Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hemşiranıma Bahşiş

Kostok

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Doğumhanede çocuğunuzun doğumunu beklerken kapı açılıp hemşiranım yanınıza geliyor ve oğlun/kızın oldu deyip size müjdeyi veriyor ya, o sırada bahşiş vermek gerekiyormuş, adettenmiş, siz ne kadar bahşiş verdiniz? ben bir 200'lük banknot vermeyi düşünüyorum. daha aşağısı uygunsuz olur gibime geliyor. babalar, bu konudaki deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

blackhavvk said:

70 tl lik çiçek mi olur lan affasffg.

70 80 den aşağı düzgün buket çiçek yapan yer var mı?

sdklja

safaga, abi eve gelemedi o çicek. bide ev için vazolu bişi aldım. arkadaş çam ağacı gibi çiçekti kapıdan geçmedi afaggha oğlum olunca simgesel olarak mesaj vermek istedim HAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

Kostok said:

Selam,

Doğumhanede çocuğunuzun doğumunu beklerken kapı açılıp hemşiranım yanınıza geliyor ve oğlun/kızın oldu deyip size müjdeyi veriyor ya, o sırada bahşiş vermek gerekiyormuş, adettenmiş, siz ne kadar bahşiş verdiniz? ben bir 200'lük banknot vermeyi düşünüyorum. daha aşağısı uygunsuz olur gibime geliyor. babalar, bu konudaki deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

bu resmen şerefsizlik, kimse kusura bakmasın, yok kesip haraç almaktan bir farkı yok

senin işin o ve o işi yaptığın için para kazanıyorsun ve üstüne insanların mutlu anlarını kollayarak onu sömürmeye kalkıyorsun ve bunu bir zorumluluk muş gibi görüp insanlara baskı kuruyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...