Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

16x16 lığın baya yakınında olacakki 8x8in işe yarasın
yoksa üşeniyosun gitmeye zaman kaybı oluyo
bide zaten farmers work bilmemne yaparken 8x8i heba ediyosun
onun dışında tradepack ile yolumu bulucam diyosan, genelde trade packlerde bi tane pahalı bitanede ucuz mal istiyo. süt pahalı olan diyelim yanında dried flower istiyo. sütü büyük tarlaya dikiceksin diğerinide azaleayı küçük farma dikip öyle dengeye sokucan hiç ahye para vermeyeyim diyosan.
Sosyal ağlarda paylaş

East tarafında her yeri dolaşıp avucumu yaladıktan sonra Windscour Savannah var o bölgeye gittim danger level 3ken, bismillah uçaktan indim adamın biri yapıştırdı suratıma kılıcı, bekledim kessin bari diye heves etmiş yazık dedim level 50 biriydi... Neyse bu çata çuta vururken birden öldü ama ben valla bişe yapmadım!

Bindim eşeğe tarla bakacam hesapta, bikaç "red" daha geçtim selamün aleyküm yiğenim diyerekten, ses etmediler. Zilyon tane yer var tarlayı koymaya ama şunu öğrenmem lazım; tarlayı koduk, pancarı diktik, toplarken sürekli ensemde mi olacak bu adamlar? Diktiklerimizi de toplayabiliyolar mı, neticede adamı kesen malını da gaspeder ne ki?

Ha yok sen tarlayı dikebiliyosan dik gider gelir toplarsın mı dersiniz? Şöyle de bi güzel yanı var; bi zeplinle hop Falcorth ordan da Villanelle yapıp güzel para kazanılabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de farmhouse ve tarlala düşman bölgede. Mahsül ekerken toplarken tepeme binebiliyolar. 3 hereafter istiyor tekrar eve dönmek oda nerden baksan 1g olması lazım biraz sıkıntılı ama hiç tarladansa düşman bölgesinde tarla daha iyi tabiki. En kötü ihtimal ilerde satarsın kökten kendi mapinde satın alırsın ben öyle yapmayı düşünüyorum.

Sagda solda tenha bir yer bulursan pine tree ekmeni öneririm thunderstuck olursa temiz para yaparsın. Ama public olucağı için senden önce başkası da kesebilir olgunlaştığında zamanlamayı iyi ayarlaman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

East tarafında her yeri dolaşıp avucumu yaladıktan sonra Windscour Savannah var o bölgeye gittim danger level 3ken, bismillah uçaktan indim adamın biri yapıştırdı suratıma kılıcı, bekledim kessin bari diye heves etmiş yazık dedim level 50 biriydi... Neyse bu çata çuta vururken birden öldü ama ben valla bişe yapmadım!

Bindim eşeğe tarla bakacam hesapta, bikaç "red" daha geçtim selamün aleyküm yiğenim diyerekten, ses etmediler. Zilyon tane yer var tarlayı koymaya ama şunu öğrenmem lazım; tarlayı koduk, pancarı diktik, toplarken sürekli ensemde mi olacak bu adamlar? Diktiklerimizi de toplayabiliyolar mı, neticede adamı kesen malını da gaspeder ne ki?

Ha yok sen tarlayı dikebiliyosan dik gider gelir toplarsın mı dersiniz? Şöyle de bi güzel yanı var; bi zeplinle hop Falcorth ordan da Villanelle yapıp güzel para kazanılabilir...

senden ve izin verdiklerinden başkası dokunamaz senin tarlana. pvp döner dönmez ona bişey diyemem ama war time dışında çok sanmıyorum bi aksiyon olacağını (en azından aier'de bana denk gelmedi hiç şu ana kadar). pack taşırken de nerede ekip biçtiğin pek bişey değiştirmiyor. windscourda ekip, ynsterede pack yapıp, freedich islanda teslim edebilirsin yani.

farklı kıtaya kurarsan sıkıntı tabi her seferinde 3 hereafter stone. o zaman da alt karakteri farmer yapıp orda bırakabilirsin sürekli vs ama bence çok mantıklı değil diğer kıtada tarla, istedikleri zaman istedikleri gibi saldırabilir çünkü karşı faction peace dışında
Sosyal ağlarda paylaş

WoodsOfYpres said:

Benim de farmhouse ve tarlala düşman bölgede. Mahsül ekerken toplarken tepeme binebiliyolar. 3 hereafter istiyor tekrar eve dönmek oda nerden baksan 1g olması lazım biraz sıkıntılı ama hiç tarladansa düşman bölgesinde tarla daha iyi tabiki. En kötü ihtimal ilerde satarsın kökten kendi mapinde satın alırsın ben öyle yapmayı düşünüyorum.

Sagda solda tenha bir yer bulursan pine tree ekmeni öneririm thunderstuck olursa temiz para yaparsın. Ama public olucağı için senden önce başkası da kesebilir olgunlaştığında zamanlamayı iyi ayarlaman lazım.

Düşman bölgesinde derken? Mesela benim yukarıda yazdığım yerler hep benim kıtada, westte değil yani. Yine de düşman bölgesi muamelesi mi yapıyoruz oralara :)

Yok karar verdim koyacam kesin, hiç olmamasından iyidir dediğin gibi. Salak salak dolaştım zaten bütün gün bunun yüzünden. Canım toprakla uğraşmak istiyor, ticaret yapacam para kazanıp clipper alacam buharlı tomofil yapacam!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...