Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maço mu romantik mi?

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Shean said:

Türkiye'de o kadını sen bulamazsın. Kadını bulursun, belli bi süre eziyet çeker, o kadını gerçekten bir birey-kadın-insan yaparsın. Çünkü hiçbiri öyle yetişmiyor ve etrafında o imajı göremiyorlar.

birey-kadın-insan yapmak.
imalathaneniz nerede 300 tane sipariş verecektim.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

Shean said:

Türkiye'de o kadını sen bulamazsın. Kadını bulursun, belli bi süre eziyet çeker, o kadını gerçekten bir birey-kadın-insan yaparsın. Çünkü hiçbiri öyle yetişmiyor ve etrafında o imajı göremiyorlar.

birey-kadın-insan yapmak.
imalathaneniz nerede 300 tane sipariş verecektim.

ateş geçitlerine mi gideceksin?
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

Abi şu eşitlikçi tavrınız yüzünden kapamıyorsunuz zaten. Kızlar ilişkilerinde feministliği savunmuyor. İnsan gibi davranın, maço olun, hard seviyor onlar.

Shean said:

Bu arkadaş çok doğru yazmış, ailesinin çok rahat yetiştirdiği ve anne/babanın tam serbestlik verdiği bir kesim dışındakiler hariç Türk kızı sert sever, erkeğini baskın olsun ister, devamlı olmasa da bi şekilde dengeleyeceksin sözünü geçireceksin hatuna. O özel kesim de, ya evde kalıyor ya evlendiği adama kan kusturup boşanıyor ya da gerçekten çok naif birine rastlayıp parmağında oynatıyor zaten.

Aile babası, koruyucu, sürü lideri görüyor dişi seni sonuçta, bu evrimsel olarak işlemiş beyine şurda 50 yıllık modern toplum bunu hemen değiştiremez, hele TR gibi yerlerde. O yüzden öküz olun asdf
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Abi ben sürekli didişeceğim birini değil, beni tamamlayacak toplumda kendi başına bir birey olmuş kadın istiyorum...

2. ramses birader güzel söylemiş...

bunun şöyle bir handikapı oluyor, malum tc şartlarında ötürü, karakteri pek oturmamış kadınlar tarafında pek ciddiye alınmıyorsun

gerçi böyle söyleyince bazıları kadın düşmanı diyor oda enteresan bir tepki oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Valla düşmansak düşmanız abi, insan karşısında stabil birini istiyor. Hareketlerde bi denge, hayatında yapmak istediği bir şeyi olsun istiyor.

Yani ne biliyim gerçekleşmeyeceğini bilsen bile insan bir hayale bakar, bir şeyler yapmak ister. 2-3 kadın tanıdım yemin ediyorum geleceği dair düşündükleri zerre kadar bir şey yok.

Bizim toplumda kadınlar erken olgunlaşıyor erkekler geç diyorlardı, kesinlikle katılmıyorum bu önermeye...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...