Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maço mu romantik mi?

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Benim de yıllardır çözemediğim gizem, aklı başında hangi insan evladı karşı cinste aradığı özellikleri sayarken kıskanç olsun der. Bu ne salakça bişeydir arkadaş.

KISKANÇ OLSUN. Kimle konuşacağıma, ne giyeceğime, telefonumda facebookumda kimin olacağına o karar versin. BU ne be?
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu ile alakalı çocuk yetiştirmeyi konu alan bir konu açmıştım ama anlamadan çöplüğe atınız, baksaydınız ibret alırdınız 8-)

kıskançlık ile ilgili değil, bir üstü,

gerçi kıskançlık ile ilgilide konuşmuştuk

zihni ve algısı yetersiz gelişen bireyler, kıskançlığı sevgi gösterisi olarak algılıyor çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Benim de yıllardır çözemediğim gizem, aklı başında hangi insan evladı karşı cinste aradığı özellikleri sayarken kıskanç olsun der. Bu ne salakça bişeydir arkadaş.

KISKANÇ OLSUN. Kimle konuşacağıma, ne giyeceğime, telefonumda facebookumda kimin olacağına o karar versin. BU ne be?

ya boş laf onlar. muhtemelen kıskanç sevgilileri olunca da ağlayıp kaçarlar sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Ego abi.

Kıskanılınca kendini değerli hissediyor insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

-Maço (Yeri gelince esip gürleyin)
-Arkadaş (Yeri gelince arkadaşı olun)
-Sevgili (Ona ne kadar değerli olduğunu hisettirin)
-Şaşırtıcı (Ona küçük süprizler yapın)

Eğer bu dördünü güzel kurgularsanız daha önce çıktığı adamların ne kadar hödük olduğunu görüyor ve size acayip derece bağlanıyor. Poligamik ilişkiler delisi bir kova kadınını Monogamik hale getirdim bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

onun meali, "kezbanım, kimle konuşacağına, ne zaman konuşacağına karışırım, bunu anormal bişeymiş gibi görmesin"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...