ozellik varsa ozelliklerin etkisi o kadar duser(bu heal,buff,melee vs.).mesela mage = nuker,melee de 0,cok iyi damage vuruyor,dayanikli da degil.sende simdi gidip mage e bi de priest heal i verirsen oyun orda biter.shaman a orta duzey bi heal verirsin,orta duzey nuke verirsin,orta duzey bi melee verirsin anlarim ama mage nuke u gibi instant cast,warior gibi melee,priest gibi heal verirsen oyunda dengesizlik var demektir.ayrica alliance tarafinda paladin tank degil,tank olucak melee bi class varsa o da warrior,onunda ne kadar tank oldugu tartisilir.[signature][hline]Desire 30 Paladin (Memories Of Open Beta)

[Bu mesaj Dreamfury tarafından 07 Aralık 2004 19:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

paladinin tanklıkla uzaktan alakası yok
shamanı yapanın allah belasını versin
nerfleyeceklerse nerflesinler
33 shamandan kactım bugün ya bildiğin KAÇTIM adamdan
adam geri geri yürüyerek frost zimbirtisini atarak ilerliyor
bi halt edemiyorum
3 saat slow oldum biribitmeden yenisini atiyor
bi yandan totem
toteme dönersem zaten slowluyum mesafe acılıyor adamla